My-mobile
Právě je čtv 08.12.16 06:54

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Geocacing Symbian. 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Geocacing Symbian.
Jestli má někdo ještě Symbian tak skvělá aplikace je Qtcaching spolu s Geoget.
Funguje na těch co mají OS Belle (poslední generace Symbianu).
Nokia N8
Nokia E7
Nokia C7
Nokia Oro
Nokia C6-01
Nokia X7
Nokia E6
Nokia 500
Výborná aplikace mám N8 a funguje skvěle, zapnu a kde jsem tam se keše seřadí podle vzdálenosti a kompas s šipkou vás naviguje ke keši a ukazuje jek je daleko. Aplikace se již nevyvíjí ale i tak je dobrá.
Zde recenze:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Qtcaching:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Geoget:

Export z Geogetu provádějte ve formátu GPX Originál PocketQuery GPX, mám vyzkoušeno, funguje.

Klady:
+ import PQ GPX je opravdu rychlí, cca 970 keší za pár sekund.
+ vyhledávání v seznamu keší
+ rozdělení na záložky je dobrý nápad a na jedno kliknutí máte hned to co potřebujete
+ při navigování si můžete vybrat zda chcete navigovat na původní souřadnice nebo na jiný waypoint u keše, např u multin na další stage pokud je v listingu zanesena
+ listingy jsou s korektním HTML formátováním a umí bez problémů zobrazit české znaky
+ automatické stahování obrázků k listingu pokud jsme připojení k netu
+ logy jsou také s češtinou a barevně rozlišeny podle typu (found/DNF/NM,...)
+ využití hw kompasu v telefonu

Zápory:
- nevím jestli je to chyba jen u mě, ale po znovu spuštění se seznam keší nikde neuložil a je potřeba znovu importovat GPX (doplnění: není to chyba, ale vlastnost)
- při offline čtení listingu (bez připojení k síti) program zamrzne a nelze s ním pracovat. (bug nahlášen)
- program občas nereaguje úplně nejrychleji
- zatím nulová podpora map online/offline

Naposledy upravil Tom_47 dne pon 07.09.15 18:56, celkově upraveno 2
První odkaz jsi měl v citaci... i ten patří do tagu CODE. Pozor na to. ;)

pon 07.09.15 18:56
Nováček

Příspěvek Re: Geocacing Symbian.
Geocaching live:
Na tento prográmek jsem si nějak zvykl, mám Symbian a N8. Je pravda že není s mapou ale to nevadí. Nevýhodou je že stáhne je 5. keší teda pokud nejste premium.Jinak se dají souřadnice zadávat ručně.Keše se takydají připravit v Geoget a pak exportovat do telefonu.Skvěle naviguje, jen v nastavení - Grafický návrh - dejte velké je to lepší. Aplikace je v češtině díky Sakupol

heslo: drazor

Pro zájemce jsem našel i mapy od Petr & Paja, díky jim za ně.
,,Udělal rucne vytvorenou OSM CR je to v priblizeni 500m cela CR, 200m vetsina uzemi CR a 100m Zapadni a stredni cechy Plzensko, Praha a Vysocina Jihlavsko. Staci cely zip pouze rozbalit a adresář trackonfly zkopirovat do telefonu (či karty),,
Do N8 je to do telefonu, na kartě to nefunguje.

Naposledy upravil drazor dne čtv 11.02.16 18:45, celkově upraveno 1

sob 06.02.16 19:00
Nováček

Poděkovali mu: 9 x

Jestli jsem to pochopil z toho popisu správně, tak se nekopíruje "soubor trackonfly", ale adresář trackonfly, který je v tom RAR archívu.
A Na N8 se to kopíruje do telefonu, ale na disk E: podle toho, co vidím v programu za cestu. Příp. by mělo stačit si to E v souboru "k.class" opravit na F a půjde to na N8 z karty. Ale nezkoušel jsme to...

stř 10.02.16 14:53
Nováček

Ano adresář, tak aby a telefonu byl a něm složky ,,db a map ,, pokud si uděláte v geoget soubor ,,gpx,, tak ten taky do tohoto adresáře. Já jsem to zkoušel metodou pokus omyl až to šlo.
Disk ,,E,, i tak je označený, někdy i Velkokapacitní paměť.

čtv 11.02.16 18:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina