My-mobile
Právě je pát 15.12.17 03:23

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Více dotazů 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Member (1)

Příspěvek Více dotazů
zdarec chtěl bych se zeptat koupil jsem si xperia arc chtěl jsem správně HTC evo 3D ale prodavač ho něměl skladem tak mi poradil xperia arc prej je podobný (sice má jen jedno jádro a 512mb) měl pravdu nebo je htc lepší
a další dotaz proč stojí xperia arc více než arc s když s má lepší cpu dikas doufám že nepíšu do špatného témata¨

a ještě nevíte někdo jak to mám skara rootnout už jsem zkoušel 2 dokonce jeden mi i restartoval mobil ale po restartu root nikde
ps:jsou to sice hloupé dotazy ale zvědavost mi nedá :lol:

čtv 05.04.12 18:58
Profesionál

Poděkovali mu: 31 x
Medaile: 3
Member (1) Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: Více dotazů
SE Xperii Arc rootneš, přes ofiko stránky SE, ale přijdeš při tom o záruku na trvalo, jelikož budeš muset odemknout bootloader. Já sám to udělal na mé Mini a je 100% šance, že když to uděláš podle jejich návodu tak se to povede. Měl jsem ji jen měsíc, ale vůbec toho nelituju, že jsem přišel o záruku. Takže pohledej na stránkách SE a máš to. Nebo si projdi moje poslední témata, někde tam mám link na tu stránku.

pát 06.04.12 07:40
Nováček

Member (1)

takže unroot asi nepůjde chtěl bych to jen na odstranení aplikací těch k***tů (facebook, canal + aj)

sob 07.04.12 10:26
Profesionál

Poděkovali mu: 31 x
Medaile: 3
Member (1) Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Aha, tak to si nech poradit od někoho jiného, já ti napsal jen radu jak udělat na 100% root, jinak jestli chceš tak existují i dočasné, ale o těch nic nevím.

pon 09.04.12 13:03
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Ještě k tvému dotazu o tom, který je lepší ( XPeria Arc // EVO 3D )
Samozřejmě je na tom HTC lépe (ale to je také věc názoru) .. HW výkon EVO 3D převyšuje Xperii .. Ale to by sis samozřejmě dokázal zjistit sám, Google znáš ;)

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

stř 11.04.12 18:55
Nováček

Member (1)

jo to jsem věděl že má lepší cpu a ram ale v něčem jiném se neliší(3D nemám moc rád) a stejně je už pozde mam arc až na ty aplikace co mi žerou neuvěřitelně ram jsem spokojenej jak vzhledem tak i aplikacemi (sony i luv) ted se těším an androida 4 docela dost změní arc k lepšímu boot, větší výkon atd

sob 14.04.12 12:45
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina