My-mobile
Právě je úte 12.12.17 15:19

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Uložiště 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Uložiště
Dobrý den chtěl bych se zeptat mám tablet Navon platinum 10 a chtěl bych na něj stáhnout hearthstone. Ale mám problém stáhnu 600+ mb v pohodě poté přesunu na sdcard ale poté jak se mi chce rozbalit ty ostatní soubory tak je to přes giga a to se mi nevleze na vnitřní uložiště a nevím jak nastavit aby se mi to rozbalilo na externí prosím o pomoc. Předem děkuji.

čtv 07.05.15 12:56
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Uložiště
Vezmu to postupně - pokud se ti nevejdou do vnitřního úložiště data k aplikaci, pak je tam ani nedávej, hru smaž a dál neřeš.

Nedivil bych se, kdyby tablet nebyl mezi podporovanými, takže se tím vyhneš zklamání ze zbytečné práce.

Pokud by ses v tom chtěl rýpat, pak by pomohl ROOT a aplikace např GL2SD, App2SD nebo další. Zde ale narazíme hned na dva problémy, ROOT nemusí být podporován, jelikož tato značka není rozšířená natolik, aby se týpci co se zabývají prolamovanim na tenhle typ root provedli, a kdyby náhodou ano, pak jsi v pytli, jelikož abys data přesměroval na kartu, hra i s daty musí být nainstalována ve vnitřním úložišti, a tam se nevejdou...

Tohle by možná šlo obejít, ale tím ti nebudu zatěžovat hlavu...

[ Odeslano z Android ] Obrázek

čtv 07.05.15 20:03
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Uložiště
jen doplnim,ze jestli si hra ty data neuklada primo k sobe do slozky aplikace,ale uklada to do uloziste ve slozce Android,tak s ROOTem jde pouzit aplikace typu Folder Mount nebo něco podobného,co vlastne odkaze vybranou slozku na SD kartu a tim padem to problém resi.

Popisu to konkretne na svém zarizeni.Max pamet na data a aplikace,vnitrni,je 1.08GB,ale s Link2SD kde funguje presun i dat aplikace na SD kartu a Folder Mount (osobne to teda resim primo mount prikazem ve skriptu,ale to je na většinu lidi krapet slozita cesta),tak jsem hru NOVA3 s 1.62GB dat nainstaloval.Ale ma to hacek.Nejde to z Google play.Musi se stahnout APK soubor,nainstalovat a pak hru nechat stahnout a rozbalit další soubory.S temi programy Link2SD a Folder Mount to instaluje a rozballuje data primo na externi SD kartu,takze to není vůbec zadny problém..

pát 08.05.15 12:38
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina