My-mobile
Právě je úte 12.12.17 09:15

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Krádež paměťové karty 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Krádež paměťové karty
Zdravím, prosím vás potřeboval bych poradit. Včera jsem zapomněl mobil ve škole a protože škola je asi 20km od místa mého bydliště a já jsem přijel až okolo 15:00 domů tak jsem si řekl, že na to kašlu a že si ho vyzvednu zítra ráno. (Protože u nás se třídy zamykají)
Ráno jsem přijel do školy a zjistil jsem, že mi byla odcizena paměťová karta. Jak mám teď postupovat? Počítám s tím, že policie určitě 32GB kartu za 600 řešit nebude:D:D:D:D ale vůbec se nevím rady co dělat nebo jestli to nechat jen tak plavat.
Díky moc za všechny rady a pomoc.

[ Odeslano z Android ] Obrázek

čtv 22.10.15 07:18
Nováček

Poděkovali mu: 11 x

Příspěvek Re: Krádež paměťové karty
Takže mobil ve škole zůstal, ale zmizela z něj "jen" paměťovka? Asi aby to nebylo tak nápadný. Mno, obávám se, že nic jiného než to nechat plavat ti asi nezbývá. Vystopovat ji nelze, policie by se tím zabývala leda by šlo o škodu 5000 Kč a víc a co si budeme povídat, tak jako tak by se ji stejně nedopátrali a v ředitelně ti nejspíš odpoví, že mobil ve škole neměl co dělat. Takže asi tak, bohužel.

čtv 22.10.15 17:04
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Díky moc za radu. Jj, taky jsem se divil, proč mi někdo místo mobilu ukradl jenom paměťovku a potom ho vypl. Myslím, že radši vzal paměťovku, protože mobil by se hned dal vystopovat a paměťovka nejde. :) Tak aby to nebylo tak nápadný.
Btw, mám mobil za 13k, ale kdybych měl do pěti tisíc a ukradli mi ho(což znám hodně lidí co mají mobilní telefony pod 5k) tak by to fízlové neřešili? xD

čtv 22.10.15 19:20
Nováček

Poděkovali mu: 11 x

Nevím jestli by po něm přímo pátrali a zda to jde u všech, ale policie má možnost na dálku blokovat IMEI mobilu.

čtv 22.10.15 20:11
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina