My-mobile
Právě je sob 16.12.17 08:20

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Sekající se a zamrzající pc... HELP ! 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Sekající se a zamrzající pc... HELP !
Zdravím ! Mám asi 2 roky PC sestavu Premio Pilot AA+ (
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
) a již dost dlouhou dobu se mi stává, že PC po nějaké době běhu ( třeba 2-3h, ale klidně i bez nějaké větší zátěže - třeba jen browser, atp... ) prostě ,,zamrzne´´ a pomůže jen restart. Občas se klasicky (ne)sekl, ale naskočila modrá obrazovka. Také se mi některé hry, které by měl s přehledem zvládat, dost trhají ( např. Kmotr 2 ). Systém mám win7 home premium ( od koupě jsem ale ještě nepřehrával ). Samozřejmě, že jsem zkoušel čistit veškerý systémový bordel ( registry, browserový bordel, atp...), antivirovou kontrolu ( F-secure, ale žádný vir mi nenašel...) a defragmentaci HDD, avšak bez úspěchu. Problémy přetrvávají... V souvislosti se sekáním her a občasného záseku s modrou obrazovkou jsem zkoušel aktualizovat ovladače grafiky ( nejnovějšími - přímo z oficiálního webu ), avšak opět téměr bez úspěchu - akorát se mi od té doby nezasekl tím stylem, že by zmodral monitor... Zkoušel jsem měřit teploty everestem, avšak se mi zdají být velmi podobné těm, jaké byly už někdy těsně po koupi ( nejsem si tím ale zcela jist ) - . Nevím tedy co si s tím počít :/. Rozebírat se mi ho moc nechce, páč se bojím, že něco pokakám ( na HW já moc nejsem ) a vysávat skrze vnější ,,průduchy´´ ( i když je na těch mřížkách prachu dost ) asi moc efekt mít nebude ( už jsem to párkrát dělal a tuším, že to moc lepší nebylo... ). Navíc si ani nejsem jistý, jestli to je opravdu přehříváním. Díky předem za všechny rady a připomínky, merkurer.
P.S. Občas se ale stane i teď to, že úplně zčerná monitor a za cca minutu naskočí a z oznamovací lišty vyskočí bublinka s textem ve smyslu, že ovladač grafiky přestal pracovat a byl úspěšně obnoven.

You say: Iphone ! I say: Android ! You say: NDS ! I say: PSP ! You say: RAP ! I say: Metal ! You say: Justin Bieber and I will kill you... It´s me \m/
© merkurer

Naposledy upravil RIK dne úte 09.10.12 20:07, celkově upraveno 3
Odkazy vedoucí mimo fórum příště vkládej do tagu Code, ne do url a obrázky širší jak 770px dávej do náhledu.

úte 09.10.12 19:40
Pokročilý

Poděkovali mu: 10 x
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Sekající se a zamrzající pc... HELP !
Ani jsem to pořádně nedočetl ale zkuz zkontrolovat jestly nejsou naduté konektory na základní desce. Měl jsem něco podobného s naší staré sestavě. Bohužel jsme tento problé vyřešily vyměněním hardwaru tak se na to podívej. Víc ti k tomu asi neřeknu jestly to nezjistíš tak pak spíš doporučuji opravnu... :)

čtv 11.10.12 14:18
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Writer bronze (1)

Příspěvek Re: Sekající se a zamrzající pc... HELP !
Ok, každopádně díky za radu, budu to muset checknout, popř. ,,zaměstnat´´ známého... O:) Až ( pokud ) budu mít nějaké nové zprávy, tk dám ještě vědět ;)

You say: Iphone ! I say: Android ! You say: NDS ! I say: PSP ! You say: RAP ! I say: Metal ! You say: Justin Bieber and I will kill you... It´s me \m/
© merkurer

sob 13.10.12 11:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina