My-mobile
Právě je pon 24.07.17 15:44

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 nejde mi gta sa 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek nejde mi gta sa
ahojte mam problem nainstalovat gta sa na moj cat s30 ..vzdy ked to spravim tak ako vo videu ..tak mi hra zacne nacitavat tie subory ktore som si skopcil predtym na kartu..ako keby nevedelo najst tu cestu ked je to na karte v tom obb priecinku...ani gta vc mi nejde..ide mi to len ked to mam skopirovane v telefone...ale to je nanic lebo san andreas sa mi do pamete telefonu ani uz nevojde...ma niekto daku radu co stym? dakujem

pon 04.04.16 16:56
Pokročilý

Poděkovali mu: 14 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Příspěvek Re: nejde mi gta sa
nevim jak ty, ale já mohu používat na všechny aplikace buď paměť telefonu, nebo paměťovou kartu, ale né obě zaráz(možná že i to jde, ale mě to tak vyhovuje)
Když dáš nastavení tak
Uložiště
Výchozí disk pro zápis
Karta SD
pak by ti to mohlo jít

pon 04.04.16 20:46
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: nejde mi gta sa
no neviem aky mas telefon ale mne take natavenie nejde..myslim ze niekde inde som si uz klikol ze chcem zapis na kartu sd..aj v aplikaciach mam nastavene ze chcem vsetko nainstalovat do karty ale aj tak mi to nejde..gta vc som si dokonca kupil a ide mi len z telefonu na karte v zlozke obb to nejde..ale napriklad wot-ko mi ide z karty bez problemov...nema niekto rovnaky telefon ako ja co by mi poradil? ja som dost dinosaurus na tieto veci..ale hrat sa chcem :)

pon 04.04.16 21:28
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina