My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 14:24

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Notebooky Lenovo 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Notebooky Lenovo
Zdravím, nevedel som kde toto už hodiť aby si to niekto aj všimol tak sa vopred ospravedlňujem ak je sekcia zlá :(

Chcel by som si kúpiť nový notebook, a našiel som celkom dobrý, no značka je Lenovo, čo mi príde ako nejaký čínsky šmejd. Výkon/Cena sú vo výbornom pomere. Chcem vedieť či máte nejaké skúsenosti s touto značkou.

Ďakujem :)

Naposledy upravil RIK dne stř 24.04.13 22:30, celkově upraveno 1
Přesunuto do správné sekce

stř 24.04.13 21:44
Pokročilý

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: Notebooky Lenovo
Tak s lenovem ma kamarad zkusenosti a rika ze je vyborny, takze asi zadnej cinskej smejd to neni. A jestli jeste vybiras a chces spis herni komp, tak bych doporucoval znacku msi. A jestli budes potrebovat jeste nejak poradit s modelem, tak klidne napis.

[ Post made via Android ] Obrázek

čtv 25.04.13 06:16
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Když jsem si kupoval první notebook, hleděl jsem hlavně na poměr cena/výkon a na značku až tak nehleděl. Koupil jsem si Acer...ten bohužel půl roku po záruce odešel, a to takovým způsobem, že oprava by se mi nevyplatila. To se stalo asi před třemi měsíci. Takže jsem řešil, co si koupit a na značku už jsem hleděl řádně. Většina lidí v okolí mi doporučovala právě Lenovo, především řadu ThinkPad, která těží s bývalé značky IBM, která byla známá svou vysokou kvalitou zpracování a použitými materiály, stejně tak i zákaznickým servisem. Hodně lidí říká, že od doby, co je koupilo Lenovo, šla veškerá úroveň dolů. I tak jde ale stále o největšího výrobce notebooků na světě. Druhá hlavní řada IdeaPad je levnější, ale nabízí lepší výbavu a taky solidní kvalitu za přijatelnou cenu. IdeaPady se pak ještě dělí na několik dalších modelových řad, z nichž ta nejlevnější je řada G, a tu bych moc nedoporučoval. Velice solidní jsou řady Z, U a Y. Já osobně mám Y580, který jsem koupil jako 3 měsíce minimálně užívaný se slevou 25%, a zatím rozhodně nelituji. Oproti Aceru jsem si musel na některé drobnosti zvyknout, ale nic, co by nešlo. Kvalita zpracování je na velice dobré úrovni, víko i prostor okolo klávesnice je kovový, takže doufám, že mi dlouho vydrží. Velkým plusem pro mě při výběru taky bylo, že Lenovo nabízí jedny z nejnižších cen za prodloužené záruky. Ale musím dodat, že notebook mám cca 2 měsíce, takže zatím těžko soudit opravdové kvality. Zatím jsem ale naprosto spokojen a lidé z mého okolí, kteří mají Lenovo už delší dobu, si je taky pochvalují.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 27.04.13 23:11
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 75 x
Member (1) Reputation silver (1)

prtrik píše:
Tak s lenovem ma kamarad zkusenosti a rika ze je vyborny, takze asi zadnej cinskej smejd to neni. A jestli jeste vybiras a chces spis herni komp, tak bych doporucoval znacku msi. A jestli budes potrebovat jeste nejak poradit s modelem, tak klidne napis.

Doufám, že s tím MSI je to jen hloupý vtip. Nevím, jak na tom stojí modely od 25ti tisíc vejš, ale pod tuto cenovou hranici je to bída. Měl jsem MSI - Gaming série a peníze mi vrátili až po páté reklamaci, kdy jsem do toho už zatáhl právníka. Servis ani tak nevzdoroval, spíš prodejce nevěřil. Když jsem poté pročítal internet, zjistil jsem, že jsem nebyl jediný se stejným problémem a problém se vyskytoval i v jiných modelech herní řady.

Lenovo mám už rok a půl a zatím žádný problémek, vůbec nic. Naprostá spokojenost. Žádné problémy po sw, ani hw stránce. Konstrukce je taky dobrá, nikde nic nevrže, vše sedí jak má. U toho MSI jsem třeba už z výroby měl divně vyboulenou klávesnici, která asi o 2 mm vyvyšovala v oblasti písmen J K L a občas to tam divně cvakalo.

MONT!: mám taky Y řadu, ale model Y570. Dal jsem za něj 18 tisíc a těch peněz nelituju. Vrazil jsem do něj ještě další prachy a za celkovou investici bych už možná měl dobrý herní komp, ale za těch 18 tisíc bych tenkrát nesehnal kompletní pc, které by mělo vyšší výkon a za to dám ruku do ohně.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.

sob 04.05.13 09:51
Profil Skype ICQ Steam
Pokročilý

Poděkovali mu: 35 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Ne sorry niemande tak to nebyl vtip a uz vubec ne spatnej protoze uz prez znamy nejake zkusenosti s msi mam a kdyz se k nim chovas normalne a nepouzivas je treba jako podlozku pod sekani drivi, tak taky normalne vydrzeji a nemusis do toho tahat ani prodejce natoz pravnika, ale tohle uz jdes do off-topu ;)

pát 10.05.13 21:22
Nováček

Poděkovali mu: 75 x
Member (1) Reputation silver (1)

prtrik: tak prodejce do toho tahat musim, když jsem to u něj koupil, servis peníze nevrací :)

Jinak notebook jsem nikdy nevzal do postele, nikdy jsem ho nepoužíval na klíně, nebo něco podobného. Vždy stál na pevné podložce, v podstatě krom přenášení fungoval jako klasický stolní pc. Přenášel jsem ho vždy uplně vypnutý v brašně, při přecházení v zimě, kdy jsou rozdílné teploty, jsem ho taktéž ihned nezapínal a myslim si, že né moc lidí tohle dělá.

Takže to určitě nebylo zacházením. Celkově na ty MSIčka neslyšim moc chvály, ale netvrdim, že jsou pokažené všechny. Jenže když koupíš v životě první ntb a potom řešíš 5 reklamací, tak si o té značce asi nebudeš myslet nic dobrého :) A právníka jsem do toho zatáhl jen proto, že mi prodejce vyhrožoval s tím, že zařídí, aby mi nebyly navráceny peníze.

Sry za OT, jen jsem to chtěl objasnit :)

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.

pát 10.05.13 23:47
Profil Skype ICQ Steam
Nováček

Poděkovali mu: 10 x

Jsem s Lenovem spokojeny, nehreje, je tichy.

úte 11.06.13 06:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina