My-mobile
Právě je úte 12.12.17 11:33

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 
 Xperia play 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Xperia play
Čau mam dotaz hledám hry na xperia play abych za ně neplatil neboť nemam platební kartu tak jsem nucen hledat na internetu a různé odp... tak píší i sem měl bych par dotazu na xperia play

1.používá někdo xplay nebo má zkušenosti...jest-li nezná odkaz kde si mohu stahnout asphalt 6 adrenaline HD ale aby to šlo i na gamepadu tady na forum my kolega poslal odkaz na uloz.to ale bohužel to jde jen ovládat dotykem tak jest-li neví té o souboru co by to i obsahovalo pro xplay abych to mohl hrát na gamepadu děkuji moc

2.když otevřu gamepad a dam další hry tak polovina her je placených a kde je free tak to jsou jen 2-3 hry co mě vůbec neberou jo zkoušel jsem napři najet na fifa 12 když kliknete tak vás to hodí na stránku kde si danou hru muže té stáhnout nebo koupit atd...NO tak jsem najel na tu fifu byl jsem na stránce EA sport no a tam bylo stáhnout hru tak jsem si ji stáhl ale pak jsem to už neinstaloval nebo mobil chtěl po mě povolení tak jsem to račí nezkoušel tak jest-li má někdo stým zkušenosti a jest-li je to fakt zadarmo děkuji

René

čtv 29.12.11 08:46
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Re: Xperia play
tak já stahuju hry tady odtuď a někdy se to povede i že to jede na gamepad ale většinou pokud stáhneš odsud nějakou apk. tak potom stáhneš data přes wifi a mělo by to fachat na gamepad , a pokud nemáš přístup k wifi jako já tak se pokusím najít data přímo u tý hry tady na foru

a ktej fifě tady si ji mužeš stáhnout
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

[ Post made via Android ] Obrázek

čtv 29.12.11 08:58
Nováček

a ty data hledáš na konkretním místě přes tu wifi nebo tak nebo jak poznám přesně,předem se omlouvám za takové otázky ale chci to mít dobře udělané a nic nezkazit a potřebuji se to naučit dík

čtv 29.12.11 09:19
Nováček

tak já wifi nemám , tak většinou stáhuju tady na foru v sekci android hry kde najdu aplikace + sd data
tu potom hodíš pomocí usb do mobilu na sd kartu já to dávám do složky hry co jsem si tam udělal ,
potom nainstaluješ aplikaci pomocí nějakého programu já používám ASTRO je to zdarma na markeťě
potom skopíruješ sd data do složky kam se nainstalovala hra

a pokud to nepude buď budeš musrt sehnat jiná sd data
ale většinou tady na foru jsem našel plno funčních her i sd daty

a v pohoďě neotravuješ já když jsem začínal s xperii play tak jsem zezačátku taky dlouho zkoumal jak se tam vůbec něco dává ale na to si časem zvykneš

čtv 29.12.11 10:53
Nováček

děkuji moc a maš skype ? nebo tak že tam bys my tam napsal ten postup postupně abych přesně viděl a jak je fifa 12 tak tam už je tam sd nebo tak ? něco jsme si stahl ten apk ale sd už tam nebylo nebo to mohu stahnout níže tam už to někdo psal.Astro mam mobilu to jsem si stahnul

//EDIT

a jen tak pro zajímavost kolik máš her v xplay ?

čtv 29.12.11 11:16
Nováček

jj stáhni ti podtím jak tam psali lidi

a her v mobilu mám okolo 15

čtv 29.12.11 11:43
Nováček

dobře tak jsem to nainstaloval jo udělal jsem si složku v mobilu hry tam jsem dal tu fifu 12 ano jo ale nevim kde se my nainstalova, a nemohu stahnout ten sd kartu na tom forum byla stažena a když jsem stahl pod tim od jednoho me sd karta jo tak nevim jakou slozku mam vybrat :D jest-li slozku data a nakopirovat ji ale nevim kde je ta ha nainstalovana díky

čtv 29.12.11 13:11
Nováček

tak myslím že jsem to našel jo ale nešlo my to tam zkopirovat našel jsem tu slozku jo a tu dalši slozku jsem si dal taky do hry a chtěl jsem si kopirovat do te co je ta stara ale nešla my tam zkopirovat proč ?? díky

pát 30.12.11 08:20
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Pokud máš wifi, tak si stáhni normal od sud instal hru. dej si ji do mobilu, nainstaluj..Když hru spustíš, hra si vyžádá sama stažení dat. většinou to bývá tak kolem 500MB. Po stažení, už můžeš normalně hrát. Jestli chceš nějaký hry přímo na PLAY, tak mas v mobilu ikonku "získat hry", jak si psal některé jsou zdarma a některé platíš. Temn seznam her je skorem každej druhej den obnovenej, tak se pořád přidávají hry. Ještě nedávno tam byly 2 díly NFS zdarma. Pokud najedeš na stránky EA, tak si je můžeš ještě stáhnout. Stahovat data odsud jsem nezkoušel, tak s tím ti neporadím. Stahuju je přes wifi a zatím vše co jsem stáhl mi šlape na 100%.

pát 30.12.11 08:48
Nováček

tak jest-li chapu dobře tak si tu napři stáhneš hru dáš do mobilu napři fifa 12 ktera je tam 132 ,- pak si instalujes najedes tobě se ti data stahnout a jedeš takto dělaš ??? a co si dělal tak všechno hry tak byli přes gamepad ??

pát 30.12.11 09:06
Nováček

Klikni si na Další hry a najdi si Free EA Games, na to klikneš a všechny hry co se ti objeví jsou zdarma a upravený na Xperii Play. Fifu 12 jsem měl a rychle odstranil, na ovladaní jsem si prostě nezvykl. Jestli chceš fotbal na Play, tak doporučuju RF11 nebo PES12.

pon 02.01.12 16:45
Nováček

Ze RF alebo PES...Sak asi ziadna futbalova hra sa nevyrovna fifa 12 zatial co je na xperii...a to ovladanie je neskutocne proste klasika z ovladacov...

úte 01.05.12 09:02
Profesionál

Poděkovali mu: 21 x
Medaile: 1
Writer gold (1)

Zdar,
lidi prosím pomoc.
Jak to u te Xperie Play vlastně je. Má certifikaci na PS hry a prý na to existuje emulátor. Myslíte že by se tam daly rozjet všechny PS1 hry ? Přes ten emulátor ? Mám jim doma origi na CD strašně moc :-D

sob 05.05.12 23:29
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Ahoj chtěl bych se zeptat nevíte o nějakej stránce kde bych stáhnul sd data her pro xperii play díky :-)

stř 06.06.12 18:27
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina