My-mobile
Právě je stř 13.12.17 19:43

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Spuštění her z karty 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Spuštění her z karty
Ahoj, mám svůj první mobil s Androidem 4.4 a nemůžu prostě přijít na to, jak spustit hry nainstalovaný na paměťovce? Instalačku normálně i s hrou (OBB) nakopíruju na paměťovku a dám instalovat, problém je, že instalačka se zásadně instaluje do paměti mobilu, OBB mám (potřebuju) mít však na kartě a hra se tak nechce načíst. Mám root i aplikaci SDFix, od kterých jsem očekával, že budou řešením, ale nestalo se tak. Co dělám špatně? Díky.

úte 24.03.15 21:50
Pokročilý

Poděkovali mu: 4 x

Příspěvek Re: Spuštění her z karty
Zkusil bych to první instalovat na interním a pak přesunout.

stř 25.03.15 08:53
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Spuštění her z karty
Trošku jsem pročítal na xda, co vlastně SDfix umí, a teda moc nic, pane...
Jediné, co dovede je "povolit nainstalovaným aplikacím přístup na SD kartu", takže to nevypadá, že by dokázala přesouvat data k hrám a aplikacím na kartu...

Vhodné pro aplikace, které pro ukládání souborů v nich vytvořených (úpravy fotek např.) využívají interní paměťovou kartu, ale ne klasickou SD.

Pokud chceš opravdu přesouvat data atd., zkus GL2SD, kde si po nainstalování hry a spuštění této aplikace navolíš přesun dat na kartu. Poté hry spouštíš buď z této aplikace, nebo klasicky z menu telefonu.
Problém, co může nastat je, že po vypnutí mobilu musíš aplikaci znovu spustit a "připojit" v ní kartu, jinak se ti hry nespustí, nebo spustí, ale začnou si vytvářet data a uložené pozice ve vnitřní paměti...

Kompatibilita od 4.2 ;)

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

EDIT: Hry ale musíš nejprve nainstalovat, a pokud bys je chtěl aktualizovat, musíš je zase přesunout zpátky... (možná to u některých nebude třeba, ale to jsem tak moc netestoval...)

stř 25.03.15 19:29
Profil Twitter Facebook
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina