My-mobile
Právě je ned 17.12.17 14:47

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Toto fórum slouží ke komunikaci mezi hráči, vyměňování si zkušeností a tipů, prezentování profilů a vašich herních statistik. Můžete zde prezentovat vaše minirecenze a obsáhlejší komentáře k nejrůznějším hrám.
Krátké a heslovité komentáře směřujte do download sekcí, kde se nacházejí odkazy na stažení her (sekce Android, iOS, Java, apod.). Jednoduché hodnocení hry však můžete psát i do této sekce. Pokud budete chtít komentovat některou z her, která se na fóru nachází, je na vás, do které ze zmiňovaných sekcí napíšete (tedy download sekce nebo Pokec o hrách i aplikacích).

Greenify - Mrazím, mrazíš, mrazíme... 
Autor Zpráva
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Greenify - Mrazím, mrazíš, mrazíme...
Tímto článkem bych rád navázal na twitterovou komunikaci s Jokerem, kdy jsem napsal něco, za co se teď trošku stydím...

Citace:
Je k ničemu. Jen další zbytečnost...

nepoznal sem rozdíl s a bez použití.takové další placebo na ics+

Nakonec jsem si Greenify vzal na test a musím říct, dočkal jsem se překvapení. Asi na tom fakt něco bude, protože to opravdu funguje. ALE!...

Nastavení
Na začátek je dobré si uvědomit, jak dané aplikace využíváte a vybrat ty, jenž se budou automaticky nebo manuálně hibernovat.

1. chci být informován
Pokud využívám automatických aktualizací stavů a musím nebo chci být i nadále informován, takové aplikace (běžící na pozadí) jako počasí, aktualiace emailu, správce aplikací (taksmanager), atd. je dobré nechat být. S hibernací je totiž vypnete a oni prostě nepracují.
Zajímavé je to v kombinaci s dobře volenými intervali obnovení, aktualizací...

2. rád hraju, no a?
Aplikace jako jsou hry, internetové prohlížeče, všemožné aplikace - to vše je po ukončení již zbytečné, tudíž volím tyto a přidávám do seznamu hibernovaných.

Co to umí, a jak ušetřím baterii?
Už jsem se tu několikrát zmínil slovíčkem "hibernace". Je to zajímavý stav, kdy běžící aplikace usne, odpojí se od systému, a nekomunikuje s ním. Jakmile ji spustíme přes zástupce, opět funguje. Alespoň do doby, než se zas automaticky uspí, nebo kdy to uděláme sami pomocí obsaženého widgetu.

Baterie se dá ušetřit hlavně tím, že mobil tolik nepoužíváme! Základní fakt, nemyslíte? Ale pravdou je, že i když jen tak leží ladem, procentíčka ubývají. Podařilo se mi přesvědčit se na vlastní oči.

Citace:
Noc - standardně nabíjím a sundavám ráno z nabíječky. Pokud ne, tak za cca 6hodin mi zmizí okolo 6-9% baterie. S použitím hibernace přes noc pokles doslova žádný! Usínám s hodnotou 91% a o pět hodin později na displeji stále 91%!

V době, kdy jsem hrál, baterie jela na plný výkon a úbytek byl znatelný. Prodloužila se mi ale "standby" doba, tj. čas po který je mobil jen v aktivním stavu.

---
Testováno na G300 CM9
Dowload free:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

sob 12.10.13 06:07
Profil Twitter Facebook

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina