My-mobile
Právě je čtv 22.02.18 23:47

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

V této sekci platí samozřejmě také Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Před přispěním do této sekce si v profilu vyplňte kolonku Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.., a to jak model telefonu, tak verzi Androidu.

POTIZE S SD KARTOU A TABLETEM 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 3 x
Medaile: 1
Member (1)

Příspěvek POTIZE S SD KARTOU A TABLETEM
Ahoj mam potize jak spravne nainstalovat hry jako Tomb Raider, Jade Empire, EisenHorn Xenos, me totiz zadna z nich nesla spustit pouze Titan Quest me fungoval a u hry Eisenhorn Xenos jen cerna obrazovka a pak se hra sama vypla podobne problemy jsem mel u her Jade Empire (aplikace prestala pracovat a dele nefunguje), A u hry Tomb Raider se mi zobrazoval pruh se stazenim dat psalo to nejaka chybova hlaseni nebo to zustalo u toho pruhu se stazenim na 0 MB a mate ty hry dobre otestovane ? Jeste mam potize s ulozistem funguje me totiz jen interni sdilene uloziste ale karta SanDisk 64GB se mi v pc nezobrazuje protom pred tydnem to jeste fungovalo mam to naformatovane jako interni uloziste. Chtel bych zvysit kompletni kapacitu z 32 GB na 96 GB vcetne MicroSD Karty Sandisk u meho zarizeni NVIDIA SHIELD TABLET 32GB LTE. Preden dekuji za pomoc pri reseni mych potizi ?! S pozdravem Vas zakaznik, fanousek a kamarad Tomas L. alias DOKTORXP ?! -))
PS.: V mem tabletu mam operacni system Android 7 Nougat se bezpecnostnimi zaplatami od firmy Google z prosince 2016 myslim teda ?! -))

Naposledy upravil MONT! dne čtv 30.03.17 22:40, celkově upraveno 1
Stačí to napsat pouze jednou, není třeba zakládat další téma v jiné sekci!

čtv 30.03.17 22:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Profesionál

Poděkovali mu: 10 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: POTIZE S SD KARTOU A TABLETEM
Co se týče her s kterýma máš problém, nevím co by s tím mohlo být, ale můžu říct, že pirátění není někdy dobrá volba. Sám mám nvidii tablet a s hrami problém nemám, ale na druhou stranu je mám koupené :lol: :lol: a co se týče druhého problému, zkusil bych použít jinou SD kartu já osobně měl se sandisky problém, že po chvíli cca 2- 3 měsících mi začali blbnout, tím nechci řict, že jsou špatné to ne ale zkusil bych jinou značku :-)

pon 24.04.17 14:48
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Android 7 ma s kartami problem. Zkusil bych preformatovat na jiny system.
ferys

pon 24.04.17 17:15
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

lidi, copak si stojíte a vedení? roky tu je x témat a problém je vždy stejný - cpete data k hrám tam, kam nepatří.

sd karty jsou pro ukládání fotek, hudby, filmů, různých cypovin, ale NE DATA HER!!!!

takže pokud někde čtěte, vložit data na kartu, tak je tím myšleno vnitřní paměť - tj. vnitřní paměťová karta!!! možnost ukládat data na klasickou kartu fungovalo jen na androidu 2.3, a to jen proto, že základní paměť byla sotva 1GB a nebyla žádná sdílená vnitřní paměťovka... od 4ky to bylo jen výjimečná záležitost!

a pak další věc - pokud už to tam je dobře nakopirovano a ve správném místě, a přesto hra zčerná, spadne nebo tak, pak je problém nekompatibility se zařízením a rovnou mažu!
nebo nestahuju data ke grafice mali, když mám adreno...

a ještě drobnost, staré hry určené pro android max 2.3 na vyšším androidu může fungovat, ale taky nemusí. platí i u her určených pro 4., 5.... na droidu 7... opět rovnou smazat

tím jsem vystřílel všechny problémy, co jsem tu x krát popsal v různých sekcích před léty, a tím bych chtěl apelovat na funkci HLEDEJ !!!

[ Odeslano z Android ] Obrázek

pon 24.04.17 17:28
Profil Twitter Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2630 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Nejsem si jistý, jestli to bude umět i Shield Tablet, ale v Nougatu by mělo jít sloučit kapacitu paměťové karty s interní pamětí dohromady tak, že se jeví a chovají jako jedna sloučená paměť. Byť Shield mám, zastavil jsem se na Lollipopu, takže nemůžu potvrdit.

Rozhodně nedoporučuji data od her ukládat na paměťovku ani je tam přesouvat, totálně jsem si takto zrušil uložené pozice některých her...jak by to ale fungovalo u "sloučené" paměti, to je otázka.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 24.04.17 21:38
Profil Twitter

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina