My-mobile
Právě je úte 12.12.17 17:13

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Pouzdro 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Pouzdro
Jake vybrat dobre pouzdro na LG G2?? TIPY??

ok nad tim originalem jsem byl temer rozhodnutej, nicmene nekde jsem cetl ze odira telefon, snad kraje nebo tak. Bral bych neco tenkeho

Naposledy upravil Eamon18 dne stř 07.01.15 14:36, celkově upraveno 2

úte 06.01.15 17:25
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Pouzdro
Záleží na tom, pro jaké ho chceš účely.

Já osobně mám oficiální pouzdro Smart Circle a nemůžu si stěžovat - jen pozor, custom ROMky s ním nefungují tak dobře, jak stock ROMky (ať už pro G2 nebo port z G3). Cena je cca 600.-

Obrázek

Ten, kdo používá telefon v tvrdších podmínkách, zase upřednostňuje Spigen Slim Armor. Cena je zhruba stejná jako v případě originálního pouzdra. Telefon však rapidně naroste na rozměrech a je nutné dát si pozor na kopie, které často lidé na netu prodávají.

Obrázek

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 06.01.15 17:33
Profil Twitter
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina