My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 01:10

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 HTC ONE M8 motion launch 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek HTC ONE M8 motion launch
Zdar lidi, nevím co se stalo, ale nefungují mi gesta pro motion launch. Teda krom spuštění fotoaparátu přes tlačítka fotoaparátu. Když přejedu prestem dolů tak se displej rozsvítí, ale neotevře podle návodu by se mělo spustit hlasové vytáčení, ale nic. Neměl ste někdo podobný problém. Psal jsem na HTC, ale tam mi poradili jenom tovární nastavení, ale do toho se mi nechce. Dík za pomoc.

sob 09.05.15 10:18
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: HTC ONE M8 motion launch
Pokud nepomůže restart telefonu, aby se vypla případná appka, která tomu brání, tak je bohužel rada HTC asi jediným schůdným a nejrychlejším řešením...pokud to nevyřeší tovární nastavení, pak bude potřeba hledat problém jinde, pravděpodobně v hardwaru.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 10.05.15 09:35
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: HTC ONE M8 motion launch
Dík za pomoc, ale řešení bylo snadný. Hlasový vytáčení nefunguje kvůli češtině a proto nefungovalo ani gesto, když jsem přepnul mobil do angličtiny tak všechno fungovalo. Dík za pomoc.

pon 11.05.15 20:11
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina