My-mobile
Právě je pát 15.12.17 18:59

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Toto fórum slouží ke komunikaci mezi hráči, vyměňování si zkušeností a tipů, prezentování profilů a vašich herních statistik. Můžete zde prezentovat vaše minirecenze a obsáhlejší komentáře k nejrůznějším hrám.
Krátké a heslovité komentáře směřujte do download sekcí, kde se nacházejí odkazy na stažení her (sekce Android, iOS, Java, apod.). Jednoduché hodnocení hry však můžete psát i do této sekce. Pokud budete chtít komentovat některou z her, která se na fóru nachází, je na vás, do které ze zmiňovaných sekcí napíšete (tedy download sekce nebo Pokec o hrách i aplikacích).

My-Mobile Craft CZ/SK - Minecraft: PE Server 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 58 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek My-Mobile Craft CZ/SK - Minecraft: PE Server
My-Mobile Craft CZ/SK

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Dobrý den, jmenuji se Patrik Lakosil a vytvořil jsem server na Minecraft: Pocket Edition, který obsahuje ve jméně název My-Mobile. Není to proto, že bych chtěl využít tohoto jména, nebo ho snad znesvětit. Pravda je taková, že na My-Mobile jsem poprvé přišel před 2 lety, tak mě již před rokem napadlo vzdát tomuto portálu dík a vytvořit tedy server na Minecraft: Pocket Edition. Nakonec se to měsících testování tento kousek povedl :) Musím na tom ještě hodně zapracovat, ale chci, aby tento server reprezentoval My-Mobile na 100%.

Servery:

Public - 46.13.112.11:19133

Vznik:

Ten kdo sledoval topic o Minecraft: Pocket Edition zde na webu, tak dobře ví, že jsem se o vznik serveru na tuto hru snažil asi od léta 2013. První zmínka padla někdy kolem verze 0.6.1, ptal jsem se Penthalera, ale bylo my odpovězeno, že mapa je omezená, a že hrozí podobný propadák jako s CS:S. Takže jsem si dal pauzu :) Dále jsem se někdy na jaře 2014 pokusil udělat server, protože jsem dostal nový router, ale zde šlo vše do kytek, protože server jel asi 3 dny a potom jsem něco podělal v nastavení routeru a porty tedy přestaly fungovat. Někdy na začátku října jsem si sedl k routeru a znovu šel na tento web a koukal jsem a přemýšlel. Jelikož 0.9.5 již obsahuje neomezenou mapu, tak jsem se znovu hrabal v routeru a vytvořil tento server s názvem My-Mobile Craft.

Popis:

Jedná se o PVP server, který běží na mém PC a jeho hlavní náplní by mělo být kromě stavění dle libosti také v tom, že server bude obsahovat mnoho miniher, eventů a soutěží :) Na serveru se nachází plugin potřebný k ověření přihlášení, dále economy, který zřizuje tedy peníze se kterými je možné platit třeba za nějaké věci :) Například kamarád bude chtít 50 dolarů za 2 dia apod. :) Dále server obsahuje doly, kde si hráči můžou natěžit některé suroviny potřebné pro jejich stavby. Když se nový hráč objeví na spawnu, tak má full železné brnko + full železné věci, protože aby mohl se rychleji rozvíjet :)

VIP:

Na serveru jsem vytvořil VIP a ExtraVIP. Jedná se o nějaké super výhody, které hráč může v mezích pravidel libovolně využít :) Zatím na serveru není moc hráčů, takže to není moc potřeba řešit :) Ale tak vzhledem k tomu, kdyby náhodou si někdo to VIP nebo ExtraVIP koupil, tak je otázka, kam by měli jít peníze. Na serveru je napsané, že platba je pomocí PSC, které by byly použity k rozchodění dalšího serveru, kde by byli hráči v creativu a snažili se společnými silami vytvořit epický svět. Dále jsem ale přemýšlel o tom, že kdyby se to VIP a ExtraVIP rozjelo, že by bylo lepší ty peníze posílat na podporu My-Mobile.

Správci serveru:

Samozřejmě tohle je taky zajímavé téma. Jelikož server jsem udělal pro My-Mobile, tak samozřejmě mají přednost na posty správců serveru ti lidé, kteří jsou členy My-Mobile týmu, tím myslím moderátory, adminy, uploadery a ... Prvním z hráčů a členů My-Mobile, který ma práva je Penthaler :) Byl jsem rád, že se zastavil na serveru, který byl bohužel ještě slabý a velmi rozestavěný. Na serveru jsou tyto hodnosti: 1x Majitel, 2x Admin, 4x Moderátor, 2x Builder, 2x Eventmaster.

Mapa:

Server momentálně obsahuje uzavřený spawn, který je pod reskou, aby nemohl být ničen. Z místa, kde se objevíte vedou 4 cesty. Jednou se dostanete k hlavním informacím, VIP a pravidlům. Druhá vede k tabulím, kde jsou města a něco o nich. Třetí vede na místo, kde je tabule se všemi warpy. Poslední vede na místo, kde je tabule s eventy a minihrami. Dále server obsahuje doly a warp do přírody, kde může kdokoliv stavět. Momentálně jsou ve výstavbě některé hry a parkoury. Dále se staví město s parcely :)

Minigames:

Na tomto serveru se budeme také snažit vytvořit několik her, které by vás měli pobavit. Samozřejmě bude pro hraní některých her potřeba větší množství hráčů.

1. Podkopávaná

Tuhle hru by měl asi každý zaručeně znát. Hra se hraje tak, že každý má u sebe lopatku, sejde se mnoho lidí na /warp podkopavana. Zde je všude tráva a pod trávou je láva. Vše je ohraničeno bedrockem, aby nikdo se nemohl dostat ven.Jakmile dá správce serveru pokyn ke startu, tak hlavním úkolem každého hráče je podkopat vaše soupeře, aby spadli do lávy. Ten kdo zbude poslední vyhrává.

2. Bludiště

3. Skákačka

Závěr:

V závěru mi dovolte, abych vás na tento server pozval. Není jistě nejlepší, pracuje se na něm, přidávají se nové věci, upravují, ale přece jenom dejte tomuto serveru šanci, pomožte nám ten server vylepšit a sami uvidíte, že to mělo svůj účel.

Naposledy upravil PrdlyAndilek dne úte 11.11.14 22:14, celkově upraveno 6

úte 28.10.14 13:58
Profil Skype
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x

Příspěvek Re: My-Mobile Craft CZ/SK - Minecraft: PE Server
Koukám, že sis s tím dal dost práce, pluginy, spawn a tak, jen bych zmínil jeden bug ne na serveru, spíš v MC, který často dělá to, že se hráč zasekává o ty half blocky, co jsou na cestách na spawnu a často je potřeba reconnect, ale jinak vše běží dobře, snad tam někdo bude hrát a bude se dařit. :)

EDIT: V podstatě od toho, co jsem toto napsal se nemůžu připojit..

úte 28.10.14 21:56
Profil Skype
Pokročilý

Ano, protože jsem testoval nejnovější dev verzi od pocket mine, kde by měli být opraveny některé bugy spojené se servery jako neustálé odpojování apod., ale po asi 10 minutovém testování jsem vše vrátil na BETA build 707, takže nyní už se můžeš v klidu připojit :) Jinak o tom, že server obsahuje nějaké bugy, tak vím už hodně dlouho. Bohužel chyba není ani u mě, ani u Mojangu. Chyba je u tvůrců Pocket Mine. Například nefungují spawnery, vajíčka, mapa je jeden biom, nejsou zvířata :(

stř 29.10.14 11:08
Profil Skype
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

jak si udelal verejnu ip a server pls navod

ned 09.11.14 17:24
Moderátor

Poděkovali mu: 274 x

Veřejnou IP ti musí zařídit poskytovatel internetu, stojí to kolem 200 za měsíc, o2 tuto možnost nenabízí vůbec. A ze serverem ti poradí strejda google. ;)

-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“

Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5

ned 09.11.14 17:37
Profil Twitter Skype Steam
Pokročilý

Veřejnou IP je možno si sám vytvořit :) Není potřeba tím obtěžovat poskytovatele, ale dát to trošku té práce. Jinak vytvořit server není lehké, musí fungovat nonstop, musíš se o něj starat a je v tom mnoho dalších věcí.

úte 11.11.14 22:15
Profil Skype
Ban!

Poděkovali mu: 9 x

Ahoj, nějak mi ten server nejde. Při spouštění pořád píše, locating server a běží to takhle třeba 10 minut. Nevíš, co s tím? :-)
Díky

Obrázek

úte 11.11.14 22:48
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

creator - verze mcpe 0.9.5, a pokud to nejde hned, tak se hra kousla. ukonči ji přes správce běžících aplikací, vynut ukončení a zkus znovu.

nerad to ale rikam, ale dost casto padá, není stabilní. během deseti minut dokáže padnout i desetkrát...

[ Odeslano z Android ] Obrázek

úte 11.11.14 23:00
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Server byl updatován na verzi 0.10.0 :) Nyní je server stabilní. Přeji příjemnou hru, jinak byla zahájena stavba nové mapy

čtv 13.11.14 22:23
Profil Skype
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Server je opravdu stabilní, ale úroveň hráčů se rovná bodu mrazu.
Není to stížnost, ale varování. Člověk se chce podívat a otestovat a konečně se zapojit, a ještě než stihne novou registraci, killne ho nějaký debil - kupodivu builder s creative právy...

dost mě to zklamalo...

a všude tolik grieferu! to dlouho server nevydrží, bez věčného opravování staveb atd...

stř 19.11.14 22:17
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x

Myslím si, že na to PvP by bolo dobre vytvoriť (ak ešte nie je, idem sa tam teraz pozrieť, tak zistím ) warp, inde by PvP nemalo byť povolené. Môj názor
No nič, idem pozrieť, ak sa mi tento server bude páčiť, skúsim sa opýtať pár slovenských a českých MCPE let's playerov, či by si nezahrali tu, lebo nemajú žiaden server
A keby tam už natáčali, bolo by to veľká reklama - ako pre server (viac hráčov = vyššia šanca, že si ľudia kúpia VIP/EVIP + vyššia návštevnosť), tak pre My-Mobile...

pon 24.11.14 14:27
Pokročilý

Server byl updatován na 0.10.3 :) A chystá se možná do budoucna změna serveru, nová mapa a nový tým, ale to je ještě v přípravě.

pon 24.11.14 19:05
Profil Skype
Pokročilý

Prečo sa mi to vždy zastaví pri Bulding Terrain?..

sob 29.11.14 16:19
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Asi nemáš rovnakú verziu na ktorej frčí server.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

sob 29.11.14 20:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý

Mám 0.10.3

ned 30.11.14 18:51
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Server beží na 0.10.4

Obrázek
Obrázek
Obrázek

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

ned 30.11.14 19:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Com nejde

čtv 18.12.14 15:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina