My-mobile
Právě je čtv 20.07.17 21:30

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

VELKE POTIZE S NOTEBOOKEM 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 3 x
Medaile: 1
Member (1)

Příspěvek VELKE POTIZE S NOTEBOOKEM
DOBRÝ DEN, MÁM UŽ ASI 2 MESICE PROBLEMY S NOTEBOOKEM DELL XPS L702X, MAM V NEM NACISTO NAINSTALOVANY OPERACNI SYSTEM MS WINDOWS 10 HOME 64BIT CZ. (VSECHNY PROGRAMY PRAVIDELENE AKTUALIZUJI) PEVNY DISK (CELKOVA VELIKOST HDD 1 000 GB) MAM ROZDELENY NA 2 CASTI NEBO 2 ODDILY (PARTITIONS) KONKRETNE TEDY (DISK C:\ SYSTEMOVY - 500 GB) A (DISK D:\ NA DATA (FILMY VIDEA HUDBA FOTKY HRY DOKUMENTY ATD.) KDYZ SPUSTIM PC HRY JAKO JE TREBA WARCRAFT 3 NEBO NO ONE LIVES FOREVER ATD. NA PEVNEM DISKU KONKRETNE NA ODDILU D:\ HRY SE MI ZASEKNOU A ZPOMALI ASI NA 10 - 20 SEKUND A PAK ZASE FUNGUJI NORMALNE.........A MYSLIM SI ZE NA ODDILU C:\ (500 GB) MEHO PEVNEHO DISKU U MEHO NOTEBOOKU DELL XPS L702X K TOMU NEDOCHAZI....ALESPON JSEM TAM TYTO POTIZE ZATIM NESPOZOROVAL. SYSTEM WINDOWS 10 HOME 64 BIT CZ JSEM INSTALOVAL Z FLASHKY KINGSTON HYPERX S PODPOROU USB 3.0 KDE JSEM MEL VYTVORENOU INSTALACI WINDOWS 10 HOME 64BIT CZ VCETNE TZV. BOOTOVANI. MEL JSEM PRED INSTALACI SYSTEMU POTIZE I S MBR (MASTER BOOT RECORD), KTERY JSEM OPRAVIL POMOCI PRIKAZOVEHO RADKU A 3 PRIKAZU KTERE JSEM NASEL NA INTERNETU A TAKE JSEM RESTARTOVAL BIOS NA ZAKALDNI NASTAVENI. V INSTALACNIM PROGRAMU JSEM SMAZAL ODDIL D:\ A NEKTERE DALSI ODDILY PEVNEHO DISKU. NECHAL JSEM POUZE ODDIL C:\ KTERY JSEM POTOM NAFORMATOVAL A POTE NA NEJ NAINSTALOVAL SYSTEM WINDOWS 10 HOME 64BIT CZ. ODDIL D:\ U MEHO PEVNEHO DISKU JSEM ODSTRANIL A POTOM ZNOVA VYTVORIL A NAFORMATOVAL NEJEN V INSTALACNIM PROGRAMU SYSTEMU MS WINDOWS 10 HOME 64BIT CZ ALE TAKE PO INSTALACI SYSTEMU WINDOWS 10 HOME 64BIT CZ POMOCI PROGRAMU SPRAVA DISKU JSEM ZNOVA ODSTRANIL HDD ODDIL (D:\500 GB) PEVNEHO DISKU, ZNOVA JSEM HO VYTVORIL O KAPACITE 500 GB A TAKE NAFORMATOVAL. MEL JSEM TAKE POTIZE S PISMENY JEDNOTEK (HDD: J:\, H:\,, DVD-RW F:\, FLASHKA G:\) TOTO JSEM TAKE ZMENIL V PROGRAMU SPRAVA DISKU KONKRETNE NA (HDD: C:\ SYSTEMOVY ODDIL, D:\ ODDIL URCENY PRO DATA, E:\ DVD-RW, F:\ FLASHKA), S DRIVEJSIMI ODDILY JSEM TYTO POTIZE NEMEL HLAVNE TIM MYSLIM ODDIL PEVNEHO DISKU D:\ KDE SE MI HRY OD TE DOBY TRHAJI ZASEKAVAJI A ZPOMALUJI. SYSTEM SE TAKE NEKDY CHOVA DOST PODIVNE NEPOSLOUCHA ME SLOVO NEOTEVIRA SE MI NABIDKA START CENTRUM AKCI, ZALOHOVAL JSEM SI NEJAKA DULEZITA DATA A SOUBORY OD VYROBCE MEHO NOTEBOOKU DELL XPS L702X NA INTERNETOVE ULOZISTE MICROSOFT ONEDRIVE. ZKOUSEL JSEM SPOUSTU POSTUPU JAK OPRAVIT ME POTIZE ALE NIC MI ZATIM NEPOMOHLO A HARDWARE JE V PORADKU PODLE SYSTEMOVYCH INFORMACI A KORAT PROCESOR JEHO NAPETI A FREKVENCE SE DOSTI MENI A NEKDY SE MI I DOST NOTEBOOK PREHRIVA ALE JA SI STALE MYSLIM ZE TYTO POTIZE JSOU SPISE ZPUSOBENY ODDILEM PEVBEHO DISKU KONKRETNE D:\ (500 GB). SPOUSTEL JSEM TAKE CCLEANER, ESET SMART SECURITY A MALWAREBYTES ANTIMALWARE NASLO MI TO ASI 6 VIRU DOHROMADY VSECHNO JSEM ODSTRANIL A SMAZAL. V NOUZOVEM REZIMU SYSTEMU WINDOWS 10 HOME 64 BIT CZ SE MI ZDA ZE JE TO O NECO LEPSI ALE STALE TO NENI ONO. ZKOUSEL JSEM TAKE SPUSTIT OPERACNI SYSTEM PRES PROGRAM CI NASTROJ KONFIGURACE SYSTEMU KONKRETNE S TIMTO NASTAVENIM (DIAGNOSTICKE SPUSTENI) ANI TO MI MOC NEPOMOHLO. PREDEM VAM DEKUJI MOCKRAT ZA POMOC PRI RESENI MYCH POTIZI S MYM NOTEBOOKEM DELL XPS L702X. VAS ZAKAZNIK FANOUSEK A KAMARAD TOMAS L. ALIAS DOKTORXP ?! -))

pon 18.07.16 12:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina