My-mobile
Právě je pát 15.12.17 18:59

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Nejdou mi nainstalovat aplikace 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Nejdou mi nainstalovat aplikace
Ahoj, chtěl jsem si dnes nainstalovat pár aplikaček z internetu přes AppInstallera, tak jsem ho stáhl, hodil do mobilu aplikačky a když jsem se to snažil nainstalovat tak mi to napsalo "Aplikace není nainstalována."

Nevíte, proč mi to nejde? Snažím se to nainstalovat už přes přednastavenou aplikací v mobilu pro instalaci appček a nevím proč, ale zobrazuje se mi jenom mobilní úložiště tak ty appčka dávám na mobilní uložiště místo SD karty, ale problem je stejnej. :/ Dokázal by mi někdo pomoci prosím?:(

pon 05.10.15 19:29
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Nejdou mi nainstalovat aplikace
Proč sis na instalaci aplikací stahoval jakousi pochybnou aplikaci? :D...to přeci umí telefon automaticky už v základu. Stačí nakopírovat APK soubor do telefonu, přes nějaký File Manager si ho najít (třeba ES File Manager) a nainstalovat. V základu v Lollipopu na pam. kartu instalovat nejde, pokud toto výrobce neošetří (nevím teď přesně, jak to má Sony). Pak záleží, co stahuješ, odkud, a v jaké verzi...může se stát, že instaluješ aplikace, které nejsou kompatibilní s Lollipopem, potažmo nemáš povolenu instalaci z neznámých zdrojů, ale na to by tě měl telefon upozornit.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 05.10.15 20:15
Profil Twitter
V.I.P.

Poděkovali mu: 4123 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Best uploader (1) Team member silver (1) Uploader (1)

Základní pravidlo instalace aplikací třetích stran zní: odinstalovat předchozí verzi.
Pokud se neshodují podpisy, a to se u aplikací z internetu stává často, aplikace nejde nainstalovat.
Jinak má MONT! naprostou pravdu, na instalaci apk žádnou další aplikaci nepotřebuješ.

Obrázek

pon 05.10.15 20:32
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Chtěl jsem zkusit privátní server na Clash of Clans, tak jsem si stáhnul appčku přes kterou jsem se měl připojit, ale nejde mi nainstalovat. Není to tím, že to nejde, protože tam mám nainstalovanou officialni verzi z google play?

/EDIT
Hoší tak pomohlo smazání origoš verze, nevěděl jsem, že nejdou nainstalovat na mobil 2 hry stejny hry, akorat rozdilny verze ':DD

pon 05.10.15 20:58
V.I.P.

Poděkovali mu: 4123 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Best uploader (1) Team member silver (1) Uploader (1)

Psal jsem o aplikacích třetích stran - předchozí i nová apk.
Nenapadlo mě, že můžeš zkoušet update oficiální verze.
Pokud je předchozí verze oficiálně z GP, nemůžeš přes ní instalovat verzi neoficiální.

Obrázek

pon 05.10.15 21:01
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina