My-mobile
Právě je pon 11.12.17 23:55

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 HTC senzation-problem s androidem 4.0.3 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek HTC senzation-problem s androidem 4.0.3
Zdravím,po nainstalování androidu 4.0.3 na moje HTC senzation mi mobil začal blbnout.Hry se mi sekají nebo se jim jakoby seká zvuk,blbne odemikání telefonu a když si přenastavím vyzvánění nebo zvuk SMS po chvíli se mi to zase přenastaví na původní HTC zvuky.Dále pak mi pak naprosto přestali fungovat HTC widgety a nemůžu je znova nikde ke stažení najít,nevíte jak bych se dostal do této tabulky

možná je to tím androidem nebo sem spíš pitomec..co myslíte??Nevíte co s tím?

pon 16.04.12 18:15
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Příspěvek Re: HTC senzation-problem s androidem 4.0.3
Také tě zdravím,

tak jestliže se ti hry sekají od ICS, tak to bude nejspíše tím, že né všechny hry, nejsou stavěné na ICS, nejsou tedy vyladěné a plně podporované. Nedokáží s tímto systémem pracovat, atp. Proto se ti sekají. Zkus hru odstranit (včetně naprosto všech dat) a znova ji stáhnout, nejlépe z Playe, pokud to i tak nepomáhá, tak nezbývá, než čekat na update od výrobce her s podporou na ICS .. Nebo si zkus mobil pročistit nějakým programem, abys uvolnil RAMky a procesor ;)
A máš zvuky, které chceš využít jako různé upozornění, uložené ve složce /sdcard/media/audio/nortifications ?
K tém widgetům; zkoušel jsi to i přes aplikaci "HTC Hub" ? Zkus widgety odinstalovat a znovu nainstalovat, mělo by to pomoct ;)

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

úte 17.04.12 17:02
Profesionál

Poděkovali mu: 66 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

HTC sice nemám ale měl jsem podobný problém s hrami na SE Ray a po pátrání po problému jsem zjistil že mé rom co jsem měl bylo špatně podporováno jádro Andreo. Zkráceně řečeno zdá se mi jakoby tvoje rom ICS nebila odladěná.

pát 20.04.12 18:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Díky za radu,hry sem už preinstaloval a už jedou v pohodě,zvuky už sem taky vyřešil ale k těm widgetum: na htc hub je vůbec nemůžu najít.konkrétně mi de o fortune cookie a náhodna výzva dne

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 21.04.12 07:50
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina