My-mobile
Právě je pon 18.12.17 13:54

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Toto fórum slouží ke komunikaci mezi hráči, vyměňování si zkušeností a tipů, prezentování profilů a vašich herních statistik. Můžete zde prezentovat vaše minirecenze a obsáhlejší komentáře k nejrůznějším hrám.
Krátké a heslovité komentáře směřujte do download sekcí, kde se nacházejí odkazy na stažení her (sekce Android, iOS, Java, apod.). Jednoduché hodnocení hry však můžete psát i do této sekce. Pokud budete chtít komentovat některou z her, která se na fóru nachází, je na vás, do které ze zmiňovaných sekcí napíšete (tedy download sekce nebo Pokec o hrách i aplikacích).

Gangstar Vegas 
Autor Zpráva
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Gangstar Vegas
Gangstar Vegas
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Tak kde začít s hodnocením? :D

No asi přímo v menu hry...grafika dobrá, položek tak akorát, dost mě zaujalo video na pozadí...prostě něco jiného, což je na Gameloft fakt výkon. Při letmém pohledu do nastavení mě zaujala možnost nastavit úroveň grafiky...dřívě v GL hrách věc nevídaná, rozhodně to chválím. Zbylé možnosti už jsou vcelku zajetý standard.

Neměl jsem moc čas a tak jsem si dal jen rychlou hru, zapl první misi. Co už mě moc nepotěšilo, je poměrně dlouhé načítání, při kterém mi navíc dělá společnost jen černá obrazovka. Grafika byla nastavena na maximum a přesto bych si teda dovolil označit tu údajně skvělou a high-end grafiku za pěkný brak :D...čekal jsem teda opravdu o hodně víc. Navíc aby toho nebylo málo, hned v první misi jsem nastoupil moc brzo do auta než se zobrazili instrukce a tak když už sedím v autě, hra stále čeká, že použiji ikonu dveří k nástupu do auta...problém je v tom, že auto se nedá ani rozjet a ani z něj vystoupit, protože ta ikona už tam není :D...ale dal jsem hře ještě jednu šanci.

Takže napodruhé se do auta povedlo nastoupit ve správný čas a auto už se dalo řídit. Grafika je řekl bych spíše průměrná, obzvláště grafiku u aut lze vidět i ve Vice City lepší, ale v žádném případě nelze mluvit o high-end. I postavy v GTA Vice City už uměly hýbat rty, o to víc se divím, že ve Vegas nic takového není. Docela zklamání. Velkým zklamáním je také míra vykreslované vzdálenosti. Ve skriptech se tak z ničeho nic vyřítí auto těsně před zátarasy, tak tomu říkám šupa :D...chuť pokračovat ve hře stále klesá, zatím spíše zklamání...v hraní už dále ale nepokračuji, protože hra má tolik nedodělků a špatně optimalizovanou grafiku, že se to nedá bohužel hrát...ale co čekat, když je to od Gameloftu...

U Gameloftu bohužel stále platí heslo, že má plnou hubu keců a slibů, ale nedodrží je :-(...škoda, možná někdy příště. Stále nesahá ani po paty legendám jako GTA III nebo Vice City.

Celkově hodnocení: 40%

A co Vy? Jaký máte názor na hru? Dohrál ji už někdo?

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 07.07.13 22:08
Profil Twitter
Legenda

Příspěvek Re: Gangstar Vegas
Tak jsem po dlouhém rozhodování zkusil hru nainstalovat i na Nexus 4 a vyzkoušet ji. První věcí je nastavení grafiky, kde je kromě 4 nejběžnějších možností nově i "Very High" a jde to poznat, odlesky jsou lepší a postavy dokonce hýbou rty :D (ano, je to k nevíře, u nižšího nastavení detailů toto není). Velkým problém se však stala už první mise - načítání bylo vcelku rychlé, ale opět černá obrazovka během načítání. No a hlavně než než jsem stihl misi dohrát, hra se sekla takovým způsobem, že se sekl celý telefon :D...no a teď jak telefon vypnout, když Nexus 4 nemá odnímatelný kryt :D...naštěstí stačilo cca 10 sekund podržet vypínací tlačítko a telefon se vypl. Co je ale ještě větší ostuda pro Gameloft, hra se zasekla i při druhém pokusu, a to na totožném místě!!!

Verdikt je jasný - hra je velmi špatná! Podotýkám, že už jsem zkoušel novější verzi build 1001, ve které měla být zásadním způsobem vylepšena optimalizace :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 15.07.13 18:21
Profil Twitter
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Podle me je příliš brzy vynášet ortely nad hrou pokud mas za sebou jeden úkol. I když je pravda ze gangster série není příliš zábavná. Takže je docela mozné ze toto hodnoceni pro hru bude docela přesně

[ Post made via iPhone ] Obrázek

úte 16.07.13 06:07
Profil Twitter Steam
Legenda

Příliš brzy nebo ne...těžko mohu více hodnotit, pokud se ani nedostanu dál díky záseku celé hry při první misi :D. Za svým názorem si stojím, Gameloft se snaží chvástat vylepšenou grafikou, ale v podstatě to ani není lepší než GTA 3 nebo Vice City. Sice potěší možnosti nastavení úrovně grafiky, ale ne na všech zařízeních jsou dostupné všechny možnosti. Pouze při úplně nejvyšším nastavení grafiky jdou vidět u postav pohyby rtů při mluvení, to je taky docela žalostné. Lítající novinový papír a všelijaký nepořádek taky nepůsobí graficky zrovna propracovaně, viděl snad někdy někdo jen tak všude po ulici poletovat noviny? :D Velmi ubohé jsou i textury a jejich propracovanost u aut - zde se ani nemůžeme bavit o tom, jestli vůbec konkurují sérii GTA. A co je na hře nejhorší, je vykreslovací vzdálenost, která je strašně malá a díky které město působí mrtvým dojmem - nikde pomalu žádný člověk nebo auto.

A troufl bych si říct, že stejnými problémy bude hra trpět i na tvém iPhonu 5 ;)

úte 16.07.13 08:44
Profil Twitter
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Zajimavé, co píšeš, tobě se hra nelíbí, narozdíl od většíny recenzantů, kteří hru hodnotili kladně, co jsem četl na internetu. Ale co hlava to názor že ? :)
Ja s hodnocením počkám až si to zahraju, což bude na podzim :D

stř 17.07.13 04:52
Profil Twitter Steam

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina