Root xperie SP nevyšel ?

Ptejte se!

Moderátoři: Pomocní administrátoři, Helpeři

Pravidla fóra
V této sekci platí samozřejmě také všeobecná pravidla fóra.

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Mobil., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Adamer95
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: ned 04.04.10 13:02
Mobil: lg kp 260
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Kontaktovat uživatele:

Root xperie SP nevyšel ?

Příspěvek od Adamer95 »

Zdravím.

Chtěl jsem si rootnout svoji xperii SP kvůli prohození interní paměti s externí pomocí videa níže. Metodu rootu pres zamknuty bootloader jsem vybral, jelikož mi nešel odemknout bootloader (Hazelo to nějakou chybu, už si nevzpomínam jakou). Všechno šlo tak jak mělo, ale jaksi divně to dopadlo. Mám prakticky smazane veškeré defaultní aplikace kromě alba atp... např. mi zmizelo sony select. Ale mám tu i SuperSU a XposedInstaller což by mělo znamenat že mám root telefonu ne ? Jenže jaksi nemám. Root checkery mi ukazují že nemám a supersu pri otevrení říka: Binární soubor SU není nainstalovan a supersu ho nemuze nainstalovat. To je problém! jestli jste práve aktualizovali na 4.3, je potreba znova rootnout vase zarizeni - konzultujte v prislusnych forech pro vase zarizeni! Jen podotýkám že pri nainstallovaní to delalo to same, jen ted nemám tušení jestli jsem aktualizoval, ale nejspíš ano, jelikoz mam 4.3.

Chtěl bych si telefon znovu rootnout, jen nevím jestli můžu ? Mám prvně nějak "odinstallovat" tento root nebo něco jineho ? Mám v rootovani nepořádek. Je lepší první vyřešít problem s bootloaderem nebo se dá rootnout i bez nej a nerozeznam to ? (Nejlepší by bylo step by step, nebo link na nějaky step by step navod :D)

Ještě mám menší dotaz. Potřebuji mít stejné číslo sestavení telefonu a označení telefonu jako je napsané u rootu ?

Díky

Video:

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=UYwIWy_mzNw
Klikejte xD (muhaha slawe xD )

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
gen-an
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 305
Registrován: ned 06.08.06 17:17
Mobil: Xperia X 7.1.1
Tablet: Lenovo Phab
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Root xperie SP nevyšel ?

Příspěvek od gen-an »

Root Xperie SP jde snadno aplikací towelroot...
Xperia X & Xperia Z2
Zamčeno

Zpět na „Android - Poradna“