My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 17:56

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Toto fórum slouží ke komunikaci mezi hráči, vyměňování si zkušeností a tipů, prezentování profilů a vašich herních statistik. Můžete zde prezentovat vaše minirecenze a obsáhlejší komentáře k nejrůznějším hrám.
Krátké a heslovité komentáře směřujte do download sekcí, kde se nacházejí odkazy na stažení her (sekce Android, iOS, Java, apod.). Jednoduché hodnocení hry však můžete psát i do této sekce. Pokud budete chtít komentovat některou z her, která se na fóru nachází, je na vás, do které ze zmiňovaných sekcí napíšete (tedy download sekce nebo Pokec o hrách i aplikacích).

Prince of Persia: Shadow & Flame 
Autor Zpráva
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Prince of Persia: Shadow & Flame

Ubisoft
2013

Prince of Persia: Shadow & Flame
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Citace:

27.07.2013 okolo 0:45
Na začátek - opravdu jsem nečekal, že by to má G300 (byť jemně potuněná) mohla zvládnout a světe div se, zvládla ;)

Aktuálně se mi podařilo sednout k PC, vytvořit toto témátko, do kterého budu doplňovat informace ze hraní. A teď, jestli dovolíte, jdu zasednout a vyzkoušet PrinceOnAndroid xD

Pařba začíná...

Citace:
27.07.2013 okolo 1:00

Po úvodním logu Ubisoft a nějaké té animačce příjemné menu.
Jediné co si můžete nastavit je styl ovládání...

Ovládání jsem volil záměrně s joypadem, lépe se ovládá a je takové přesnější. Ale proč mluvit o ovládání, když na pozadí běží jednoduchá, přesto krásná grafika, s plynulostí labutě... Hratelnost tedy perfektní.

Zvláštní, ještě jsem se nedostal přes tutoriál xD

Nechybí klasické potions (lahvičky) a další bonusové itemy, za zabití nepřítele získáváte zlaťáky... už se těším až vytasí meč!

Bojová scéna, změna ovládacích prvků, k tomu nechybí "combo moves", viditelné "life bars"... Propracované, moc líbivé... Meče nic moc, ale sekat s nima je opravdu zábava xD A zvuk? Sem ten nejhorší hráč světa, tudíž se nerad ztrapňuju neúspěchy... hraju s vypnutým zvukem, nejsem hoden soudit jeho kvalit ;)

Když to stručně shrnu, z původní PC verze zůstalo jen to nejlepší, atmosféra, způsob boje. "Hopsání" sice není můj styl, rád jsem si ho ale zahrál a ještě zahraju. Za dob GL jsem na javě hrál snad všechny PoP hry, a nyní z dílen NE-GL jsem opravdu šťastný, že jsem se toho dožil.

Jediné, co mi tak nějak uteklo byl příběh. Sice jsem ve hře na začátku něco zaregistroval, ale díky únavě jsem tomu nevěnoval pozornost...

...a po pár minutách hraní slastně usíná slintajíc na mobil...

Po velmi krátké "pařbě" PoP SnF hodnotím velmi skvěle. Krátký tutoriál a hned po absolvování přichází vzrůstající akce v krásném a jednoduchém enginu... a to vše v necelých 50MB! Krásné, opravdu krásné...

A takhle to vypadá, když se člověk kouká na svou práci přes Tapatalk (docela se mi to líbí)
Obrázek

Naposledy upravil penthaler dne pát 27.09.13 19:07, celkově upraveno 1

pát 26.07.13 23:56
Profil Twitter Facebook
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: ARCADE - Prince of Persia: Shadow & Flame [recenze][GaMe
Hra je to opravdu skvela, chvalim Ubisoft, ktory vsetkym ukazal, ze na skvelu hru s krasnou grafikou netreba 1GB pamate. Ovladanie je zlozitejsie, ale v dobrom slova zmysle, nieje to automatika na aku sme zvyknuti u GL, treba sa mu trocha priucit. ;-) Ale zda sa mi, ze je hra od originalu trochu ukratena, neviem presne, nakolko original som presiel asi pred desiatimi rokmi. ^^ (co si pamatam, tak na zaciatku druheho levela bol zivy piesok, tu chyba).

btw. penth, zrovna dnes v praci som rozmyslal nad tym, ze napisem o tomto kusku recenziu, predbehol si ma heh ^^

sob 27.07.13 19:29
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina