My-mobile
Právě je úte 12.12.17 17:16

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Toto fórum slouží ke komunikaci mezi hráči, vyměňování si zkušeností a tipů, prezentování profilů a vašich herních statistik. Můžete zde prezentovat vaše minirecenze a obsáhlejší komentáře k nejrůznějším hrám.
Krátké a heslovité komentáře směřujte do download sekcí, kde se nacházejí odkazy na stažení her (sekce Android, iOS, Java, apod.). Jednoduché hodnocení hry však můžete psát i do této sekce. Pokud budete chtít komentovat některou z her, která se na fóru nachází, je na vás, do které ze zmiňovaných sekcí napíšete (tedy download sekce nebo Pokec o hrách i aplikacích).

FMH 2014: Tipy & triky a štatistiky 
Autor Zpráva
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek FMH 2014: Tipy & triky a štatistiky
Football Manager Handheld 2014

Obrázek

Prednedávnom vyšiel nový ročník najobľúbenejšieho futbalového manažéra na prenosné zariadenia. Okrem kompletného redizajnu priniesol aj pár technických zmien. Vylepšený systém prestupov, upravené vlastnosti hráčov, lepšia simulácia zápasov, podrobné predzápasové a pozápasové analýzy, hlbšie štatistiky hráčov... to a mnoho ďalšieho priniesol ročník 2014 do najhranejšieho futbalového manažéra všetkých mobilných platforiem.

Ako ste na tom vy? Hrávate Football Manager Handheld 2014? Podeľte sa s nami o vaše tipy, triky ako riadiť ten-ktorý futbalový klub, alebo nám jednoducho ukážte, čo ste so svojím klubom dokázali.

Hra vám ponúka kompletnú dvadsaťročnú simuláciu futbalového sveta a všetkého, čo k tomu patrí. Ja som väčšinou odohral dve, tri alebo aj päť sezón, nikdy nie viac. Vždy som si zvolil klub a snažil som sa s ním hneď v prvej sezóne dosiahnuť najvyššie úspechy. V tomto smere bol môj najväčší úspech 103 bodov v tabuľke španielskej Ligy BBVA za Real Madrid s bilanciou 33 víťazstiev, 4 remízy a 1 prehra. Druhý najväčší úspech bolo 94 bodov v anglickej Premier League za Manchester United a tripple (liga, pohár, Liga Majstrov) v jednej jedinej sezóne, čo sa mi doteraz nepodarilo zopakovať.

Štatistiky mojej aktuálnej sezóny za Manchester United sú otrasné: 178 zápasov, 106 výhier, 48 remíz a 24 prehier (364 gólov a 169 inkasovaných gólov). V prvej sezóne som skončil v tabuľke 2., prehral som FA Cup v semifinále a Ligu Majstrov v štvrťfinále. V druhej sezóne som v lige skončil 3. a nevyhral som žiaden iný titul, dostal som sa iba do finále Champions League. No a v poslednej sezóne mi v tabuľke patrí nelichotivé 5. miesto s 15timi remízami a štyrmi prehrami, pričom som vypadol aj z ligového poháru, aj z Ligy Majstrov. Hráči už na mňa vyhlásili protest a pokiaľ nevyhrám aspoň FA Cup, od novej sezóny budem nezamestnaný. ^^

Football Manager Handheld 2014 hrám s importovaným, takmer kompletným facepackom (tváre hráčov) a s importovanými logami všetkých klubov, ktoré sa v hre nachádzajú.
Obrázky:

Obrázek

Návod nájdete na stránke uvedenej nižšie, musíte sa ale zaregistrovať, inak vás to nepustí ďalej pri downloade. Návod funguje aj na Android, aj na iOS bez JB!
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 06.12.13 10:05
Ban!

Poděkovali mu: 17 x

Příspěvek Re: FMH 2014: Tipy & triky a štatistiky
Snazil jsem se jak jsem mohl, hral jsem za AC Milan a asi po 4 mesicich jsem skoncil - statistiky 3 vyhry 5 remiz a 9 proher ^^ . Nakonec me vzali asi po roce do klubu ze 4 ligy kde jsem postoupil az do italske Serie B a dal jsem jeste nedosel :)

[ Post made via Android ] Obrázek

Naposledy upravil PS3ista dne pon 11.08.14 16:50, celkově upraveno 1

stř 16.04.14 20:15
Profil Skype
Ban!

Poděkovali mu: 17 x

Můj první rok v Juventusu. Dostal jsem se do simifinále Ligy Mistrů a momentálně hraji Evropskou ligu ve skupině společně i s Plzní. Liga skončila velmi vyrovnaně - titul vyhrál AC Milán s 61 body a poté byly tři týmy s 60 body.
1. AC Milán - 61b.
2. Fiorentina - 60b.
3. Neapol 60b.
4. Juventus - 60b.

Zde jsou moje statistiky :)
Obrázek

[ Post made via Android ] Obrázek

čtv 17.04.14 18:13
Profil Skype
Pomocný Administrátor

Môj aktuálny rekord bola výhra španielskej ligy BBVA s Realom Madrid štyrikrát za sebou, pričom som vyhral raz Ligu Majstrov a 2 krát Copa del Rey. Sám som sa čudoval, akú dobrú taktiku v kombinácii s tréningom som naordinoval. :-D

čtv 17.04.14 21:13
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Chapu dobre ze na vyse uvedenem odkazu stahnu celou hru? Nebo jenom ty importovane fotky?

[ Post made via iPhone ] Obrázek

pát 02.05.14 09:26
Profil Twitter Steam
Pomocný Administrátor

Nejde o priamy odkaz na stiahnutie, ale o stránku, kde sa ku súborom dostaneš. Po kliknutí na odkaz sa treba zaregistrovať a ísť do karty Downloads, kde si nájdeš príslušnú verziu facepacku a zložky s logami. Určite to stojí za to absolvovať tento proces, keďže tieto dva súbory obsahujú viac než 700 MB tvárí hráčov a emblémov tímov a líg. Hra tak konečne nadobudne reálnejšie kontúry.

sob 03.05.14 11:16
Pomocný Administrátor

Pracujem teraz na vlastnom projekte.

Obrázek

pát 01.08.14 00:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina