My-mobile
Právě je sob 16.12.17 04:08

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Root Lenova A850 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Root Lenova A850
Zdar Lidičky, mám problém s Lenovem A850 Android 4.2.2. dostal ho syn od babičky a je to nějakej levnej dovoz Číny. Problém je v tom, že se s mobilem vůbec nedá pracovat, pořád vyskakují reklami, sami se spouští aplikace atd. Problém jsem chtěl vyřešit nahráním jiné romky s sd karty konkrétně této S121_05.01.2014_multi_lang_linerty_CZ. Instalace po chvilce spadne. Myslel jsem tedy, že musím telefon rootnout, ale to mi taky nejde zkoušel jsem kingoroot přes počítač. V počítači mi kingoroot napíše, že vše proběhlo úspěšně, ale pak se rozjede aplikace kingoroot v telefonu a jde jenom do 95 procent a vyskočí hláška rooting failed. Tak jsem to zkusil přes Framaroot-1.9.3.apk. Nainstaluju spustím, ale vyskočí hláška Failed ... Exploit work but installation of Superuser and su binary have failed. Takže zase nic. Jestli někdo může ať mi prosím pomůže. Děkuji.

sob 01.08.15 10:53
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Root Lenova A850
Jako první bych zkusil obnovit tovární nastavení.

Pak...u tohoto modelu jsou dvě možnosti flashnutí romky - buď přes recovery (pozor, jsou 2 typy!) nebo přes počítač pomocí programu SP Flash Tool...osobně bych volil počítač.

Než sem ale vše přepisovat a připsat si zásluhy, dovolil bych si tě odkázat na androidfórum, kde je o tomto modelu poměrně rozsáhlá diskuze a najdeš zde i postupy a romky ke stažení:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 01.08.15 12:25
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Root Lenova A850
Tak mám ten telefon už uplně mrtvej. Koukal jsem i na ty stránky co jsi mi dal. Májí tam ten stejný problém, ale řešení žádný. Teď se mi telefon k počítači připojí místo jako usb tak jako com. Takže už jsem v haji.

sob 01.08.15 14:29
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina