My-mobile
Právě je ned 17.12.17 15:03

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Xperia Z3 Compact 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Xperia Z3 Compact
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo nezná nějaký dobrý hry na Sony Xperia Z3 Compact. :-D :-D Mám ho teď 3 dny a vůbec se nevyznám co a jak mi bude fungovat a co nebude, jaký apčka mám stahovat atd.. Měl jsem svůj stařičký Xperia Mini Pro, ale ten mi bohužel odešel, ještě předtím, než jsem si chtěl koupit nový mobil, takže jsem byl donucen k tomu si koupit nový telefon a sáhl jsem zrovna po tomto, protože jsem o něm slyšel jenom samé kladné recenze jako tu na foru tak i na internetu. :)

stř 22.07.15 18:07
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Xperia Z3 Compact
Nic se od dob Xperie míní zásadně nezměnilo, stále potřebuješ APK soubor a data. Pokud nevíš, jakou hru si zahrát, mrkni do příslušné sekce s hrána nebo jejich recenzemi, potažmo si snadno můžeš ověřit kompatibilitu v Play Štírů. Vzhledem k výkonu Z3C bych se ale o kompatibilitu her neobával, zvládne skoro vše.

[ Odeslano z Android ] Obrázek

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 22.07.15 19:00
Profil Twitter
Profesionál

Writer silver (1)

Ok, podívám se na to. Díky moc. Mimochodem jak poznám která verze APKčka je pro můj mobil? Jenom podle lidí nebo se to dá poznat i nějak jinak, aniž bych to dával do founa a instalovat? Teď jsem třeba stahoval GTA:SA na mobil, stáhl APKčko i data dal do správný složky jako u Xperie Mini, ale když kliknu u Rockstar Social Clubu na "Continue Offline" nebo jak to je tak mě to automaticky vypne hru.
Ale, aby jsme neodbíhali od tématu, vůbec se v těch hrách už neorientuju takový dobrý 3-4 roky, takže bych se rád dozvěděl jaký nový hry stojí za zkoušku? Máš nějaký typ nebo hraješ něco? Já zkoušel Fruit Ninja, protože o tom mluvili spolužáci ve škole a Clash of Clans, ale to je asi tak vše. :-D

stř 22.07.15 20:33
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Jak která verze APKčka je pro tebe? To už se dnes nedělí, potřebuješ většinou nejnovější verzi. Pokud máš na mysli verzi APK z hlediska grafiky, potřebuješ verzi pro Adreno. Konkrétně San Andreas je trošku složitější, protože vyšlo hodně aktualizací, nejnovější je myslím 1.0.7 nebo 1.0.8.
Pokud chceš vědět, co kdo hraje, stačí zavítat sem (ideálně na konec topicu, abys tam našel aktuální hry): Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Jinak co zkusit? To je strašně těžko, výběr je široký :D...já teď hraji Real Racing 3, Jurassic World, Hitman Sniper, Hitman GO, Monument Valley a Walking Dead.
Co se ale často hraje - Fallout, Dead Trigger 2, Asphalt 8, Clash od Clans, Heartstone, World od Tanks, Modern Combat, Dungeon Hunter...je toho strašně moc, to bychom tady mohli být až do zítra. Musíš se mrknout na net, pokud zapneš Play Store na mobilu, taky ti jistě něco doporučí, stejně tak pokud zapneš Hry Play.

[ Odeslano z Android ] Obrázek

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 22.07.15 21:57
Profil Twitter
Profesionál

Writer silver (1)

Dík za pomoc, máš tam u mě THXko :) Prvně zkusím ty hry, který mi na starý Xperii nefungovali a potom se podívám na ty co jsi psal ty :D :)) Ale ze všeho nejdřív rozjedu to SAnko :-DD

stř 22.07.15 22:02
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina