Ako (ne)nakupovať v internetových bazároch

Prodáváte něco? Napište si sem zdarma inzerát.

Moderátor: Pomocní administrátoři

Pravidla fóra
  • V této sekci platí samozřejmě také všeobecná pravidla fóra.

    Dodržujte prosím následující zásady:
  • V názvu tématu samozřejmě musí být uveden předmět obchodu (mobil, tablet, kredit,...)
  • V názvu tématu uveďte i typ obchodu (prodej, koupě,...), např. takto - K: Herní mobil za 5000Kč
  • Dále uveďte stav zboží, má-li nějaké vady, je-li v záruce a další připadně hodnotné informace.
  • Veškeré náležitosti (cena, obrázky atd.) uvádějte zde, a to i v případě, kdy se informace nachází na externí adrese (aukro,...). V opačném případě jde o porušení pravidel sekce.
  • V případě prodeje k dosažení úspěšného obchodu nadále doporučujeme:
  • uvést cenu zboží (pokud si nejste jisti, alespoň přibližnou)
  • přidat fotografie prodávaného produktu (zvláště u hmotných věcí)

    Témata s posledním příspěvkem starším jak půl roku budou bez upozornění smazána.

    Děkujeme. :)
Odpovědět
Uživatelský avatar
MHCsk
Pomocný Administrátor
Pomocný Administrátor
Příspěvky: 2011
Registrován: čtv 28.05.09 19:31
Mobil: iPhone 13 Pro
Tablet: iPad mini 2019
Bydliště: private/var/mobile
Has thanked: 1163 times
Been thanked: 1110 times
Kontaktovat uživatele:

Ako (ne)nakupovať v internetových bazároch

Příspěvek od MHCsk »

Možno aj vy uvažujete o kúpe mobilného telefónu, či inej elektroniky na internetovom bazáre (Bazoš, Aukro, Bazar.sk, atď.). Merítkom pri týchto nákupoch býva väčšinou nízka cena, ktorá nejedného zláka, ale pozor! Majte na pamäti, že tieto internetové portály sú rajom podvodníkov a zlodejov, ktorých jedinou úlohou je nielen vás sklamať, ale aj ošklbať vás o vaše úspory. Tu vám prinášam zopár rád, ktoré si zoberte k srdcu.

1. Preferujte osobný odber. Pri ňom je riziko oveľa menšie a ak sa z neho bude chcieť dotyčný vykrútiť, že nie je práve doma alebo podobne, je isté, že ide o podvodníka.
2. Aj pri osobnom odbere neriskujte a nechoďte na dohodnuté miesto sami. Produkt na mieste vyskúšajte a uistite sa, že všetko funguje ako má.
3. Nenechajte sa zlákať rozprávkovou cenou a myslite racionálne. Ponuky, v ktorých je cena inzerovaného produktu polovičná ignorujte. Väčšinou platí pravidlo, čím vyššia cena, tým serióznejší predajca. Ľudia sú predsa od prírody chamtiví, tak prečo by niečo predávali pod cenu?
4. Vyhnite sa akýmkoľvek výmenám (napr. telefón za telefón) cez poštu. Vy telefón odošlete, ale druhá strana nie a svoj telefón už nikdy neuvidíte.
5. Žiadne platby predom. Podvodníci radi využívajú prevody cez Western Union. Ak už raz peniaze odošlete nemáte ich šancu získať naspäť.
6. Zistite si čo najviac ako sa len dá o inzerentovi. Tj. meno, adresa, kontakt, mobil, atď.
7. Nemyslite si, že inzerent vás neoklame, len preto, že sa vydáva za ženu.
8. Ak sa napriek všetkému rozhodnete pre dobierku, balík otvorte ihneď na pošte (najlepšie pred zrakmi personálu pošty). Ak jeho obsah nezodpovedá vašim očakávaniam postupujte, ako je uvedené nižšie. Aj keby vám tovar prišiel, jeho reklamácia je skoro nemožná.
9. Vyvarujte sa obchodom zo zahraničia, v prípade podvodu je potom peniaze oveľa ťažšie až nemožné získať späť.
10. Ak natrafíte na inzerát, v ktorom je text štylisticky zle napísaný, čiže vyzerá ako z Google translate, okamžite sa mu vyhnite. Šanca, že dostanete, čo ste si objednali je presne 0%.
11. Nehovorte si „veď mne sa to nemôže stať.“

Bol som podvedený, čo teraz?

1. Od okamihu zistenia, že ste sa stali obeťou podvodu je dôležité konať rýchlo.
2. Ak ste po otvorení balíku zistili, že jeho obsah nezodpovedá vašim očakávaniam, choďte na okienko „reklamácie“ a vysvetlite, čo sa stalo. Zamestnanec pošty s vami vypíše zápisnicu a môže zastaviť vaše peniaze na pošte aby sa k nim podvodník nedostal.
3. Ďalej si vyžiadajte kópiu poštovej sprievodky a všetkých dokladov, čo vypisoval odosielateľ. Pošta je povinná vám ich poskytnúť.
4. So všetkými týmito dokladmi ihneď choďte na najbližšie oddelenie policajného zboru, kde podajte trestné oznámenie a vysvetlite, čo sa stalo. Príslušník policajného zboru s vami spíšte trestné oznámenie vo veci podvodu.
5. Vyžiadajte si kópiu potvrdenia o podaní trestného oznámenia a to následne hneď zaneste na poštu, ktorá peniaze na základe toho dokáže zastaviť.
6. Teraz vám nezostáva nič iné len čakať na rozhodnutie polície. V najlepšom prípade dostanete peniaze za pár mesiacov späť.

Poznám veľa podobných prípadov, keď sa nechali nachytať moji kamaráti a taktiež s tým mám aj ja isté nepríjemné skúsenosti, takže tieto veci si nevymýšľam. Samozrejme nie všetci inzerenti na internete musia byť hneď podvodníci, avšak dávajte si pri takýchto obchodoch veľký pozor a vždy rátajte aj s druhou variantnou tzn., že sa obchod nemusí vydariť podľa vašich predstáv. Na záver len prajem veľa šťastia s rizikovými nákupmi a ak poznáte nejaký prípad, tak kľudne napíšte :)

Ešte stále mi neveríte? Našiel som si na bazoši iPhone 4S s podozrivo nízkou cenou a fotku inzerovaného iPhonu som dal vyhľadať do Googlu. Pozrite sa koľko inzerátov s tou fotkou Google už našiel ;)

Kód: Vybrat vše

http://bit.ly/HXqnwJ
An Apple a day keeps the doctor away.
1337
Ex-Tým
Ex-Tým
Příspěvky: 404
Registrován: pon 18.05.09 17:17
Mobil: Ne
Hodnocení člena: [url=http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=53736]ZDE[/url]
Has thanked: 711 times
Been thanked: 745 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako (ne)nakupovať v internetových bazároch

Příspěvek od 1337 »

Nezbývá mi než s MHD souhlasit a pro názornost přidám video, které ukazuje, jak to dopadá, když si někdo nedá pozor na to, co kupuje.

Kód: Vybrat vše

http://www.jenpromuze.cz/video/silenosti/10956-proc-byste-si-nemeli-kupovat-iphone-v-turecku
PS.: Nemusí se Vám to stát jen v Turecku.. :-/
Uživatelský avatar
igy
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 11.03.10 19:20
Mobil: iPhone 4S (6.1.3), iPhone 4S (8.1.1), iPhone 2G (3.1.3)
Has thanked: 12 times
Been thanked: 37 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako (ne)nakupovať v internetových bazároch

Příspěvek od igy »

Dost jsem nakupoval přes Aukro a časem si udělal obrázek o obchodování přes internet.
Já osobně jsem se naštěstí do žádnýho konfliktu nedostal ..
Celkově bych ale něco přidal:


1) Uvědomte si že toho, co kupujete, se chce někdo zbavit.

Proto je jasný že se asi bude snažit udělat předmět co nejlákavější.
To že na displeji je škrábanec, si nechá jako příjemné překvapení smoke :skull:
Příklad:
Jednou jsem si koupil iPod Touch 4G . Celkově dobrý stav. Funkční, baterie drží apod.
Ale: Kabel nešel zastrčit do iPodu (od lepidla -> musel jsem upilovat ), nabíječka nekompatibilní (kompatibilní s iPodem 1G) a na displeji škrábanec..
2) Pozorně a víckrát si přečtěte informace o produktu a zvažte nákup !

Někdy to, co je napsáno v popisu, může znít jinak než jak to doopravdy je..
Příklad:
Kdysi jsem si koupil starý notebook. V popisu stálo že Display Nesvítí. To mi nějak nevadilo.. (chtěl jsem ho mít na server)
To že display nesvítí proto, protože je rozmlácenej (myslel jsem že nejde podsvícení ) jsem zjistil až po otevření balíku.
(Fotky byly nekvalitní -> prasklinu jsem neviděl.. )
3) Neriskujte!

Nekupujte nanečisto (mimo bazary) ! Když už se dohodnete mimo bazar, volte osobní
převzetí, nejhůře dobírku !
Příklad:
Tak sem si chtěl koupit iPad.. Stačila mi 1čka ale dlouho sem čekal na nějakej levnější kus. Když se objevil, neměl žádnou fotku a v popisu stálo že má ohlý kus kovu v pravo nahoře. To mi nevadilo, ale nějak mi nefungovaly nákupy.. Rychle sem jednal aby mi ho někdo nevyfouk ^^ a domlouval sem se s prodejcem přez E-Mail . Dohodli jsme se že mu pošlu na účet 4K a on mi to pošle. Peníze odeslány a já čekám.. Zjišťuju že prodejce je ze zahraničí. Balík nepřichází. Panikařim.. Nakonec se balík konečně objevil a já si oddych :EyesRoll: ^^
Ale už bych do toho fakt nešel, myslim že kdyby prodejce nebyl čestnej, mám po 4000 KČ a už je vživotě neuvidim. Ale i tak byl iPad v překvapivě lepším stavu než jsem čekal. ( to sem si juchnul radostí ^^ )
//EDIT
Oprava gramatických chyb ^^
Naposledy upravil(a) igy dne ned 13.01.13 11:57, celkem upraveno 2 x.
" Jak bych to řekl pár slovy? Svaly jako Einstein a chytrej jako Rambo... "
Uživatelský avatar
MONT!
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4325
Registrován: pát 20.06.08 19:03
Mobil: OnePlus, iPhone
Tablet: Shield Tablet
Has thanked: 2180 times
Been thanked: 2465 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako (ne)nakupovať v internetových bazároch

Příspěvek od MONT! »

Promiň, ale na tohle musím zareagovat :D

Nejsem nějaký extra pedant, co se týče češtiny, ale už první věta mě téměř odradila od toho, abych pokračoval ve čtení :D

Teď jen stručně k bodům:
1) To, že se té věci chce někdo zbavit, je naprosto logické. Jinak by danou věc asi neprodával, že jo :D...pokud máš tolik zkušeností s nákupem přes Aukro, mohl bys vědět, že pokud se ti něco nepozdává nebo chceš více fotek, můžeš prodejce kontaktovat. A když už se stane, že zakoupený předmět neodpovídá tomu, co popsal prodejce, můžeš kontaktovat Aukro a vše se s nimi dá řešit. Nehledě na to, že jsou na to pojištěni.
2) Opět stejný problém jako v 1.bodu - pokud se ti něco nezdá, vždy máš možnost napsat si o více (a kvalitních) fotek. A opět jako v 1.bodě, pokud jsi ten notebook kupoval přes Aukro, mohl jsi to "reklamovat".
3) Co znamená "nekupujte mimo bazary"? Pokud se jedná o bazar, vždy nakupuješ přece mimo něj :D...bazar slouží jen k vystavení inzerce. Pokud něco selže, řešit s tebou nic nebude (pokud je o to samozřejmě později nepožádá policie :D). A ta "dobÝrka" :D...fakt mazec :idea:...MHC jasně radil zjistit si něco o prodejci. Promiň, ale to, že někomu pošleš dopředu prachy na účet (vyjma aukro, tam to tak chodí často), to je naprostá hovadina a naivita. Měl jsi jen velké štěstí, že ti ten balík došel. A ještě větší blbost je kupovat něco, u čeho chybí fotka!

Jsou to opravdu zajímavé zkušenosti, ale ukazuje to jen na tvoji...jak to říct :D...nerozvážnost. Jako odstrašující příklad dobrý, jinak to jen potvrzuje to, co napsal MHCfan a pro příště se tím doporučuji řídit ;)
OnePlus 6 / Samsung Gear S3 Classic / iPhone 7 (work) / Shield Tablet

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.
Uživatelský avatar
igy
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 11.03.10 19:20
Mobil: iPhone 4S (6.1.3), iPhone 4S (8.1.1), iPhone 2G (3.1.3)
Has thanked: 12 times
Been thanked: 37 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako (ne)nakupovať v internetových bazároch

Příspěvek od igy »

Co na to říct :D Pravdu máš..
No já to myslel tak že když už si někdo předmět koupí, musí počítat se skrytejma vadama.
Když řekne že k předmětu je nabíječka, předpokládám že je dělaná na to, co si kupuju :idea:
Za takový věci se udělují Neutrální nebo Negativní hodnocení. To je tak jediný co můžeš dělat :-/

2) Notebook jsem nemohl reklamovat protože to byla moje chyba. :) :skull:


3) "nekupujte mimo bazary" znamená že když dáte Kup Teď nebo vyhrajete Aukci, nakupujete přez aukro a jste
chráněni programem pro ochranu kupujících. Když se s nim ale domluvíš že předmět z Aukra stáhne
a koupíš ho "přez E-Mail" , těžko budeš po Aukru vymáhat peníze :lol:

A ano, jsem nerozvážnej a riskuju, ale přesně před tim se snažim varovat :)
V podstatě jde o to, že jsem špatnym příkladem :D (nebuďte jako já ^^ )
Ale i tak jsem s každým nákupem spokojenej (Až na jednu nabíječku z Aukra která mi vybouchla v ruce a vyhodila pojistky :skull: )

A program na ochranu kupujících?
Na stránkách Aukra na Facebooku jsem četl zajímavou diskusi:
HH: Já přišel o několik tisíc, vaše rada byla pouze kontaktovat Policii ČR. Člověk tu okrádel desítky lidí a Policie dodnes nic nevyřešila.

MK: Aukro: Bohužel tento Program ochrany kupujícího není všemocný. Koupil jsem si předmět (2000Kč), který když dorazil tak nefungoval. Prodejce nereagoval a nešlo se sním nějak spojit. Postupoval jsem podle vašich instrukcí a nakonec to dopadlo tak, že nefunkční předmět mám doma, peníze pryč a prodejce má jen zablokovaný účet.

AUKRO: M, to je nemilé. Program má samozřejmě svá omezení, takže se mohlo stát, že jste se do něj prostě "nevešel". Jsou tam omezení týkající se například lhůt apod. Předpokládám, že jste dostal od kolegů vyjádření, kde nastal problém.

MK:Ještě doplnění: Do časových lhůt jsem se vešel. Bylo mi doporučeno podat trestní oznámení, ale když ho podám tak o se stane? -- NIC
" Jak bych to řekl pár slovy? Svaly jako Einstein a chytrej jako Rambo... "
Uživatelský avatar
MONT!
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4325
Registrován: pát 20.06.08 19:03
Mobil: OnePlus, iPhone
Tablet: Shield Tablet
Has thanked: 2180 times
Been thanked: 2465 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako (ne)nakupovať v internetových bazároch

Příspěvek od MONT! »

"nekupujte mimo bazary"...no, radši bych teda napsal "nekupujte mimo Aukro", protože když se řekne bazar, já osobně si třeba představím spíš hyperinzerci nebo bazoš.cz...ale to je vedlejší.
A prosím zapamatuj si, že se píše PŘES, ne PŘEZ...zní to hrozně :D
Je pravda, že ten program ochrany kupujících není všemocný, to nepopírám. Ale je dobré vědět, že je vůbec něco takového k dispozici. Nejlepší je tohle řešit okamžitě přes policii (to radil už i MHC)...základ na Aukru je nakupovat jen přes něj, volit nejlépe osobní předání, a vždy (opravdu vždy) se podívat na údaje o prodejci - konkrétně jeho hodnocení pomůže udělat si obrázek, co je zač ;)

Říkám...jako odstrašující příklad dobrý :D...příště si dávej bacha.
OnePlus 6 / Samsung Gear S3 Classic / iPhone 7 (work) / Shield Tablet

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.
Odpovědět

Zpět na „Bazar“