My-mobile
Právě je pon 11.12.17 12:27

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Toto fórum slouží ke komunikaci mezi hráči, vyměňování si zkušeností a tipů, prezentování profilů a vašich herních statistik. Můžete zde prezentovat vaše minirecenze a obsáhlejší komentáře k nejrůznějším hrám.
Krátké a heslovité komentáře směřujte do download sekcí, kde se nacházejí odkazy na stažení her (sekce Android, iOS, Java, apod.). Jednoduché hodnocení hry však můžete psát i do této sekce. Pokud budete chtít komentovat některou z her, která se na fóru nachází, je na vás, do které ze zmiňovaných sekcí napíšete (tedy download sekce nebo Pokec o hrách i aplikacích).

LEGENDARY "Asphalt Urban GT2" [recenze][GaMeR] 
Autor Zpráva
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek LEGENDARY "Asphalt Urban GT2" [recenze][GaMeR]
Symbian 7.0/8.0/8.1 se 176 x 208 pixely vs android???
Asphalt Urban GT2
Gameloft
@2006
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Netřeba slov...

Vezmu-li to kolem a kolem, do dnes tento díl není překonaný.
Ngage verze se šířila na 6630 / 6680 / 6600 a pro některé snaživce i pro N70 / N72 / OS9.1

A tím to všechno skončilo... Asphalt 3 sice po grafické stránce vytunily dobrým směrem, odrazilo se to na hratelnosti a vlastně i nápadu. Čtyřky byl takový "prázdný výkřik do tmy" a poslední lopata hlíny dopadla na další pokus o "vylepšení grafiky". Šestku jsem neviděl a neměl možnost hrát, a SeDMa?
Na to, jak ta hra byla opravdu nařachaná, jsem měl o této sérii dříve lepší mínění, než teď... A s každou další Freemium hrou pro 2jádrové zařízení střední třídy, u mě GL hodně klesá na ceně.

screeny pořízeny na N70 (eXLuSiVeLyeXTeNDeD AUGT2 version

Změní to příchod očekávané Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.?

Asphalt Urban GT 2 byli dále dostupné na následujících konzolích:
- Nintendo DS
- PSP
- Playstation
- NGage

Java verze se dosti lišili dle jednotlivých zařízení, ale hrál jsem to např. na N6230, N70, NGage, N73, S5230

- První díl mě poprvé navštívil na N6230.
- Třetí verzi v javě jsem drtil v 3D provedení na N5310xpressmusic
- Čtvrtá otestována na S5230, v symbianu poté v N70 / N73 / N81 navíc ngage 2.0 verze
- Pětka úspěšně spuštěna na x10mini
- šestka incompatible device xD
- Sedm v záloze na disku - G300

Tolik let uběhlo od mých počátků... 7 Years Passed... #WTF

Naposledy upravil penthaler dne čtv 25.07.13 07:44, celkově upraveno 1

ned 07.07.13 23:15
Profil Twitter Facebook
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: [recenze] GaMeR - LEGENDARY "Asphalt Urban GT2"
Suhlasim, Asphalt2 na symbian bola/je bomba, nanestastie som nestihol N-Gage 1.0 verziu, ta vraj bola premakana. Potom este ako tak sa da hrat N-Gage 2.0 Asphalt 3, stvorka je uz strasna ^^. A nove Asphalty? Nuda.

pon 08.07.13 22:41
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Poděkovali mu: 32 x
Medaile: 2
Reputation bronze (1) Benefical bronze (1)

Tohle jsem kdysi strašně pařil tehdy na N73. Tehdy naprosto šílená zábava, jednu chvíli jsem se od toho fakt nemohl odtrhnout.

Trošku OT: Nepamatujete si někdo na jednu takovu symbian tahovou strategii z druhý světový války? Hrálo se tradičně za amíky a vybavuju si mise v Pacifiku proti japoncům. Bylo to něco ve stylu Fallout: Tactics a Commandos. Měli jste určitou bandu vojáků, jeden měl samopal, další flintu, další odstřelovačku, jinej bazuku. Vojákům šlo dávat i příkazy jako "stůj/klekni/lehni" apod.

Vybavuju si hlavně misi, kde jsem se musel s takovouhle jednotkou utíkat před nepřítelem, probojovat se na letiště a pak ukrást letadlo a tím odletět. Ta hra byla špica.

úte 09.07.13 12:34
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Nebyl to nějaký Rainbow Six??? To je tak jediné, co si pamatuju tohoto stylu.

Btw. Asphalt jsem taky smažil, ale na Nokii 6120c. Nejsem si už teda jistý, jestli konkrétně tento díl, ale určitě trojku a čtyřku taky (ta se jmenovala myslím Street Rules)...docela mě to bavilo, ty novější díly stojí za pendrek a mám bohužel špatný pocit, že nový díl Airborne na tom nic nezmění. Stačí se podívat, jak úžasně vypadal Gangstar Vegas na screenech a jak vypadá v reálu :-(

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 09.07.13 18:36
Profil Twitter

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina