My-mobile
Právě je pon 05.12.16 11:28

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Nelze připojit k PC 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 24 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Nelze připojit k PC
Zdravím, zatím se mi to nestalo, ale když propojím mobil s PC, tak mi to nabídlo jestli jej chci nabít nebo připojit k PC. Teď nic nevíte jak jej připojit a kde může být chyba?
Když se podívám do nastavení - připojit k PC, tak mám zaškrtnutou možnost dotázat se, zkoušel jsem i výchozí typ připojení zvolit jako disková jednotka a nic.
Vypnutí ani restart nepomohl, navíc mi z plochy zmizely ikony aplikací, které jsem tam měl - to taky nevíte v čem může být problém?

díky za rady

úte 17.04.12 18:52
Profesionál

Poděkovali mu: 61 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Nelze připojit k PC
Nevím, já mám problém, že když to připojím a ukáže se tabulka o dlouho čekám a nemačkám jestli chci jen nabít nebo přenést data tak se mi taky nepřipojí. Pak to odpojím znovu připojím a hned jak se ukáže tabulka tak hned zakliknu a funguje to i v režimu přenášení dat. V PC mám jen HTC USB Drivers nemám tam ten jejich Sync. Tak to taky takhle vyzkoušej jinak nevím, mi to tak vždy pomohlo.

úte 17.04.12 20:08
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina