My-mobile
Právě je stř 13.12.17 21:22

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Toto fórum slouží ke komunikaci mezi hráči, vyměňování si zkušeností a tipů, prezentování profilů a vašich herních statistik. Můžete zde prezentovat vaše minirecenze a obsáhlejší komentáře k nejrůznějším hrám.
Krátké a heslovité komentáře směřujte do download sekcí, kde se nacházejí odkazy na stažení her (sekce Android, iOS, Java, apod.). Jednoduché hodnocení hry však můžete psát i do této sekce. Pokud budete chtít komentovat některou z her, která se na fóru nachází, je na vás, do které ze zmiňovaných sekcí napíšete (tedy download sekce nebo Pokec o hrách i aplikacích).

World of Tanks Blitz (iOS, Android) 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek World of Tanks Blitz (iOS, Android)
Je to dobrá hra, výborná, ale vše m přijde takové zlehčené, dost zmenšené (ale to se dá pochopit) a hodně urychlené a tak. Nehrál jsem ještě moc bitev (ikdyž mě kamarád vytáhnul do VII a měl jsem II , takže jsem viděl i bitvy vyšších tierů..:D) a žádná bitva snad netrvá víc jak 5 min. Peníze se utrácí jen na nové tanky, munici a vybavení, nová děla, motory, věže atd. se získávají jen za zkušenosti, kterých je celkem dost a rychle.

Funguje mi celkem dobře (pro mě hratelně, pro závisláky na stovkách fps je to asi obrázková prezentace, ale jde to.. :D ). Tablet je podle seznamu nekompatibilní a i na blogu psali, že PowerVR SGX531 as nebude stačit, ale jde to :-) a když přes GLTools snížím rozlišení na polovinu, je tam docela stabilně i 16fps škoda jen nečitelnosti asi 1/3 textu ve hře :D

pát 07.11.14 18:37
Profil Skype
Profesionál

Poděkovali mu: 10 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: World of Tanks Blitz (iOS, Android)
Mám odehraných pár hodin a jsem nesmírně spokojen. Jen mi vadí, že musím zaít odznova. Mohli nám aspoň nechat goldy, ale to je taková malá výtka. Co se týče mobilu mám Zperii Z1 a hraje se na ní parádně, bál jsem se, že je to spíš určené pro tablety allá Xperia Z tablet. Bez žádných dropů mi to jede perfektně na 60, někdy sice stagnuje ping kdy mám až "1000", ale to se dá. Jak psal infernus i mně přijde mi to dost zjednodušené. Grafika hry, no mohli si s ní vyhrát víc i Armored Aces má lepší modely tanků soudě podle mne. Gameplay je dobrý, hraje se to fakt rychle a kolo trvá někdy ani ne 3 minuty. Velké mínus je bohužel goldová munice. Jedničkový tank prorazí trojkový proč né že? :D :D

pát 07.11.14 22:00
Pokročilý

Poděkovali mu: 16 x

Na Ace 2 plně funkční. Jen jsem musel nastavit fake gpu. Tak jsem to dal na Tegra 4. Akorát mám problém. Přes folder mount jsem přesunul data na kartu ale telefon stále ukazuje že je plná interní paměť... Nějaký rady?

[ Odeslano z Android ] Obrázek

//EDIT

Karlosss.s píše:
Na Ace 2 plně funkční. Jen jsem musel nastavit fake gpu. Tak jsem to dal na Tegra 4. Akorát mám problém. Přes folder mount jsem přesunul data na kartu ale telefon stále ukazuje že je plná interní paměť... Nějaký rady? Jinak si mě přidejte, mám nick Karlossss1.

Obrázek.
Obrázek

pát 07.11.14 23:06
Pokročilý

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

na SHIELD tabletu funguje v pohodě. Hra je česky a zabírá 2.01GB, ale ta grafika je dost hnusná:

a taky nepodporuje zatím fullscreen režim, takže mám dole černý pruh s ovládáním androidu

Naposledy upravil MONT! dne sob 08.11.14 12:57, celkově upraveno 1
Upraven obrázek.

sob 08.11.14 09:46
Pokročilý

Poděkovali mu: 16 x

Tady dávám jeden screen z mobilu..

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

//EDIT

FeebeE: myslím že ti to tak i zůstane.. Pokud máš ta tlačítka dotyková tak ti nezmizí.. Jinak by si se nedostal ze hry jelikož hra postrádá funkci ukončit..

Obrázek.
Obrázek

sob 08.11.14 15:12
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Na Androidu 4.4 a výše jde u zařízení se softwarovými tlačítky zapnout režim na celou obrazovku (pokud toto vývojář umí udělat a poskytne tuto funkci - umí to Asphalt 8 nebo třeba Real Racing 3) ;) - tlačítka ve hře neobtěžují a nezabírají místo. Snadno je pak lze vyvolat přetáhnutím prstu od horního okraje zařízení směrem dolů přes displej - viz níže:

Obrázek

P.S.: Tuto funkci umí natvrdo zapnout většina custom ROMek v celém systému.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 08.11.14 15:43
Profil Twitter
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x

Prečo, keď chcem stiahnuť dáta a mám si vybrať, či chcem nainštalovať do internej pamäte alebo externej, nemám voľné miesto ani na jednom, hoci v skutočnosti mám na externej voľnej 3 gb? Htc desire 310

pon 24.11.14 18:51
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Možná proto, že se data musí stáhnout a extrahovat, takže to chce dvakrát tolik místa (+ nějakou rezervu vyžaduje Android). Druhou možností je to, že máš paměť zařízení rozdělenu na interní paměť (pro systém a instalaci APK souborů) a externí paměť (zbytek paměti) a pak teprve pam. kartu, kterou hra nevidí.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 25.11.14 11:26
Profil Twitter
Pokročilý

Poděkovali mu: 13 x

Asi jediná možnosť je foldermount, v mojom prípade

úte 25.11.14 14:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina