My-mobile
Právě je úte 12.12.17 07:19

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Nexus 4 - ruplé přední sklo 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Nexus 4 - ruplé přední sklo
Dobrý večer, před hodinou mi spadl můj Nexus 4 a totálně se rozsekalo přední sklo, celá přední strana mobilu je popraskaná, displej funguje, ale dotyk ne. Chci se zeptat, jak telefon spravit co nejlevněji, jestli jej mam zanést do servisu, nebo objednat součástky. Koukal jsem i na nějaké návody, ale sám si opravdu v tomhle nevěřím, proto poprosím o rady. Díky

ned 22.02.15 21:22
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Nexus 4 - ruplé přední sklo
Samotné sklo stojí cca 500 - 700.-, celý díl (displej + sklo) stojí od 1300.- nahoru (na eBay).
Nejrychlejší opravy docílíš doma, ale Nexu 4 je plno věcí, které můžeš při opravě doma poškodit. Pokud jsi nikdy dřív telefon tohoto typu neopravoval, moc bych nedoporučoval s tím zrovna u N4 začínat, bez horkovzdušné pistole to prakticky ani nemá cenu.
Takže jedině servis...vzhledem k tomu, že Nexus 4 je od LG, můžeš zkusit oslovit autorizovaný servis LG...ale počítej s tím, že to bude drahé. Druhou možností je využít nějaký obyčejný servis a nechat koupit dílu na nich - v tomto případě bych počítal tak cca s 2 - 2,5 tisíc za komplet díl, sklo samotné ti nabídne málokdo, protože to je většinou jeden díl vcelku i s displejem. Třetí možností je koupit si díl sám (třeba na již zmiňovaném eBay, nebo na aukru) a nechat si to někde vyměnit a zaplatit jen za práci. Nejrychlejší je první možnost, pak ostatní.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 22.02.15 22:46
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 8 x

Příspěvek 
Kamarádce se to stalo taky a ve značkovém servisu ji řekli, že výměna stojí 3500,-(přitom náhradní sklo jsem koupil na aukru asi za 600,-)tak jsem jí to nakonec opravoval doma. Pravda ovšem je, že bez horkovzdušné pistole si ani neškrtneš.

Odesláno z mého A880

pon 23.02.15 08:30
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

To jí řekli právě proto, že sklo samostatně značkový servis k dispozici nemá, musí měnit celý díl, tedy displej i sklo ;)

[ Odeslano z Android ] Obrázek

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 23.02.15 10:22
Profil Twitter
Profesionál

Writer silver (1)

Díky za rady, byl jsem v servisu, tam na mě pán s úsměvem vychrlil že to bude za 3,5k, tak jsem se ho zeptal, že když mu přinesu díly jestli to dá do kupy, tak řikal že za pětistovku to udělá, ale díly musej bejt originální, tak jsem si našel origo na aliexpress, ale nevím jestli tomu věřit, vím že aliexpress je plný fejků, padělků, atd.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 25.02.15 21:35
Nováček

Poděkovali mu: 4 x

Na Aliexpress jsem teď kupoval powerbank podle feedbacku konkr. xiaomi a je to originál.. na alíku je i origo ale musíš mít trochu štěstí! :-)

[ Odeslano z Android ] Obrázek

stř 25.02.15 22:18
Profesionál

Writer silver (1)

Tak jsem dlouho používal záložní telefon a po čase jsem si z ebaye koupil díl lcd + digitizer, vlastně celej předek, dnes jsem to doma vyměnil a vše funguje, takže nexus 4 je zpátky a já i s ním zde na foru, bylo to docela lehké, na YT je spousta návodů :) díl mě vyšel na 900czk + jsem kupoval nějaké to nářadí takže dejme tomu že za 1150,- mam telefon v kupě :)

Naposledy upravil MONT! dne úte 25.08.15 06:32, celkově upraveno 1
Díky za odezvu, je to pro nás důležité, abychom věděli, že se podařilo problém vyřešit.

úte 25.08.15 06:32
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina