My-mobile
Právě je stř 13.12.17 02:41

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 Nexus 7|čudný Bootloop 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 75 x
Medaile: 3
Writer silver (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek Nexus 7|čudný Bootloop
Zdravím vospolok. Aby som vás trochu oboznámil s problémom: Prevádzal som factory reset ako asi každý jeden mesiac, a aj som chcel flashnúť stock ROM, pretože sa mi predchádzajúca nepáčila. /paranormalandroid ROM- Pomalé, nestabilné/. Cez NRT /NexusRootToolkit/ som normálne započal flash to stock mód. /prevádzam to každý mesiac, takže akékoľvek pochybnosti o tom že som spravil niečo blbo by mali ísť bokom :D/. Po úspešnom nahodení všetkých dát začal tablet bootovať. No tu sa vyskytol problém, keď sa to nevedelo pohnúť z loga google. 20 minút sa nič nedialo, stále len logo google. Keďže som bol zvyknutý na bootloop po nainštalovaní iných romiek, nejako som neriešil ani to že tentoraz to nebol bootloop starting animácie, a skúsil to flashnúť druhý krát. Zase neúspešne. Skúšal som aj iné, staršie verzie sw, ale tiež neuspešne, stále to skončilo pri logu google. Do recovery som sa tiež nedostal, podarilo sa mi to len keď som hneď po flashnutí narval CM do systému a nejako nabootoval CM recovery. tam som wipol čo sa dalo, no ani to neprinieslo úspech. nakoniec som brázdil po fórach, a hľadal ako to vyriešiť. Dočítal som sa kopu riešení, od, samozrejme servisu až po búchanie na miesto kde je gyroskop alebo odpojenie touchscreen kábla. Ja si myslím že to bude nejaká sw chyba, no neviem to dať dokopy. Tak som tu. Dúfam že tentoraz viac hláv, viac rozumu, naozaj pomôže. /Btw, všetky sťahované factory images boli ofiko z google stránky/ Vďaka za,prípadnú pomoc!

[ Odeslano z Mobile Device ] Obrázek

ned 22.11.15 22:24
Profil Skype
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina