My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 03:16

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Root Lenovo A880 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 8 x

Příspěvek Root Lenovo A880
Dobrý den,
mám problém se kterým si už nevím rady a proto se obracím s prosbou o pomoc na Vás,víc hlav,víc ví.
Vlastním telefon Lenovo A880 verze androidu 4.2.2 který měl root již když mi přišel z Číny kde jsem ho kupoval.Při aktualizaci superSU z google play mi pokaždé SU vypsalo hlášku,že binári nejsou aktualní a je potřeba je aktualizovat.Bohužel ani jedna metoda kterou aplikace nabízela neměla úspěch,proto jsem aplikaci musel aktualizovat přes TWRP. Po flashy SU přes TWRP bylo vše v pořádku,tedy zdánlivě.Vždy se našli minimálně dvě procenta aplikací které hlásili,že nemám root a ukončili se(což znamená hledat alternativní aplikace které fungují a odpovídají tomu co od nich očekávám.A to není vždy jednoduché),ostatní pracovali tak jak mají.Proto jsem nainstaloval dvě verze root checkeru(od různých programátorů) na kontrolu rootu a tady nastala druhá záhada.Jedna aplikace hlásila,že root mám,druhá,že ne.Po nějakém čase jsem to nevydržel a nahrál jinou rom kterou jsem našel a to Tron V2 Cyanogen Ui. Bláhově jsem doufal,že se problému zbavím.Ty samé problémy však trvají i s touto rom. Dokáže mi někdo objasnit,pro mě tuto záhadu.Myslím si,že nejsem úplný amatér v těchto věcech(v dlouhých chvílích opravuji i telefony pro známé),ale tady už opravdu nevím a to ani po radách se strýčkem googlem.

Děkuji

stř 11.03.15 08:44
Pokročilý

Poděkovali mu: 16 x

Příspěvek Re: Root Lenovo A880
Stáhni si kingo root a rootni přes pc. Měl jsem stejnej problém u tabletu lenovo.

Obrázek.
Obrázek

pát 20.03.15 15:16
Nováček

Poděkovali mu: 8 x

Příspěvek Re: Root Lenovo A880
Děkuji za radu.Po několika pokusech to nějak zprovoznit jsem to nakonec udělal podle tvé rady,použil kingo root.Nejprve jsem udělal unroot po kterém sice telefon byl bez rootu,ale aplikace super su zůstala nainstalovaná a nešla nijak dát pryč(byla od začátku v rom jako systémová aplikace),tak jsem ji tam nechal.Udělal root kingo rootem a vše proběhlo v pořádku až na to,že kingo si tam nainstaloval svého správce Kingo user.Super su stále hlásilo staré bináry a nešli žádným zbůsobem aktualizovat,takže jsem supersu odinstaloval pomocí root uninstaleru a používám ten kingo user.S ním je zatím vše bez problémů,dokonce mě připadá,že celý telefon běží tak nějak rychleji a plynuleji,akorát mi vadí,že mi na displeji vybíhají oznámení od toho kingo usera o přidělených právech,to šlo v super su vypnout,tady to bohužel nejde,nebo spíše jsem v kingo useru nenašel žádné nastavení.

ned 10.05.15 09:19
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina