My-mobile
Právě je pát 15.12.17 18:59

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 
 Motorola ATRIX vs LG Optimus 2X vs HTC EVO 3D 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 3 x

Příspěvek Motorola ATRIX vs LG Optimus 2X vs HTC EVO 3D
Zdravím vás,
potřeboval bych poradit ohledně smartphonů. Dnes jsem byl již po třetí reklamovat HTC EVO 3D (dvakrát to bylo kvůli zamrzání, nestabilnosti, neplynulosti, výpadkům 3D galerie.. dnes kvůli jen nestabilnosti, zamrzání a neplynulosti). Teď mám na vás takovou prosbu.. Chci jít teď do nějakého telefonu s tegrou nebo opět do EVO 3D (pokud doopravdy jsem měl jen chybný kousek, tak proč do něj nejít zas - ale stejně, 3D galerii nevyužiju). Přemýšlel jsem tedy nad MOTOROLA ATRIX (nikoliv 4G, i když pokud bych jej sehnal do 9000, tak proč ne), LG Optimus 2X a tedy opět HTC EVO 3D.
Slyšel jsem samozřejmě i o Cyanogen MOD a dalších věcech, ale já chci mít prostě telefon plně funkční od základů..
Dokážete mi poradit, hlavně z vlastních zkušeností? Nebo případně i doporučit jiný slušný telefon s Tegrou?

Díky

pát 13.04.12 12:51
Nováček

Příspěvek Re: Motorola ATRIX vs LG Optimus 2X vs HTC EVO 3D
Bump! Vážně by se hodila pomoc.. Vzhledem k tomu, že bych měl už vybrat, nebo spíš že objednat ten telefon během následujícího týdne :)

pon 16.04.12 12:42
Profesionál

Poděkovali mu: 61 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation silver (1)

To same co platí pro Atrix, platí i pro O2X, který má u náš větší základnu a více ROM, takže asi záleží na tom za jakou cenu můžeš oba dostat, ikdyž ani EVO bych za tu cenu nezatracoval, sám ho mám, ale už se doprodává. Ale lepší na hry je samozřejmě nVidia Tegra :)

pon 16.04.12 19:18
Nováček

Takhle.. nevím, jestli bych sehnal Motorolu Atrix 4G zrovna v česku.. klasickou Atrix bych sehnal.. přeci jen se od sebe liší menšíma věcma (možná i stabilitou?).
Jde mi hlavně o plynulost a celkovou stabilitu telefonu. Měl jsem 3D dohromady snad měsíc, z toho přes dva měsíce byl v opravě. Pokaždé neplynulost a záseky, i zamrzání a samovolné restarty.

HiFake: Takže, Atrix je plynulý v chodu?

pon 16.04.12 21:29
Nováček

Tak jo.. tím ti děkuji, mám vybráno.. Ještě jedna věc, psali u toho, že prý tomu chybí gyroskop.. Nevíš, co je na tom pravdy?

úte 17.04.12 10:12
Profesionál

4G verzi by jsi v ČR stejně nevyužil... jinak dobrá volba ať ti dobře slouží jinak s tím ADW souhlasím - stabilita a rychlost je na 1. Jediná výtka je asi na lesklý plast, což by mi asi trochu vadilo, ale to je jen můj názor.

úte 17.04.12 15:14
Nováček

Tak děkuji vám mnohokrát :)

Naposledy upravil Tom_47 dne stř 18.04.12 20:24, celkově upraveno 1
V takovém případě postačí kliknout na tlačítko "Poděkovat" ;)

stř 18.04.12 20:06
Profesionál

HiFake: tak to se omlouvám, dříve jsem z fotek myslel, že je to lesklý plast, ale pokud je matný tak to je dobré.

pilsen99: Mohl by si tady potom sepsat nějaké dojmy?

čtv 19.04.12 16:15
Nováček

Dombrovskp: Tak určitě.. Jakmile jej dostanu, a vzpomenu si na to, tak napíšu v den, kdy jej otevřu, za sedm dní, za čtrnáct dní, a za měsíc. To jsou většinou ty nejrozhodnější dny..

pát 20.04.12 06:34
Nováček

Dnes mi přišel zpět můj telefon HTC EVO 3D...

Drazí přátelé, koupě ATRIXu (a zároveň soupis dojmů) se odkládá vzhledem k tomuto:
Citace:
Dobrý den,
na základě technikovy diagnostiky ........., kdy se popisované závady neprojevily, nevzniká nárok na vrácení peněz, neboť se zatím projevily pouze 2 stejné uznané závady (tady je to myšleno jako dvě reklamace).
Zařázení Vám tedy zasílám s posouzením zpět.

"Na zařízení byla provedena na přání zákazníka diagnostika. Byly diagnostikovány následující závady: 1)MT se restartuje - závada se při zátěžovém testu v servisu neprojevila. 2)Zpomalený SW - závada se při zátěžovém testu v servisu neprojevila."

Sotva jsem měl telefon cca 40 minut v ruce, kdy jsem šel do "Celková paměť" (tj. obecná soupiska aplikací a zjistění paměti RAM), telefon zamrzl cca na 2 minuty, restartoval se, a vyskočila hláška o odesílání zprávy o chybách.

Za další mě zarazila jedna věc.. U jejich popisu vnějšího vzhledu mého telefonu: "používaný (to je ok), lehce poškrábaná folie displeje (nerozumím tomuhle.. proč řeší fólii, když jsem sakra si jí kupoval sám a nestála mě 5kč??), ošoupaný zadní kryt (aha.. nevšiml jsem si.. pečuji o něj tak, jak ani o sebe nepečuji)."

Celkem mě to mrzí, že k tomu oni (ať už Alza nebo jejich samotný servis) mají takový přístup. Nejspíš mi nezbývá nic jiného, než zkrátka všechno sepisovat, a až mi rupnou nervy, tak se jít na ně vyřvat.

:))

pát 18.05.12 13:30
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

U nás to není bohužel jenom Alza, Britex...co se týče telefonů, je jedno, kde si ho koupíš... vždy, když ho půjdeš reklamovat, prodejce se bude všemi možnými způsoby snažit vykroutit z uznání záruky. Spoléhají právě na to, že jde o věc v hodnotě do 10 000.- a tudíž že je nikdo kvůli tomu žalovat nebude, protože náklady na soud by byly mnohem vyšší. Toto je bohužel krutá realita, která je u nás na denním pořádku (sám mluvím z vlastní zkušenosti - nokia od mobil pohotovosti - reklamace neuznána kvůli oxidaci, což je klasická výmluva všech prodejců - záruka byla uplně zrušena, což byl pro mě jasný impulz, že do prodejny mobil pohotovosti už nikdy nevkročím...telefon nikdy nebyl nošen v kapse, do vody nikdy nespadl, v extrémně vlhkém prostředí taky nikdy nebyl...hold servisáci si dali vařit kafe a telefon dali na varnou konvici)...v našich končinách opravdu smutný jev, ale je to prostě krutá realita. Vždy při koupi mobilu se modlím, aby s ním nebyly problémy, protože kdybych měl řešit další takovéto problémy, tak mi asi je*ne.

Mimochodem Nexus S jsem kupoval u O2 a po 3 dnech jsem ho šel vrátit, protože po ukončení hovoru a oddálení od ucha zůstal displej zhaslý a telefon přestal reagovat a pomohlo jedině vytáhnutí baterky. Při restartu byl pod logem odemknutý zámeček (v té době jsem ještě nevěděl, že to znamená odemknutý bootloader). Telefon mi naštěstí vyměnili kus za kus. Co z toho ale plyne? Jak mohl být na údajně novém mobilu otevřený bootloader??? Krabice toho původního Nexuse nebyla na rozdíl od toho druhého kusu ve fólii, což by mohlo znamenat, že ten původní Nexus S už mohl být například používaný - no radši na to nemyslet :D...takže pozor i u operátorů!

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 18.05.12 15:21
Profil Twitter
Nováček

No já osobně to teď nejlépe vidím asi takhle: Mluvil jsem dneska s nějakou ženskou od jejich servisu, ta telefonům vůbec nerozuměla, ale poradila mi, že to tam mam poslat ještě jednou, a že se o to postará někdo na vyšším postu a bude to testovat osobně a pořádně. Zároveň mi říkala, že mám nějak ty vady zachytit, natočit, vyfotit. Těžko to udělat, OVŠEM dnes jsem zkoušel s N96 vyfotit fungující 3D galerii a zároveň nefungující, a rozdíl je tam nepatrný, ale přesto:

Jen zatím absolutně netuším, jak bych měl zaznamenat ten restart, když budu např. ve městě a s sebou jen to EVO. Než otevřu foťák u N96, tak mi už ujedou všechny rychlíky.

pát 18.05.12 16:45
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina