My-mobile.cz
http://www.my-mobile.cz/

Muffin Knight - Je libo Muffin ?
http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=262&t=53840
Stránka 1 z 1

Autor:  LokemFul [ úte 09.07.13 20:09 ]
Předmět příspěvku:  Muffin Knight - Je libo Muffin ?

Tuhle recenzi jsem psal zhruba před jedním rokem pro jeden web tak to dám ještě sem. Přeci jenom autorem recenze jsem já tak na to mám právo :)

Hra Muffin Knight je arkádová hra jak pro Android tak i pro iZařízení. Funguje i na herní klávesnici u Xperie Play. Ale iOS a Android verze se líší mapa i monstrama i charakterama. Hra má pěkné ovládání a děkuju bohu že se hra neovládá gyroskopem. Je zde možnost i multiplayer ale nevím nezkoušel jsem. Jak už z názvu vypovídá ve hře se budete muset snažit sebrat co nejvíc muffinů.
Za každý sebraný muffin se vám náhodně změní charakter. Ještě než vám něco povím o všech charakterech tak vám řeknu že se různé charaktery dají vylepšovat, dají se získavat různé perky, víc životů. To vše se dá vylepšovat za body které získáte když zvýšíte pomocí xp svůj level. XP se sbírá za monstra, muffiny. Vždycky začínáte knigtem který má luk a když ho máte plně vylepšeného tak když podržíte křízek tak vystřelí 3 šípy najednou. Dále je na řadě gnome který má brokovnici a čím víc je vylepšený tím má větší broky. Je dobrý na blízkost.
Dále je tu Mage. Prostě kouzelník který má kouzelné útoky. Dále je tu Archer co střílí 2 kušema nalevo i napravo. Dále je tu Unicorm který pokládá miny, takže můžete své protivníky doslova zaminovat. Pak je tady Dragon který chrlí oheň a kamarádovi s Xperií Play se podařilo mu náhodou se s ním vznášet. Pak je tady Grizzly který vás svýma drápama rozseká na kousky. Najednou se tu tajně vynoří Ninja Kitty která střílí ninjovské hvězdice. Při plném vylepšení vytřelí až 3 najednou. Pak je tady záhadný zelený mužíček Cyclops který má jedno oko a střílí černé díry které nepřátelé vcucnou. Uvidíte všude vyvržené sladkosti ? Tak to tady byl Zombie který na svoje nepřátele doslova vyvrhává sladkosti. Kdo rád banány ? Samozřejmě monkey který hází svůj banán který se dokonce vrací zpátky. Používání vajíček místo granátů ? Proč ne bird to tak dělá. Frog je dobrý na dálky díky svému dlouhému jazyku zasáhne na rovince obrovské množství nepřátel, snad se mu podaří chytit i nějakou tu mouchu. Objeví se všude duha a nepřátelé sou zabity ? To tay byl Mr. Rainbow což na jednu ránu zničí všechny nepřátele na mapě. Najednou se tu objeví nezranitelný býk který se objeví pouze po hodně zabitých monster. Ale má omezený čas působení.
Obrázek
Teďka bych se rád rozepsal o perkách. Chcete aby Muffin Knight byl jako mario skočíte na nepřítele a je mrtev tak to si za body kupte perku Monster Hopper. Chcete skákat 2x najednou ? Kdo by ne. Kupte si perku Double Jump. Chtěli byste zpomalit čas a aby to mělo vliv jenom na vaše okolí kupte si perku shadown time. Chcete i po skoku do ohně se respawnout bez ztráty na životech ? Kupte si perku Pit Respawn. Chcete být hodně rychlý ? Kupte si perku Speed Boost. Je čas na mapy je jich tady 6. První je velice jednoduchá a jako mostera proti vám jsou ovce a občas se tam objeví kozel. Je tam cihlový most. Druhá mapa je lesní a jak už to i je v realitě do lesa patří prasata občas se tam objeví i divočák. Třetí mapu nemám rád je v okolí mlýna a jsou proti vám želvy. Čtvrtá mapa je u hradu proti vám jsou zakeřné hradní myši. A občas rádoby obézní vlk. Pátá mapa je plná skřetů a občas se tam objeví nějakýt ten duch uprostřed temného města. Šestá mapa je v pekle. A proti vám jako boss je sám satan. Když seberete muffin tak na mapu vypustí ohnivou kouli.Musíte se jim vyhejbat a když jich 20 spadne do ohně bossovi to ubere HP a zemře. Pak se stáváte princem a jedete hru od znova tentokrát s kourunou. Když dohrajete i za prince stáváte se králem.
Shrnutě : Velice povedená arkádová skákačka na kterou budete závislý.

Autor:  MHCsk [ stř 10.07.13 10:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Muffin Knight - Je libo Muffin ?

Pri tejto hre som kedysi strávil hodiny a ver či nie, dostal som sa k nej zrovna cez teba (z dôb tvojich video recenzií). Je to návykovka jak sa patrí, kto ju ešte nehral, určite mu ju odporúčam.

K samotnej recenzii: Máš tam moc opisov. Každý, kto má nejaké skúsenosti s literárnym textom vie, že moc opisov je len na škodu, lebo text po chvíli začne byť nudný. Určite nie je nutné opisovať všetky postavy a taktiež mapy. Nezainteresovaný ich aj tak nedokáže poriadne predstaviť. Radšej by som pridal nejaké screeny. Keď už sme pri tom.. len jeden screen? Povedal by som, že pri recenzii hry sú screeny práve to najdôležitejšie. Predstav si, že by si si hru kupoval len podľa prečítaného textu v AppStore, či Google Play. Každý sa hneď pozrie na screeny. Taktiež layout textu by to chcelo zlepšiť. Pri zmene tématického okruhu by mal použiť nový odsek. Lepšie sa to potom číta :-)

[ Post made via iPad ] Obrázek

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/