My-mobile
Právě je stř 14.11.18 20:51

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Klavesnice pro Nexus 7 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 100 x
Medaile: 3
Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek Klavesnice pro Nexus 7
Klávesnice pro Nexus 7

Již před 2 měsíci jsem si pořídil na ebay klavesnici pro mého nexuse. Takže vám ted předvedu takovou mini recenzi (omlouvám se za špatnou kvalitu fotek a videa, fotil a točil jsem to samungem galaxy 551 s 3.2 MPx kamerou)

Vzhled: Vzhledově vypadá velmi pěkně, řekl bych, že vypadá docela elegantně (materiál se snaží napodobit kůži), klávesnice je vyrobena ze silikonu (aspon no tak píšou na krabici) a tablet se vkládá do horní kapsy, která se uzavírá suchým zipem.

Psaní: Tak vzhledem k tomu, že tato klávesnice je z gumy (nemá tu "hmatovou odezvu", když stisknete klávesu, tak neslyšíte zvuk stisku) tak bych řekl, že na psaní všemi deseti se asi nehodí (ani velikostně), bohužel psaní všemi deseti zkusit nemohu jelikož to neumim. Před koncem školy jsem zkoušel na tom psát na některých hodinách a šlo to docela dobře, až na jednu chybu, stále nevim jak napsat velké písmeno s háčkem nebo čárkou (i když to je možná problém software, používám aplikaci: Školní sešit.cz).

Funkce:
Klávesnice kromě klasických psacích kláves obsahuje i speciální klávesy jako: šipka zpět, zamknutí tabletu, vyhledávání v tabletu/mobilu, 4 klavesy pro hudbu (další hudba, vypnout, pauza/play, další hudba), hudební přehrávač, 2 klávesy pro zesílení a zeslabení zvuku a klávesu pro návrat na domovskou obrazovku, tlačítko pro přepínaní mezi aplikacemi není, ale dá se nahradit zkratkou alt a tab.
A pro zajímavost, v dolní řadě se nacházi klávesa s logem windows (mezi ctrl a alt), zajímalo by mě, k čemu asi je (žádnou funkci nemá).

Baterie: Spojení mezi tabletem a klavesnicí je řešeno přes bluetooth, takže klávesnice má svojí vlastní baterii, která se dobíjí přes micro usb kabel (ke klávesnici dostanete 1, ale můžete používat i od tabletu). A výdrž na baterii? Ta se blbě hodnotí.
Klávesnici mám už 2 měsíce, když mi došla, tak jsem jí dal na 2 hodiny na nabiječku a poté odpojil, poté jsem jí na nabiječku dal asi za 2 týdny (dal jsem jí tam sám od sebe, stále byla funkční) a od té doby jsem jí až do ted neměl na nabiječce a stále funguje (používal jsem jí jen ve škole, ale spíše jen občas. pouze na zeměpis, dějepis a hudebku a snad ještě nějaký předmět). Někde jsem snad četl, že má vydržet až 40 hodin (snad na ebayi to psali a možná i v manuálu).

Jsem s klávesnicí spokojen, akorát bych řekl, že nemám zatim pro ní moc využití (díky škole se to nejspíše časem změní) a akorát bych jí nedoporučoval lidem, co chtějí na ní psát všemi deseti.

Fotky:

Klávesnice:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

(tady stojí docela dost, někde jsem jí viděl i za 400, ale už to jsou 2 měsíce)

Youtube

Fakt hrozná kvalita, asi si budu muset vypujčit od matky foták a zopakovat to (ale nic neslibuju)

PS: večer ještě tu recenzi dodělám, řekl bych, že něco potřebuje ještě vylepšit/doplnit

Germanicus: velmi děkuji, že jsi mě naučil, jak vkládat videa na youtube

Naposledy upravil bindiz582 dne ned 07.07.13 13:53, celkově upraveno 4

ned 07.07.13 11:39
V.I.P.

Poděkovali mu: 4153 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Best uploader (1) Team member silver (1) Uploader (1)

Příspěvek Re: Klavesnice pro Nexus 7
Zkopíruješ link= pravým tlačítkem klikneš na video, kopírovat URL
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.?feature=player_detailpage&v=2QrwT7Jd7MA, odstraníš feature=player_detailpage&
a pak zbytek Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. vložíš do [youtube] [/youtube]

ned 07.07.13 12:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina