My-mobile
Právě je sob 16.12.17 02:30

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Problém s Google Play 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Problém s Google Play
Zdravím všechny! :)

Rád bych se vrátil k tomuto topicu Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Zkoušel jsem dnes ve škole stáhnout na Wi-Fině Order and Chaos Online a zaseklo se to na 74% a hodilo mi to tuto hlášku (přikládám screenshot).
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Opět jako minule, akorát se to nezaseklo na 29%, ale na 74% .. Dělám pořád něco špatně nebo je pořád chyba u googlu a nebo to chce ještě silnější Wi-Finu? :( :( Kámoš má celkem low a ta školní celkem frčí.. Díky moc za odpovědi, už nevím co dál s tím mám dělat..

Mimochodem mám Sony Xperia Z3 Compact, takže si myslím, že taková hra by na můj mobil měla jít uplně v pohodě, hraju na tom i gtačko san andreas plynule bez sekání :D

stř 09.09.15 16:37
V.I.P.

Poděkovali mu: 4123 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Best uploader (1) Team member silver (1) Uploader (1)

Příspěvek Re: Problém s Google Play
Příčin může být několik.
1. Přeruší se spojení
2. Málo místa ve vnitřním úložišti pro aplikace
3. Dokonce může být příčinou přerušení stahování nastavení spánkového režimu, kdy se vypíná i wifi.

Pokud jsou body 1+2 OK, tak při chybě 905 pomáhá odinstalovat aktualizace Google Play.
Nastavení- aplikace- pokud není GP vidět tak všechny aplikace - odinstalovat aktualizace.

Obrázek

stř 09.09.15 16:57
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Problém s Google Play
Myslím, že přerušení spojení to nemůže být, nevypadl mi internet a tím myslím Wi-Fina školní ani jednou nevšiml jsem si, že by jo a málo místa v mobilu taky ne, mám volných 11.57GB a 31GB na kartě.
Zkusím udělat ten krok 3 a uvidíme co se dá dělat, zítra se ozvu jak jsem dopadl. :)

EDIT: Funguje to luxusně, ani jedna chyba! Díky moc! (smazal jsem ty aktualizace) :D :-D :-D :-D

Naposledy upravil MONT! dne čtv 10.09.15 21:42, celkově upraveno 1
Používej prosím tlačítko "Upravit" - Díky.

stř 09.09.15 21:04
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina