My-mobile
Právě je pon 26.10.20 06:07

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Nokia lumia 520 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 100 x
Medaile: 3
Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek Nokia lumia 520
Potřeboval bych trochu poradit:
1) U mé nokie byl vyměněn digitizer, ale od té doby mi nefunguje probuzení poklepáním na displej, vše ostatní funguje, pouze tato funkce a s nastavením jsem si hrál a nic. A digitizer byl měněn doma, bez nějakého servisu.

2) Mám na svém mobilu nejnovější systém (nevím co to přesně je, ale mám ty developerské aktualizace) takže asi nějakej ten wp 8.1 GDR2 nebo co to už na to je. Ale od té doby, co na něm mám 8.1 tak bych řekl, že je pomalejší, třeba prodleva mezi načtením hudebního prohlížeče a nebo některých aplikací. Na jednom foru jsem četl, že to je způsobenu OTA aktualizací a je potřeba provést flash, přes NSRT, ale trochu se bojím, nemohl by někdo mi trochu stím poradit, třeba návodem? Ohledně přehrávání flash rom a podobných věcí nemám moc dobré zkušenosti...

stř 08.10.14 18:15
Moderátor

Poděkovali mu: 278 x

Příspěvek Re: Nokia lumia 520
1, Netuším, je možné že v Nokii používají jiné součásti.
2, Měl by si už mít cyan, zkontroluj aktualizaci, ten je oficiální.

-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“

Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5 > Xiaomi Mi MIX 3 , Amazfit Stratos > Samsung Galaxy Note 10 Lite, Ticwatch PRO

ned 12.10.14 07:34
Profil Twitter Skype Steam
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina