My-mobile
Právě je pát 15.12.17 01:53

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 175 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
 [Návod] Najlepší výkon pre vašu X8 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek [Návod] Najlepší výkon pre vašu X8
-naposledy upravené dňa 23.4.2012. Pridaný Swap a odstránené nefunkčné Screeny.
- upravené dňa 3.3.2012. Pridaných pár poznámok od odixa ;)
- upravené dňa 24.2.2012. Opravené linky, celkovo prerobený návod, pridané screenshoty, sprehladnené, zrušené hlasovanie

- Tak túto tému som založil aby som sa podelil o to najlepšie čo môžete spraviť pre vašu X8. Ja osobne som odskúšal veľa romiek aj kernelov a tak som dospel k tomu čo je najlepšie pre X8. Obe Romky čo sú tu obsiahnuté su od Xperiafan. Sú to španieli a robia ozaj kvalitné a najrýchlejšie Rom. Odporúčam si prečítať najprv celý návod a potom sa rozhodli čo vám vyhovuje ;)

- Celý návod sa skladá z niekoľko častí:
1.Základná príprava
2.Kernel (Alfs v7 ICS) + Rom (CM 7.2 v10)
3.Rom bez kernelu
4.SD boost
5.Swap
6.Moje odporúčania
7.Záver

- Ak nechcete alebo nemôžete odomknúť bootloader a tým pádom ani nahrať kernel tak vynechajte 2. krok. Každý by si mal v tomto návode nájsť to svoje aby dosiahol ten naj výkon ;)

1.Základná príprava:

1.1. Najprv by som si zálohoval všetky kontakty a aplikácie, ktoré nechce hrať zasa odznova (angry birds a pod.). Ja osobne si všetko zálohujem cez titanium backup je na markete zadarmo. Je to asi najlepší program na zálohovanie aplikácií.

1.2. Byť Vami tak by som prešiel telefón cez SEUS (PC Companion). Updatne Vám to telefón na najnovšiu verziu a budetemať istotu že Vám to ďalej nebude blbnúť. V ponuke PC Companion dáte Support Zone/Oprava a ďalej sa riadte krokmi. Táto oprava vám zmaže aj root a vlastne dá váš telefón do stavu v akom ste ho kúpili.

1.3. Telefón si rootneme, najlepšie cez SuperOne Click. Tu odporúčam vypnúť si antivírusový program v PC aby Vám to rootlo bez problémou. Nezabudnite si zapať USB debuging(USB ladenie) Menu/aplikácie/vývoj/USB ladenie. Po úspešnom rootnotí si reštartujte telefón

1.4. Teraz si potrebujete nainštalovať nejaký File manager napr. ASTRO je na markete zadarmo + Root Explorer + xRecovery.

1.5. Tu je link na Root Explorer
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Tu je link na xRecovery
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

1.6. Keď toto všetko máme nainštalované tak si otvoríme Root Explorer a v ňom otvoríme zložku s cestou system/bin a tu nájdeme súbor chargemon. Podržíme prst na tomto súbore a vyberieme permissions a následne všetko zaškrtneme. Potom prejdeme do aplikácie xRecovery a klikneme na Install. Ak máme všetky 3 šípky zelené tak je to ok. Pre overenie si vypneme telefón a cca po 5 sek ho znovu zapneme a stále mačkáme tlačítko back (späť). Ak nás to hodí do menu xRecovery je to v ok a ak nie niekde ste urobili chybu.

2.Kernel (Alfs v7 ICS) + Rom (CM 7.2 v9):

>>>>>>>> Je nová verzia tejto rom CM 7.2 v11 8-) , ale pozor ma zložitejšiu inštaláciu. Čeknite poslednú stranu komentov na XDA v orig. topicu str. 35 je to myslím tam máte na to návod lebo tam trebá iný kernel

Popis: Takže Kernel je vlastne Jadro. Táto Romka je kompatibilná len s Alfs Kernelom a pre nahranie Kernelu potrebujeme mať odomknutý bootloader.
- Odomknutie bootloaderu je riskantné, ale ak viete dobre čítať a splňujete na to podmienky tak podľa mňa je to pohoda. Odomknutím bootloaderu a teda nahraním kernelu stratíte nenávratne záruku!
- POZOR !!! Ak chcete odomknúť bezpečne bootloader tak musíte mať na to správny čip. Aký máte čip zistíte keď vytiahnete baterku a pod ňou máte číslo 11W?. Namiesto otáznika tam máte číslo. Ak to číslo je v rozmedzení 1-28 tak ho môžete odomknúť pretože máte tzv. Low Brick (slabé zabezpečenie). Ak tam máte číslo 29 a vyššie tak môžete na odomknutie bootloaderu a teda ďalšie pokračovanie v tejto časti zabudnúť, pretože máte tzv. Hard Brick (silné zabezpečienie) a program ho nedokáže prekonať a zabijete si telefón (už ho nezapnete ani nepripojíte k PC a oprava tohto stojí cca 15-30€, a to vám mechanicky čip vymenia) . Výnimkou je čip 11W38, ktorý mám aj ja osobne, na ktorom vám to ide. Takže zhrniem ak máte čip 1 až 28 alebo 38 tak ste v suchu ak máte iný čip, čiže 29 a vyššie tak máte proste smolu.

>>>> Doplnenie od Odixa:

- Môže sa ešte stať ako Odixovi že všetko prebehne ako má úspešne ale nebude sa dať telefonovať. Nebude vám to brať simku. Vznikne to pri o niečo vyššom napätí, ktoré program vytvorí. Problém je individuálny a ojedinelí, ale za to risk je zisk. Podotýkam ak sa vám toto stane tak sa to nedá opraviť myslím ;). Telefon je plne funkčný až na to že sa s neho nebude dať volať.

- Bootloader uzavřít jde. Nejprve musíš flashnout originální kernel (buď přes Flashtool – potřebné soubory jsou v originálním postu na XDA) nebo přes PC Companion (funkce repair). Potom už stačí pouze spustit S1Tool a dát ve flashmódu RESTORE.

P.S: Ne každá verze S1Tool má tuto funkci – doporučuju použít třeba tuhle

2.1. Ja som to spravil tak že som si nahral túto romku verziu 023b cez Xrecovery

Táto rom je kompatibilná s programom na odomknutie bootloaderu.

2.2. Stiahnutý rar si nakopírujte na sd kartu a v xRecovery dajte full wipe potom instal custom zip a vyberiete stiahnutý rar. Keď sa to nainštaluje dajte full wipe a reboot.

2.3. Ešte si stiahneme našu rom CM 7.2 verziu 10 odtialto:

rar si hodíme na pamäťovku a ďalej s ním nič nerobíme!

2.4. Teraz si odomkneme bootloader. Tu je na to český návod aj zo screenmi:

Pozor! v návode som našiel pár chýb: V 3 sekcii "Zjištění simlock certifikátu" v druhom bode je napísané: klikneme na tlačítko IDENTIFY ale namiesto identify tam máte tlačítko s názvom GO JOB.
A ešte taká pripomienka že v prvej sekcii "Stažení potřebných souborů" nefungujú priame linky niektoré. Keď klikente na originální príspevok tak tam máte oranžovým vyznačený ten súbor na stiahnutie ale má iný názov tak aby ste sa nedomotali

2.5. Ja som mal napísané SEMC SIMLOCK CERTIFICATE takže som nemal s tým problém a nemali by ste mať ani vy. Ak ste úspešne odomkli bootloader tak už sa nemáte čoho báť. To najnebezpečnejšie je za vami.

2.6. Stiahneme si Alfs kernel v7 ICS odtialto (Po stiahnutí s ním zatial nič nerobíme)

2.7. Tu je priložené video podľa ktorého sa dá dobre zorientovať ako nahrať kernel

Odporúčam najprv si pozrieť video a až potom postupovať nižšie.

2.8. Teraz si stiahneme FlashTool odtialto

Kým sa nám to stiahne si vytvoríme zložku s názvom FlashTool na Disk C (Pre nechápajúcich Otvoríme si Tento Počítač/lokálny disk C/Tu vytvorím zložku s názvom FlashTool.

2.9. Spustíme stiahnutý súbor .exe a cestu kam sa to nainštaluje zvolíme C:/FlashTool teda do tej zložky ktorú sme si vytvorili na disku C

2.10. Po nainštalovaní stiahnutý alfs kernel rozbalíme do zložky C:/flashTool/Firmwares (V tej zložke čo sme si vytvorili FlashTool je podzložka firmwares tak do nej ten rar s kernelom rozbalíme).

2.11. Teraz v zložke C:/Flashtool otvoríme súbor flashtool.exe a klikneme na ten blesk alebo teda flash. Zvolíme Flash mode a potvrdíme.

2.12. Teraz si nalavo vyberieme daný alfs kernel a napravo musíme označiť oba súbory (kernel.sin a loader.sin). Klikneme na jeden potom podržíme shift a klikneme na druhý súbor a ak máme všetko hotovo tak potvrdíme.

2.13. Tak teraz musíme mať vypnutý telefón držte stále tlačítko späť a popritom ako ho držíte pripojte usb kábel. Mala by sa rozsvieťit zelená dioda a flashtool by mal začať ten kernel nahrávať. Po dokončení kábel odpojte a zapnite telefón. Namiesto loga SE pri spúštaní vám tam teraz naskočí Free Xperia. Ak sa vám telefón úspešne zapne tak ste aj úspešne nahrali kernel Congratulations. Ak nemáme tak zapneme USB ladenie a telefón znovu pripojíme k PC. Flashtool tam neco ešte vypíše potom odpojíme telefón a program zavreme. Congratulations

2.14. Znovu telefón vypneme, počkáme cca 5 sek a znovu ho zapneme a stále mačkáme tlačítko späť aby sme sa dostali do Xrecovery módu. Dáme full wipe potom dáme install custom zip a vyberieme našu romku CM7.2 Gingerbread V9 a nainštalujeme ju. Po dokončení dáme zase Full wipe a potom reboot. Prvé spustenie opäť trvá dlhšie tak majte trpezlivosť.

2.15. Práve ste úspešne dokončili to najhlavnejšie a ste za vodou Gratulujem. 8-)

3. Rom bez kernelu:

Popis: Tak táto rom je asi najlepšia a najsvižnejšia ktorá beží aj bez toho aby ste mali kernel. Máte tu plnohodnotný dualtouch a môžete si tu nastaviť takt a všetko to čo aj pri romkách čo sú pre kernel. Je od tých istých developerov (Xperiafan) ako aj vyššie uvedená rom. Tento postup je 100% bezpečný narozdiel toho v 2. sekcii. Ak sa vám tu niečo pokazí alebo nejde jednoducho to prejdete cez SEUS ako v príprave a je to ;)

3.1. Takže si stiahneme romku GingerXperia v23 odtialto a rar si hodíme na pamäťovku:

3.2. Teraz vypneme telefón a cca po 5sek. ho znovu zapneme a stále mačkáme tlačítko back (späť) aby sme sa dostali do xRecovery módu.

3.3. Dáme Full Wipe. Potom Install custom zip. Potom zase Full Wipe a Reboot.

3.4. Vualá romku máte nahodenú ;)

4. SD boost aneb zrýchlenie čítanie sd karty:

4.1. Takže stiahneme si s android marketu aplikáciu SD Tools a nainštalujeme

4.2. V nastaveniach/cyanogenmod settings/výkon tak tam úplne dolu máte sd card cache size.

4.3. Teraz tam máme nastavené 128 to je základ. spustíme apk SD Tools a dáme speed test a výsledky si zapíšeme niekam na papierik napr. Potom si v nastaveniach zmeníme zo 128 na 1024 a potvrdíme. Reštartneme telefón a znovu spustíme apk SD Tools a výsledky si zapíšeme. Takto to urobíme až po číslo 4096. Potom s papierika vyčítame ktorá hodnota má najlepšie výsledky a tú si nastavíme a ponecháme

4.4. toto som čerpal odtialto s fóra viz. viewtopic.php?f=225&t=34155

5. Swap:

- Takže trochu som sa pohrabal v tom a prišiel som na to. Akurát som to nehodil sem ale do nového topicu tak tu máte link. Prípadné dotazy k Swapu mi píšte tam ;)

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

6. Moje odporúčania:

6.1. Takže všetko ste zvládli cyanogenmodsettings si už nastavte podľa svojej libosti ale odporučil by som vám ešte nastavenia výkonu. V nastaveniach/cyanogenmod settings/výkon/CPU settings by som vám doporučil si to nastaviť max CPU frekvenciu na 748 MHz je to stabilné a rýchle a zaškrtnite si to "nastaviť pri štarte" aby vždy pri reštartovaní telefónu sa vám nastavil takt proc. na 748MHz a nie na 600 ako je originál.

6.2. Dalej môj postrech bol taký že keĎ vám nejaká hra seká tak skontrolujte kde je nainštalovaná. Ak je nainštalovaná na pam. karte tak ju presunte do telefónu a sekať by už nemala

6.3. Ak nemáte market v Romke tak chodte do Nastavenia/účty a synchronizácia a dajte pridať účet zvolte google a už sa riadte podľa krokov

6.4. Ešte si dajte cyanogenmod settings/výkon/velkosť úložiska VM na 42.
Rada od Stick307: Ak chcete dostať ozaj naj výkon tak si nastavte ešte Cyanogenmod settings/Perfomace/Compcache RAM usage (alebo Zhustenie použitia RAM) na 26%

7. Záver:

--------> Tu pridávam odkaz sem na fórum kde sa kecá a naj romkách a o vzhlade a pod. pre X8, tiež to stojí za prečítanie
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

--------> A tu máte zoznam všetkých romiek na XDA stačí si vybrať ak sa vám ani jedna s týchto nepáči. Hlavne si prečítajte chanelog a pár ohlasov na to. Google prekladač to istí

Niesom Zodpovedný za nič čo si spôsobíte s telefónom všetko je na vaše riziko !!!!

Takže za tento návod s časti ďakujem aj užívateľovi Stick307 ktorý mne osobne dosť pomohol.

Dúfam že všetko som spísal správne a zrozumitelne lebo som sa s tým srašne dlho babral tak ak sa vám návod páči tak nepíšte do komentov dík a podobne je to proti pravidlám radšej kliknite na "poďakovať" Ak by ste zbadali nejaké chyby alebo mali nejaké dotazy píšte do komentov hádam som vám pomohol ...

Naposledy upravil samu2911 dne pon 23.04.12 09:10, celkově upraveno 29

ned 29.01.12 17:33
Pokročilý

Poděkovali mu: 10 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek Re: Návod ako nahrať kernel + rom + sd boost pre SE X8 to na
Hezky sepsané... Palec hore :wink:

ned 29.01.12 20:54
Expert

Příspěvek Re: Návod ako nahrať kernel + rom + sd boost pre SE X8 to na
No tak snažil som sa viem že si chcel niečo podobné aj ty napísať ale tak ušetril som ti robotu som sa s tým dlho babral :D tak hádam to niekto využije a nedomotá xD

pon 30.01.12 18:30
Pokročilý

Writer bronze (1)

Příspěvek Re: [Návod] Ako dosiahnuť najlepší výkon X8 (Rom+Kernel+SDbo
Ještě bych dodal pokud chceš dosáhnout nej výkonu běž do Cyanogenmod settings - Perfomace - Compcache RAM usage - 26% ... :wink:

ned 05.02.12 14:15
Expert

Příspěvek Re: Návod ako dosiahnuť najlepší výkon X8 (Rom+Kernel+SDboos
Upravené ;) .... 6.2.2012

pon 06.02.12 22:57
Pokročilý

Poděkovali mu: 3 x
Writer bronze (1)

Mam cip 11W09 tak by to melo byt v pohode, pres tyden vse nekolikrat proctu a nastuduji, pripadne se jeste dotazam a o vikendu bude vic klidu tak to risknu. Rozhodne si myslim, ze to za to stoji. :-D

úte 07.02.12 16:38
Pokročilý

Poděkovali mu: 7 x
Writer bronze (1)

ak mám 11W29 tak sa radšej ani nemám pokúšať ze ?

úte 07.02.12 16:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Pokročilý

Writer bronze (1)

Dotaz k bodu
2.2 Nevim jak poznat, zda je ma ROM kompatibilni s programemna odemceni bootloadru ma rom je GinderXperia 2.3.7 cislo sestaveni V23 (jde mi o to abych nemusel uplne vse od znova a zachovali se mi data aplikaci atd.)

a jeste kdyz to vsechno dobre dopadne, a napriklad tel. nebude zvladat zvyseny takt co nastane restart anebo schori?

úte 07.02.12 19:09
Pokročilý

Writer bronze (1)

1. No není zcela jasné zda ti to nebricke phone takže co jsem udělal já a jak to udělal i bison nahraj ROM která je odzkoušená s odemknutím bootloaderu nejlepši je právě froyobread v23b nebo stock SE ROM 2.1...

2. Jde o to že X8 může zvládnout takt i 806Mhz (jako můj :D ) ale u jednotlivých modelů je stabilita rozdílná... Tento kernel a ROM vysoce zvyšuje stabilitu... A už přímo k odpovědi: maximálně se restartuje (to je dáno tou nestabilitou).... Neznám nikoho komu by se phone "usmažil" teda alespoň ne s X8... ;)

úte 07.02.12 19:45
Pokročilý

Writer bronze (1)

Ten stock SE 2.1
Mas na mysli tu seriovou vec od sony ericsson co jde z 1.6na 2.1? Jestli ano, v pripade neuspechu by me tolika netrapilo, ze sem by sem nemusel udelat root, busybox,xrecovery.atd.
Priznavam sem zacatecnik par Romek uz sem tam sice poflakal ale i tak. 2krat mer a jednou rez

úte 07.02.12 20:10
Pokročilý

Writer bronze (1)

Pokud si začátečník zůstal bych u té GingerXperia protože čím míň o tom víš tím jsou důsledky horší... :D

//EDIT

PS: Já vystřídal alespoň 30 ROM :D

úte 07.02.12 20:15
Expert

Takto
za1. Pefetofo byť tebou do toho nejdem spravil by som si len romku ale nie túto pretože táto je kompatibilná len s tým alfs kernelom upravím ešte príspevok a pridám tam nejaké vychytávky ;)

za 2. Ak máte dobrý čip tak byť vami by som do toho určite išiel ale nezodpovedám za nič xD

za 3. Odix sprav to tak ako to je tam napísané a nemáš s ničím problém. Ten odkaz čo tam je na ten český návod ako odomknúť bootloader tak tam máš v popise aké rom to podporuje buď to spravíš cez to froyo ako ja a stick alebo prejdi telefón seusom a tak to sprav ale lepšie je to podla mňa cez to froyo ... Tak či onak tie údaje stratíš. Doporučujem si spraviť zálohy na aplikácie cez titanium backup a kontakty si zálohuj na pamaťovku alebo simku 8-)

a keby ste niekto niečo ešte k tomuto potrebovali určite sa opýtajte do pár hodín vám určite odpoviem ja alebo stick ;)

úte 07.02.12 21:12
Pokročilý

Writer bronze (1)

Skoncil jsem u bodu 2.15 jinak vse uspesne dokonceno, ale co jsem tam vrazil tu druhou Rom muj tel nechce chytit signal ani malinko a vedle ukazatele signalu je bila simkarta a vni vykricnik. Co ted??
Ale divny je kdyz tam dam starou neaktivni simku tak ta jen nema signal(u tehle sim to je v poradku) ale neni tam ten vykricnik.Jinak moje simka je funkcni v druhem tel. bez problemu

čtv 09.02.12 20:03
Expert

Nahral si si teda aj ten kernel aj tu ROM ? skús ešte najnovšiu verziu tejto romky stiahnuť s XDA je to V6 mopžno pomôže ak nie tak neviem čím to bude s týmto problémom som sa nestretol ale bude to telefónom a nie romkou si myslím

čtv 09.02.12 20:15
Pokročilý

Writer bronze (1)

Jak moc jsem ted omezen, jinak dal jsem tam ihned V6 (rom). Kdyz zkusim uplne jinou rom nezkazi se neco? treba stare floyo0.30

edit: Co kdyz to zkusim prohnat SEUSem, jak to bude s kernelem, musim znova anebo zustane jako odemceny bootloader??Napadlo me zda-li to nebylo zpusobene tou neaktivni sim(ktera byla v dobe instalaci v tel), protoze se mi nechtel kvuli te sim odemknout bootl.
Neaktivni sim tam davam ponevadz kdyz nahraji new ROm tak nestihnu zakazat 3g, a data a pokazde me to stoji od 30-60Kc.

čtv 09.02.12 20:30
Expert

s tým či to prejdeš seusom ti neviem povedať ale pravdepodobne na 80% ti zostane kernel aký tam máš len tá rom sa ti dá origoš, ale to by som nerobil byť tebou dám si tam nejakú inú rom ale froyo ne xD choď do sekcie android-firmware a tam máš peknú rom daj si tam tú ale nechaj si sim aktívnu teda normálnu je dosť možné že to je tým. alebo si daj full wipe a ešte raz nahraj túto V6 ale nechaj si tam aktívnu simku a hneĎ po nainštalovaní čo ti tam dá to google acc či sa chceš prihlásiť abo ne daj skip potom ďalej kde sa ťa to pýta na nejaké zasielanie alebo čo to obidve nepotvrĎ (nemaj to zaškrtnuté) tie 2 body. potom choď hneĎ do nastavení/bezdrôtové siete/mobilné siete/tu si vypni tieto dáta je to hneĎ prvá možnosť a nemalo by ti to zožať ani korunu s kreditu ;)

pát 10.02.12 14:30
Pokročilý

Writer bronze (1)

No priznam se zkousel jsem vsechno mozny, 3 rom probehli mezi nimi 1 floyo a vysledek vzdy stejny. Tak tedy SEUS a vysledek s funkcni simkartou tel. skoro nic neslo respektive bylo tam jen pozadi z androida 2.1 (modre) s nefukcni sim se podarilo naflakat tam alespon jinou rom se kterou simka (sice nema signal a hlasi chybu sim) ale maka defakto tel bezi. I tak pro bezne pouzivani je tel. nepouzivatelny dal jsem to kamosovy co to opravuje tak uvidim v pondeli, a dam vedet.

pát 10.02.12 17:46
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Ahoj
Chtěl jsem se zeptat mám ten čip 11W33 dal by se i přes to bootloader odemknout aby se mi nepoškodil mobil..

sob 11.02.12 08:06
Nováček

cauko naozaj super navod uplne perfektny len by som chcel upozornit na bod 2.4 naozaj velky pozor pri antiviráku hlavne na eset a cital som niekde ze to robi aj kaspersky blokne vam subor adb.exe ale neda vam nijako vediet ani v karantene nieje a nestaci ani vypnút antivirák proste ho zablokuje. Ja som skusal v robote a tam som ho nemohol ani odistalovat takze ked som si uvedomil co sa stalo brick telefónu. Uplne mrtvy ziadna reakci iba ako tazitko na stol. Nastastie som nasiel forum kde toto rozoberali :
a pomohol mi pouzivatel bb5unlock ktorý cez jtag vie nahrat naspet bootloader. Takze telefon uz fici ako ma. Takze este raz radsej si odinstalujte antivirak a vypnite firewall a inak by ste nemali mat ziadny problem.

sob 11.02.12 13:38
Nováček

ahoj, ja som mal asi vyse 20 ROM, ale neviem pochopit bod 2.4 az 2.8, to odomknutie nejak neviem dat do hlavy, a už od Flashu mi je to jasne.
Teraz bezim na FDexperience 2.4.3 (
) na STOCK, ICE theme, bezi pekne, 2D ma menej bodov ako u Ati Froyo v5, ale zas 3D ma pomaly 2x-nasobok. Ale hry hram na PC tak to skusanie ma už preslo :lol:
Je tam xperia launcher, takze je to rychle, pri OC 729 som mal v quadrante 980b a pri 806MHz 1137b, co na GingerXperii V21b (asi najstabilnejsia verzia) pri 806MHz 1020b.

Ale v kazdom teste je ina ROM rychlejsia alebo pomalsia :)

sob 11.02.12 13:41
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 175 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina