My-mobile
Právě je pát 15.12.17 05:31

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Toto fórum slouží ke komunikaci mezi hráči, vyměňování si zkušeností a tipů, prezentování profilů a vašich herních statistik. Můžete zde prezentovat vaše minirecenze a obsáhlejší komentáře k nejrůznějším hrám.
Krátké a heslovité komentáře směřujte do download sekcí, kde se nacházejí odkazy na stažení her (sekce Android, iOS, Java, apod.). Jednoduché hodnocení hry však můžete psát i do této sekce. Pokud budete chtít komentovat některou z her, která se na fóru nachází, je na vás, do které ze zmiňovaných sekcí napíšete (tedy download sekce nebo Pokec o hrách i aplikacích).

Asphalt 8: Airborne 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek Asphalt 8: Airborne
Launch trailer:

Cena: 0,89€ v AppStore a Google Play

Download Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. / Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

čtv 22.08.13 09:17
Profil Twitter Steam
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Asphalt 8: Airborne
Tiež som si hru zakúpil na ipad mini a myslím si že nie je full grafika na ipad mini da sa vam meniť grafika v nastaveniach na high?.....lebo na androide sa da konkretne v mojom galaxy s2.

[ Post made via iPad ] Obrázek

čtv 22.08.13 23:11
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

iPad mini má stejný hardware jako iPad 2.generace, kterým začíná podpora Asphaltu 8 pro iPady, takže je to v podstatě nejslabší zařízení, které tato hra podporuje. Nelze tedy očekávat, že to pojede na maximální detaily. V nastavení grafiky se ti zobrazí vždy jen ty možnosti, které zaručí plynulý chod hry, podobné to bylo u Gangstar Vegas, kdy ne všem Android pařanům se zobrazily všechny možnosti nastavení grafiky ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 23.08.13 05:17
Profil Twitter
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Tak aký máte na hru názor? Ponúka niečo viac ako predošlá časť či to je stále o tom istom? Či sa mi to vobec oplatí sťahovať...

[ Post made via Android ] Obrázek

pát 23.08.13 10:31
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

MONT!: tak plnu grafiku v iOS má len iphone 5 a iPad 4, ale co som si všimol tak sa jedna len o jeden grafický detail to z tým zašpineným displejom jedine to je odobraté, ale v galaxy s2 to mám.

[ Post made via iPad ] Obrázek

pát 23.08.13 12:05
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Ochudobnené sú aj svetelné efekty, blur a podobné miniefekty gamedizajnu.

[ Post made via iPhone ] Obrázek

pát 23.08.13 12:20
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Jak je vidět, tak GL vyrábí hry budoucnosti na zařízení, které - až dorazí - budou mít stejně problémy to spustit, nebo to pojede trhaně nebo co já vím.

Osobně bych je rád vyzkoušel, ale buď je nějak "vadný" warez upload, nebo je holt kompatibilita od GL hodně nadsazená (na G300 se sice spustí, ale nedojede ani první loading a padá).

Tudíž jediné, co můžu o hře s hrdostí říct, že oproti A7 má rychlejší start, hezčí úvodní prolínačky, a hudba se docela povedla xD

Mimochodem, na GP jsem s huhňavým plně podporován, a dokonce by to měl "utáhnout" i tablet PMP 3970b, který (shodou okolností) nemá dostatečnou vnitřní paměť pro uložení dat...

To by mě zajímalo, kde pracovníci SSSR udělali chybu ;)

pát 23.08.13 13:38
Profil Twitter Facebook
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Hra je na hardvér graficky veľmi náročná, a to neporovnateľne viac ako predchádzajúca časť série. Grafika hry je jednoducho perfektná, jedna z najlepších, ak nie najlepšia vôbec. Real Racing 3 poráža na plnej čiare. Čo sa týka hrateľnosti, tá je už o čosi horšia. Klasika, nudné závody Asphalt bez niečoho nového, dobíjateľné nitrá na diaľnici, veľké a nevzhľadné HUD controls, ktoré hatia grafický pôžitok. Prívlastok „Airborne“ (preklad: výsadkár; výsadkový; paragán) pôsobí prinajmenšom iracionálne, dôsledok názvu ôsmeho pokračovania série môžem hľadať akurát tak v dosť početných akrobatických, prehnaných a úplne nereálnych skokoch, ktoré sú na každom rohu. Najvtipnejšie na tom je, keď traja, či štyria vaši súperi idú na ten istý skok dlhý niekoľkosto metrov, ktorý vás katapultuje do veľkej výšky a všetci zároveň vo vzduchu plávajú, kormidlujú a zatáčajú do profilu zákruty, ktorá nasleduje po skoku.
Koniec koncov ma ale tento Asphalt baví, najmä kvôli grafike. Neviem, možno ma dokáže zabaviť iba preto, že som každý predchádzajúci Asphalt po troch minútach vymazal.

sob 24.08.13 09:33
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Asphalt 8 Airborne - Gameloft opět v sedle... (?)
Následující řádky berte jen jako stručné shrnutí hry, nikoli recenzi, popis nebo cokoli podobného. Na to mám nahráno opravdu málo (tj. tutoriál a dva závody na jednom okruhu), ale i z toho mála se o hře dá říct opravdu hodně.

Co přináší nového oproti starším titulům z řady Asphalt?

Kromě opravdu vylepšené grafiky (auta a dokonce ani tratě nejsou tak umělé jako v A7), se změnil i engine hry, kdy je na vykreslování tratí a zbytečných speciálních detailů nesouvisejících se hrou krásně vidět plynulý přechod, žádné cukané objevování těsně na prahu viditelnosti.
(že bych zde zaznamenal jistou "spolupráci" EA a Real Racing 3?)

Nesmím opomenout mé nadšení při ovládání vozu přes volant, který v HEATu byl až neskutečně kostrbatý, a nemělo to nic do činění s grafikou. Reakce v zatáčení a ovladatelnost přirovnávám k NFS Most Wanted.

Stejně tak i drift mód doznal hodně vylepšení, a zároveň i zjednodušení.
Člověk z něj jen tak "nevypadne", což se mi u "sedmiček" stávalo hned jak jsem začal hoblovat asfalt...

Nereálnost samozřejmě nakynula do neobvyklých rozměrů. Dřívější arkádové závody se změnili v napůl letecký simulátor. Na druhou stranu je to v dnešní době originální - tedy originálně nakradené z NFS Nitro (exlusivní hra pro NDS / Wii). A troufám si i tvrdit, že inspiraci našli i v peckách jako je NFS The Run (rozsáhlé tratě s množstvím zkratek a speciálních prvků).

Přestože tu hodně zmiňuju konkurenční herní společnost, musím přiznat, že to klucí z GL zmixovali opravdu hezky a výsledný produkt je zábavný a neotřelý závodní požitek ve fantasy arkádě, jenž byla vytvořena čistě pro ždímání hráčských peněženek.

Ano, sice dnes 05.11.2013 je hra zdarma a jinak se na GP objevuje za solidních 20Kč (což na takovou grafiku a přemrštěnou velikost je cena více než hezká), ale že i zde je nutnost mikroplateb pro odemčení toho či onoho (pokud se vám nechce čekat), je fakt dosti zarážející.

Závěrem jen poznatek, že GL u mě z nuly stouplo na ceně o krásný jeden stupínek ze sta, ve chvíli, kdy se A8 rozjelo i na tak slabém stroji jako je G300, sice na very very very very low detaily, ale hratelnější více než A7, a přesvědčilo mě, že ještě něco dokážou. I když osobně bych raději, aby se věnovali spíše závodění, než lítání se stroji, které k tomu nejsou uzpůsobeny ;)

Upřímně - od Asphalt 3 Street Rules šla veškerá jejich snaha řádně do kytek (jako pamětník Asphaltů od prvního dílu vím co říkám), a věnovala se hlavně grafice - přesněji, mršení hratelnosti i samotného design kabátku. Airborne je přemršený paskvil, ale já v tom vidím pomalý návrat
ke klasice. Přesto ale klasické Asphalt Urban GT a GT2 stále nedokázali překonat (pokud pominu grafické zpracování).

-----
Dnes žádné obrázky, žádné hodnocení, pouze myšlenkové pochody začínajícího hráče.

úte 05.11.13 17:06
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Poděkovali mu: 3 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

hra se mi líbí jenže mně štve to nastavení grafiky dovolí mi to maximálně LOW a to mi jede tak plynule že to skoro nejde hrát !

pát 07.03.14 17:27
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1325 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Teraz ma to znovu začalo trochu začalo baviť. Idem však už do Season 6 a hra už sa pomerne dosť opakuje. Tratí tam nie je až toľko, preto mi to už pripadá, že hrám dokolečka to isté. Tie skoky a fyzika ani nehovorím (autom vybehnem po schodoch hore a ešte aj vyletím 20 metrov do vzduchu.. really?)

Grafika ale skvelá a srandy napriek všetkému kopec.

ned 09.03.14 23:24
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8 s podtitulem VZDUŠNÝ, který je opravdu na místě.

Asphalt dospěl z dobré závodní hry k výborné.
Gameloft předělal vše k lepšímu a přidává i pár novinek
navíc, které někomu nemusí úplně sedět.

Klady:

77 nablýskaných plechových miláčků v detailní grafice a
solidně ozvučených, 12 nádherně vymodelovaných tratí s
velkým výběrem zkratek, částicové a světelné efekty,
reálné stínování, bleskurychlé loadingy, žádné sekání ani
bugy v grafice, není nutné nic odemykat za reálné peníze,
oproti NFS MW hra nemá pouze automatickou akceleraci,
těšíte se na každé nově koupené auto ve vyšších třídách

Zápory:

Chvíli to trvá než vás hra začne královsky bavit.
Protivníci vám nepřenechají bodovaná místa jen tak
zadarmo.
První auta ve třídě D jsou pomalá a nudná, ale dá se
s tím žít.
Mírné korigování auta v letu, ale bez toho by jste často
přistávali mimo trať, takže je to nakonec v pořádku a
jde pouze o zvyknutí si na to.
Nĕkterá auta jsou prémiová, jen za skutečnou měnu.
Až 1900 kč za pack dvou nejnovĕji přidaných aut.
Ty nejlepší kousky ve třídě S stojí 500000 - 3000000 cr,
nebo reálné peníze.
Mezi prémiovými auty jsou i opravdu zajímavé kousky.
Mít ta hra všechna auta jen za herní mĕnu, tak vás to
bude pouze stát moře času.
Jen při nabíjení občas zazlobí ovládání.
Ramku mi to žere těměř až do dna.
Skoro jsem přestal mít čas na můj velmi oblíbený
Real Racing 3, ve kterém mám i funkční zrcátka a jen
zřídka kdy se při dlouhém hraní lehce sekne.

Moje mini recenze pro ty co váhají tuto hru nainstalovat (vypadá velmi dobře i na very - low grafickém nastavení).

Grafika: Téměř jak na XBOX 360, v mém případě HIGH (špinící se auta a odletující plechy po bouračkách, vysoká míru detailů, žádné bugy, mnoho zkratek a žádné mantinely po stranách.
Při průjezdu zatáčkou typu S v Monacu rychlostí 380 Km/h jsem byl oslněn sluncem, takže jsem jel prakticky poslepu jen s kontrolou mapy, průjezdy lavinami v Alpách (opĕt vidíte kulový a zatáčka se blíží), místy klouzající trať na Islandu, nádherná Barcelona a Benátky, kouzelná a nebezpečná Čína, noční Tokio, jízda po letadlové lodi v přistavu v San Diegu, Londýn, obrovské skoky v Nevadě, sluncem prozářená Francouzská Guyana a technické pasáže v Dubaji.

Hratelnost: Je třeba přijít na správný způsob jak rychle vydělat penízky na vytoužené auto.
Protivníci nejezdí stále stejnou trasou, ale různě kombinují a vám pořádně zatopí v zatáčkách, nemáte - li výrazně rychlejší vůz.
Stabilita hry: 100% bez lagů, velmi rychlé načítání hry v jakékoliv fázi.

Fyzika aut a jejich ovládání: Je bezchybné, (jízda po dvou kolech nebo kličkování mezi překážkami + zábavné driftování plně pod kontrolou a možnost vyletět z tratě a jet jinudy tyto závody neskutečně oživují).

Zvuky aut a prostředí a hudební doprovod: Hraje super muzika, do toho řve na maximum vytočený motor a ještě slyšíte průjezd kaluží vody nebo létající kamínky.

Pocit z rychlosti: Chce to fakt reagovat bleskurychle a do toho stále dávkovat nitro.
Vše výše popsané je excelentně provedeno.

Jediné mínus hry je, že občas dokáže být extrémně frustrující splnit v závodě všechny hvězdy (když to do vás nějaký magor napere v zatáčce a vám nezbývá nic než restart závodu, protože vidina prvního místa se značně oddálila) a pomalé vydělávání creditů na auta.
V mém případě chybějící protijedoucí auta.

Až tak v 6 nebo 7 sezonĕ jsou solidní výhry.
Tuším, že v osmé sezóně je dobrý závod:
Testarossa VS Countach (Lambo stojí kolem 20000 cr a s malým potuňěním Ferrari rozdrtí a vy si tím pádem za 1. místo odnesete základních 4500 cr.
Dá se takto velmi rychle vydělat na auta do100000 cr.

S pořádně potuněnou károu, čistou jízdou a znalostí nejlepší trasy se dá dokončit každý závod na prvním místĕ.
Zatáčení ve vzduchu je hloupé, ale k těm skokánkům to zkrátka pasuje dobře.

Po asi 40h hraní ani jeden pád hry.
Hraju na vysoké grafické detaily (bez jediného záseku nebo zpomalení) na Samsung galaxy Ace3 GT-S7275R:
Android 4.2.2, 1Gb Ram, cpu: Snapdragon S400 1.2Ghz dual-core Krait 200, gpu: Adreno 305, mobil není rootnutý.
Ani se při hraní moc nezapotí a to má Antutu skóre jen 14576 points.
Apk 1.6.0 mám staženou z netu a data přes wifi z ápkáčka.
Předchozí verzi jsem mĕl z Google Play, ale u této verze download skončil na 900 mb s chybou a data byla fuč.

Poslední update je fakt bomba, mnoho vylepšení a San Diego trasa je perfektně vytvořená.

Mám zatím 703 hvĕzd a oblíbil jsem si Sesto Elemento (dalo se na něj celkem rychle vydĕlat a má v dané třídě bezkonkurenční akceleraci už v základu).

Moje aktuálně best auta: D - Audi S4
C - Lotus Exige
B - Ferrari 458 Italia
A - Lamborghini Sesto Elemento
S - Gta Spano: 382 kph

Mnoho závodů jsem v základní třídě D odjezdil z vozem Alfa Romeo Mito Gta, ale bez postupného investování do vylepšení by to ani tak nebylo konkurence schopné.
Ale před tímto autem jsem musel jezdit s různými pekáči, než jsem na Alfu naškudlil money.

Nejlepší mašina ve hře asi bude:
Hennesey Venom Gt (stojí jen 3000000 cr) s maximálkou 447 km/h a po vytunění nejspíš poletí nějakých 500 s aktivovaným nitrem.
Ale na tuto káru našetříte až v důchodu, takže buďte v klidu.
Chce to zajíždět první místa, plnit bonusové úkoly při závodění a i tak je výdělek velmi slabý. (více hvězd = více peněz).

V prvních závodech budete mít sotva na lepší součástky, natož na nové auto.

This game is real masterpiece, Gameloft.

EDIT 4.11.2014:

Mám grafiku na high i všechny efekty funkční, ale přesto tam nemám protijedoucí auta (četl jsem, že na high tam mají být).
Hra se vůbec nezpomaluje, tak by to mobil zvládnout mohl.
Akorát ramku to žere pekelně, asi by to chtĕlo 1,5 - 2Gb.
Fakt je to pecka a po nahlédnutí do rozbaleného obb jsem zjistil že má přes 3 Gb.
Ještě, že vývojáři to umí zabalit do úhledných 1,5 Gb.
Pokud bych si tuto hru chtěl maximálně užít, potřeboval bych GPU s Adrenem 320 a lepší.
CPU je ok, krait se vyrovná starším quad - core procesorům.
Takže tento mobil celkem za rozumný peníz si dává s mírnými záseky i Gta San Andreas a to v nastavení všeho na max. (rozlišení, odlesky na autech, stíny také max, vykreslování vzdálenosti a i hustota dopravy je na max).
Ale Asphalt 8 potřebuje ramky o něco více než Gta SA.
Udělal jsem s A8 pokusný test na Samsungu Galaxy mini 2 (HVGA, 800 MHz, Adreno 200 enhanced, 512 Mb Ram), na kterém se pomalé auto Audi R8 e-Tron skoro nehýbalo a grafika byla pochopitelně jen very - low.

Jinak nejlepší herní mobil za babku, jež jsem vlastnil před pár lety, byl Htc Explorer (HVGA, 600 MHz, 512 Mb Ram, Adreno 200 Enhanced).
Tento telefon (tehdy za 3200 kč) přehrál úplně všechny z nejlepších titulů: RR3- občasný pád hry (Grafika low), Gta Vice City-nastavení všeho na max. bylo plynulé, než došlo na větší akce, Nfs Mw- s výjímkou vody na silnicích a bluru, bylo perfektně plynule hratelné i při rychlostech 440 kph a s policajty za zadkem navíc se škrábanci na laku (speciální apk max. graphics), nova 3 - bez chybičky, Batman TDKR - nedokázal vykreslovat ulice s texturami, jinak bez problémů v misích s interiéry, MC 1, 2, 3, 4 (mc 4 se každou minutu sekal zvuk, jinak úplně perfektně hratelný), backstab Hd s bugy v nĕkolika levelech, A6 (krásná grafika bez záseků), A7 ( otřesná grafika aut - nĕco jako
ultra, ultra very low), celou séri Gangstar i s Vegas, + desítky dalších skvělých her s chybami i bez.

Na google play má podporu pouze u 2D a 3D slabších titulů,
ale troufne si i na ty nejlepší hry a stane se z něj miniherní
konzole do kapsy.

Na plnohodnotné hraní A8 je třeba trochu více zainvestovat.

Samsung Galaxy Ace3 Gt-S7275R

[ Odeslano z Android ] Obrázek

Naposledy upravil MONT! dne úte 04.11.14 09:57, celkově upraveno 10
Sloučeny příspěvky...používej tl. "Upravit".

čtv 06.11.14 02:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina