My-mobile
Právě je pon 26.10.20 15:11

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Lumia 630 chyby 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Lumia 630 chyby
Dobrý den,
když chci stáhnout aplikaci ze store tak mi to píše "Při zpracování vaší žádosti se objevil problém. Zkuste to znovu později. Pokud to chce někdo dál zkoumat mohl by mu pomoci tento kód chyby: 80070020
Na internetu jsem zjistil, že se jedná o nenainstalovanou aktualizaci, ale při vyhledávání aktualizace mě to píše chybu 80072f8f
Dříve mi mobil poškodil spolužák tak že rozbil displej a jednou se mi sekl a poté se změnil čas tak jestli nemůže být chyba někde v Softwaru.
Děkuji za rady.

pon 13.07.15 09:32
Moderátor

Poděkovali mu: 278 x

Příspěvek Re: Lumia 630 chyby
O jakou apliakci se jedná? Pokud problém přetrvá, zkus ji odnistalovat a násladně provést instalaci znovu.

Může se jednat o HW/SW problém, v případě, že to nevymizí, zkus restartovat mobil. Pokud ani to nepomůže, obnovení systému. Až posledním bodem je reinstalace - krok 3 Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“

Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5 > Xiaomi Mi MIX 3 , Amazfit Stratos > Samsung Galaxy Note 10 Lite, Ticwatch PRO

pon 13.07.15 12:28
Profil Twitter Skype Steam
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Jedná se celkově o všechny aplikace, které nejsou nainstalovány takže to co si psal jako bod 1 je blbost. Restartovat jsem to zkoušel několikrát.

pon 13.07.15 12:37
Moderátor

Poděkovali mu: 278 x

Tak obnov zařízení, potom tedy ten software.

BTW: Nemám věšteckou kouli, abych věděl, že se jedná o vše.

///
Nebo ještě před reinstalací toto:

-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“

Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5 > Xiaomi Mi MIX 3 , Amazfit Stratos > Samsung Galaxy Note 10 Lite, Ticwatch PRO

pon 13.07.15 19:07
Profil Twitter Skype Steam
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina