My-mobile
Právě je stř 13.12.17 12:06

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Google Play Games 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Příspěvek Google Play Games
Zdravím, už hodně dlouhou dobu řeším problém synchronizace dat hry z mobilu na tablet. Na mobilu mám již luxusně rozjetou hru ( My Little Pony/Gameloft ) a nechci ji na tabletu začít hrát úplně od znova.
Tablet se bohužel odmítá poddat rootu, takže hledám jinou cestu.
A právě jsem našel ty Hry Play, které by měly, podle popisu, právě tuto funkci obstarat

Citace:
Never play the same level twice

Start playing on your Android phone and move to your tablet. For the games that enable syncing with cloud, your game data and progress across all of your devices is synced and you can start playing right where you left off. Just sign-in and you're good to go. Well, of course, you still have to beat that level.

Jenže jak je už u mě zvykem, nic mi nefunguje, tak se je to psáno. Prosím vás o nějakou pomoc s tímto problémem. Je tu x-tisíc členů, tak by snad aspoň jeden mohl vědět. Děkuji

sob 13.09.14 22:09
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Google Play Games
aby to fungovalo tak hry musí podporovat ukládání dat do cloudu, tj. net úložiště. pokud se ukládají na kartu nebo do mobilu, pak je ti cokoli k prdu, leda bys ty data manuálně přenášel z jednoho dp druhého...

a zrovna ty hry, co myslíš je ten druhý případ. co by fungovalo jsou napr Simpsonovi

[ Odeslano z Android ] Obrázek

ned 14.09.14 07:17
Profil Twitter Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Pokud se nepletu, měla by pomoct tato appka...nevyžaduje dokonce ani root:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Za 100% funkčnost ale neručím a doporučuji to raději vyzkoušet, já to zkoušel už nějaký ten pátek dozadu na Nexusu 7 (2012) a Nexusu 4 a pokud si dobře vzpomínám, byla nutná nějaká registrace a pak to šlo...šlo synchronizovat data aplikací mezi různými zařízeními...to by tedy mohlo být to, co hledáš.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 14.09.14 21:06
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Monte dík za tip :) tuto appku už jsem zkoušel, u Sony všechno bylo v pohodě, ale u Sencoru se mi nechce spojit tablet s tou appkou co si musíš nainstalovat na PC :/

stř 17.09.14 17:56
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Tak to bohužel netuším, kde by mohla být chyba...možná si to nechce rozumět s tabletem méně známé značky...

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 18.09.14 15:01
Profil Twitter
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina