My-mobile
Právě je sob 17.11.18 20:27

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Oprava a prodej telefonu [Vyřešeno] 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Oprava a prodej telefonu [Vyřešeno]
Ahoj, používám Lenovo P70 a rozbil se mi displej už po třetí :cry: :-D a proto bych chtěl znát jakýkoliv Váš názor na dvě otázky prosím.

1) Displej jsem 2x objednal na Aliexpressu
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
a vyměnil, ale v obou případech mi praskl na stejném místě a do dvou týdnů, aniž bych si byl vědom že by mi spadl nebo nějakého jiného vážnějšího zavinění, proto se ptám, mají tyto neoriginální displeje opravdu tak mizernou odolnost, (nebo jsem opravdu tak mizerný já)? :D

2) Už nemám moc vůli vyměnit displej po třetí a čekat než se mi opět rozbije po čtvrté. Je možné a případně za kolik, displej znova vyměnit a telefon prodat? Samozřejmě bych nechtěl mít špatné svědomí, tak bych kupujícímu poskytnull všechno info, řekl proč jej prodávám atd.? Jde mi o to že kdybych viděl telefon s takto přilepeným displejem z Aliexpressu pomocí toho jejich "adhesive tape", tak bych o koupi nejspíš ztratil zájem a taky mi jde o to, abych nevkládal úsilí do něčeho co nemá cenu, doslova jestli bych za to ještě dostal nějaké rozumné peníze nebo ne a zda se najdou lidé kteří takovéhle telefony kupují, popř. jej zkusit radši prodat s robitým displejem třeba?

Naposledy upravil Luky dne úte 02.05.17 19:22, celkově upraveno 2
Linky mimo fórum do CODE

pon 27.02.17 19:37
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1336 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Oprava prodej telefonu
Neviem o tom, že by displeje z Aliexpressu praskali sami, ale je pravda že nakoľko sú neoriginálne tak sú na nich použité lacnejšie a menej kvalitné mteriály, takže sa aj ľahšie rozbijú.

Popozeraj bazáry za koľko sa predáva Lenovo P70, podľa toho skús trochu znížiť cenu a ponúkni svoj s rozbitým displejom a uvidíš či sa na to niekto chytí. Ak nie tak samozrejme displej môžeš vymeniť a predávať sa ti bude určite ľahšie :)

pon 27.02.17 19:43
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Nováček

No přesně tak jsem to myslel, většinou je někde na aukru nebo tak za cca. 2 500, kdybych vyměnil displej myslíš, že by šel prodat aspoň za 1 500 - 2 000?

úte 28.02.17 14:31
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1336 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Myslím, že keď vymeníš displej ho kľudne môžeš ponúknuť aj za tých 2 500.. pokiaľ ľudia nebudú chcieť dať toľko, tak môžeš s cenou ísť dolu.

úte 28.02.17 21:53
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Ok díky za názor o to mi šlo ten telefon je fajn a mám ho rád, věřím, že by ho někdo mohl využít, např. můj otec má telefon už 2 roky a nenašel jsem mu tam škrábanec :-D, ale dám tomu asi ještě poslední šanci a přilepím ho pořádně lepidlem a ne páskou a uvidím co se bude dít. :-D

stř 01.03.17 19:48
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina