My-mobile
Právě je ned 19.08.18 05:19

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 [Návrh]: My-Mobile Talkshow, LiveStream [Zamítnuto] 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 50 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: [Návrh]: My-Mobile Talkshow, LiveStream
byl by problém v tom že živě atd. za to dostávaj peníze tak se ty lidi sejsou, ale nevim jak by se sešel my-mobile tým aby to mohly natočit

stř 13.07.11 14:35
V.I.P.

Poděkovali mu: 205 x
Medaile: 3
Universal writer (1) Team member silver (1) Moderator (1)

Cožpak o to, točit takovej pořad by nebylo úplně nejhorší... ale věci se mají tak, že většina (všichni?) lidí z týmu se nikdy neviděla osobně právě protože to k sobě prostě nemáme blízko.

stř 13.07.11 14:58
Profesionál

Poděkovali mu: 50 x

Dyť jo to sem chtěl říct

stř 13.07.11 15:06
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1123 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Takýto projekt je nezrealizovateľný a to z mnohých dôvodov...

stř 13.07.11 16:46
Ex-Tým

Poděkovali mu: 187 x
Medaile: 4
Member (1) Team member silver (1) Uploader (1) Moderator (1)

Já bych bral politiku...

Můj minulý nick byl googleman, ale na mou žádost byl změněn.
Měl jsem 382 Poděkování !
Nemusíte mi děkovat, já to kvůli tomu nedělám. :)

stř 13.07.11 17:18
Profil Twitter Facebook Steam
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1123 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

My-mobile zraz sa tu riešil viac krát, zakaždým to zlyhalo. (avšak ak by prišla nevídaná motivácia, možno by sa vec obrátila)

"Pořad o mobilní technice" by nebolo ľahké zrealizovať, ak by sme chceli zaujať, museli by sme robiť videá o novej technike, ktorú My-mobile Tím nemá k dispozícii. Navyše náš Tím nepracuje ako redakcia, sme rozlietaní po celom československu.

Rozbehnúť tématické okienka, a diskutovať o témach by sa taktiež nedalo zrealizovať. Cez Google Talk alebo Skype by to bolo maximálne nepraktické. Navyše užívatelia chcú počuť, a zaujmú ich iba nejaký špecializovanejší ľudia, ktorí by dokázali diskutovať o témach na inteligenčnej úrovni.

Taká Mobilmánia, ktorá robí všelijaké relácie, videorecenzie, pracuje ako redakcia, majú k dispozícii finančné prostriedky a i mobilnú techniku. Pri takom systéme je pre nich veľmi jednoduché zvolať Péťu so Samsungom a Jožka s iPhonom z oddelenia A a C, nech spolu natočia porovnanie týchto dvoch telefónov...

stř 13.07.11 18:39
Ex-Tým

Poděkovali mu: 316 x
Medaile: 3
High calibre silver (1) Uploader (1) Helper (1)

kdybych se potkal živě s pokym,tak bych ho musel přetáhnout páčidlem :D

stř 13.07.11 19:17
Profil Steam Zobrazit autorovy stránky
V.I.P.

Poděkovali mu: 172 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Tož, nemuselo by to být na profesionální úrovni. Nemuseli bychom podávat novinky...vemte si, že jsme tu lidi, co se zajímaj o telefony a mohli by jsme podávat informace o nich z jiného úhlu třeba až po vydání.

Ale i tak to moc šancí na úspěch asi nemá...už dřív se řešily třeba videotutoriály, ale nakonec se do toho nikdo nehrne. Nabídka na spolupráci je to dobrá. No, muselo by se máknout a někdo by nám musel zapůjčovat telefony, ale když se chce, jde všechno...zvlášť pokud by nám pomáhala firma. Problém by byl asi jen s našimi stahovacími sekcemi....to co fórum drží při životě by muselo pryč...stal by se z nás informační server.

stř 13.07.11 21:39
V.I.P.

Poděkovali mu: 172 x
Universal writer (1) Member (1) Specially (1) Designer (1)

jinak řečeno budem lidem podávat pravdu o telefonech ^^
Download sekce...záleží do jaké míry by to šlo... pokud budem vidět, brzo si na nás došlápne zákon... či ne? :)

stř 13.07.11 22:19
V.I.P.

Poděkovali mu: 388 x
Medaile: 5
Universal writer (1) Member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Moderator (1)

ok. zde sdílím svůj názor

Z česko-slovenského warez fora, které má už nějakou určitou tradici (založení 27.04.06) by se stala z části informační stránka, kterých je celkem dost. Silně pochybuju, že bychom mohli někdy časem dosáhnout úrovně Mobilmánie, nebo celému Živě portálu. Ale časem třeba jo (viz. Zing, začal nedávno a teď je imho nejlepší ohledně recenzí her na internetu ) - člověk musí být positivní, eh?

Muselo by to být něco takového, aby to bylo zčásti warez forum, tak tohle navrhované.

Chtělo by to mnoho věcí.

Za 1 - sponzoring od firmy, která by nám zasílala na recenze(preview..) telefony ( a to není levná záležitost - kdo by se do toho hrnul, moc zisku z toho není a firma, která nejde po zisku je podle mě a mého učitele EKO špatná ), popřípadě nějakou jinou techniku, či vybavení.

Za 2 - vyřešit kontakt mezi sebou (např. nejblíž z týmu je ke mě Cheas (cirka 105km vzdušnou čarou)), spojení ve stylu Skype, atd. podle mě moc neřeší (za zkoušku ale nic nedáme). Zřejmě by to musela být onemanshow, nebo to vyřešit vaší firmou, jak jste říkal vy.

Za 3 - Warez v česku sice nevadí (pokud vím, tak není žádná státní firma, která by to zakazovala, jediná je Protipirátská unie, ale pokud vím, tak je to normální akciovka(nebo jiný typ), která do toho sice kecá, ale nic udělat nemůžou. Naštěstí to tady není jak např. v Anglii, nebo USA kde jsou na pirátství hodně vysazení. Nevím, jak je to na Slovensku, ale i přesto by podle mě nebylo pěkné, aby se překrýval warez a informační web (ale nikdo to nezkoušel - třeba by se to chytlo, bůh ví). Vždyť i na takovém Tweety Servers, když měl největší slávu byla část fora vyhrazena warezu.

Za 4 - Redaktoři by z toho měli něco mít. Já bych sice nic nechtěl, byl bych sakra rád, kdyby se mi do rukou dostal nějaký ten nový telefon na testování, ale všichni určitě nebudou mého názoru.

Za 5 - Musel by to dělat někdo, kdo se v tom "aspoň" trochu vyzná, a neměl by to 12-letý harant (nic ve zlém, kids) - např. konkurz

Za 6 - Většina lidí tady studuje, nebo již chodí do práce, takže by se to asi muselo uskutečňovat o víkendech.

Jistě by chtělo dořešit ještě mnoho věcí, ale tohle je asi to nejdůležitější.

Další problém - na něco takového, jako by mohl být tento projekt není podle mě forum ideální. Jediná možnost by byla vytvořit část, ve kterém by byla podfóra, nebo udělat něco ve stylu my-mobile.cz/xy, což už by nebylo forum, ale něco ve stylu nějakého php-fusion, nebo jiný redakční systém, ale mělo by zůstat zachováno i forum (záleží na web masterovi, pro mě je to španělská vesnice za rozbřesku, i když studuji IT)

Já to řeknu na rovinu. Podle mě to je sakra dobrej nápad a kdyby to vyšlo, byla by to paráda a já bych do toho klidně šel, ale musela by tady být vůle, vytrvání a hodně štěstí, aby to všechno vyšlo, čemuž moc nevěřím). Ale podle mě je to dobrej nápad, díky němuž by My-Mobile mohlo v návštěvnosti o dost povyskočit.

I přes to za mě ANO, zkusme to, já bych do toho šel všemi deseti.

PS: Za chyby se omlouvám, píšu v rychlosti.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 13.07.11 22:43
Expert

Poděkovali mu: 44 x

..když do toho pujdou lidi, který tam jen nebudou nudně sedět a valit do člověka hromadu ani né tak důležitých, jako nudných informací a bude to mít i nějakej humor, aby to lidi bavilo, tak proč né..
Mít na to techniku, jdu do toho..

stř 13.07.11 22:50
Hlavní admin

Poděkovali mu: 660 x
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

Já z velké části souhlasím s W.a.r..l.o.c.k.e.m.

Dle mého názoru je to opravdu výborný nápad a jeho uskutečnění by bylo skvělé, nicméně vyvstávají dané otázky (viz kolega Warlock), které by bylo nutné pořešit a jež jsou k úspěšné realizaci projektu zásadní. Osobně bych se účastnil rád. :)

Co se komunikace týče, lze použít např. TeamSpeak. Na skupinové konverzace je ideální a sám ho na časté konference (ESL porady, apod.) používám. ;-)

// Podpis v opravě.

čtv 14.07.11 09:02
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor

Poděkovali mu: 468 x
Member (1) Specially member (1) High calibre gold (1) Team member bronze (1)

Tak co, bude se to ještě řešit nebo jste to pohřbily? :D

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

Obrázek

Obrázek

sob 29.10.11 20:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Hlavní admin

Poděkovali mu: 263 x
Member (1) Specially member (1) Only one (1) Team member gold (1)

Lze udelat nejake stranky k my-mobile foru jako subdomena, pokud by se chtel o tohle nekdo starat. Videa by se mohli nahrat na youtube a pak vkladat na stranky nebo take na forum. Jinak to nevidim moc realne.

sob 29.10.11 21:01
Profil ICQ Facebook
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Nápad je to pěkný, ale zůstal bych u nynější formy dorozumívání, bylo by to dost náročné a to hlavně časově. Těch "updatů" bylo v poslední době až moc.

sob 29.10.11 23:06
Profil Twitter Steam
V.I.P.

Moderator (1)

Tak já furt říkám, že si to vezmu na starost, ale je tady furt hromada problémů.. ;)

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Naposledy upravil W.a.r.l.o.c.k dne úte 01.11.11 19:13, celkově upraveno 1

sob 29.10.11 23:10
Profesionál

Poděkovali mu: 42 x
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příjde mi to jako docela fajn nápad. Nemusely by tam bejt zrovna novinky, ale fakta a pár recenzí na nějaký ten mobil. Napadlo mě, že by to v nějakém studiu,apod. vůbec nemuselo být. Jen komentující hlas, nějaká grafika k tomu (jako název,stručný popis) a k tomu by se šouply nějaké ilustrační videa (nebo prezentace obrázků), a nebo někdo může udělat doma sám recenzi (kde by sám třeba daný mobil představil), a to by se do "Talkshow" mohlo dát.

ned 30.10.11 17:53
Profil Skype Steam
Expert

Poděkovali mu: 67 x
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Podle mě by se to nějak dalo :) Komunikace ve společných konverzacích na skypu, každej člověk by mohl natočit něco, minimálně recenzi zrovna o svym mobilu, pak by to dal na nějakou stránku...jinej člověk by zas udělal video o pár aplikacích pro android a taky by to pověsil na nějakej server, pak by si to jen určitej člověk stáhnul a to všecko by dal dohromady do jednoho videa :-)
Tohle je jen můj návrh jinak minimálně bych ale souhlasil s tím abyste do toho šli,my-mobile by povýšilo o "pár" návštěvníků atp. atp...
Pokud se to teda nakonec uskuteční, tak vám držim palce a hodně štěstí :idea:

ned 30.10.11 17:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý

Poděkovali mu: 10 x
Member (1) Writer bronze (1)

Tož ja bych se taky rád zůčastnil těch livestreamu i podcastů. ;)

PSP 2003 5.03 GEN Promotheus 16gb user Obrázek

úte 01.11.11 16:15
Profil ICQ
V.I.P.

Moderator (1)

koukám, že to zase ulehlo, ok.

sob 05.11.11 13:28
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina