My-mobile
Právě je pon 11.12.17 12:27

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Konkurz o uploadera pre multimediálne sekcie 
Autor Zpráva
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1325 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Příspěvek Konkurz o uploadera pre multimediálne sekcie
Milí užívatelia,
ako možno viete, naše Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. prešli pár obmenami a momentálne potrebujú ľudí, ktorí by do nich aktívne začali prispievať svojimi uploadami. Preto sme sa rozhodli vyhlásiť konkurz o uploadera pre tieto sekcie. Ak teda máte záujem stať sa uploaderom a pridať sa do tímu M-Mobile môžete začať prispievať do video sekcií a napísať do tohto topicku, že máte záujem. Tím My-Mobile potom následne vyberie víťaza/ víťazov, ktorí dostanú rank uploader :)

Veľa šťastia v konkurze praje MHCfan & tím My-Mobile.cz :)

pát 20.04.12 19:37
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Poděkovali mu: 21 x

Příspěvek Re: Konkurz o uploadera pre multimediálne sekcie
Dobrý den to mysliš všude napřiklad na andorid hrý a tak dále.Když budu davat vše bez problému tak to bude okaý ? víť? :-) Diký

ned 01.07.12 19:49
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1325 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Keby si si to prečítal poriadne tak vieš, že ide o konkurz o uploadera pre multimediálne sekcie- teda filmy, seriály a hudbu. Avšak nič ni nebráni uploadovať aj pre Android, tam však už pár uploaderov máme :)

ned 01.07.12 19:54
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Poděkovali mu: 103 x
Medaile: 2
Member (1) Uploader (1)

Pokud je to stále aktuální, tak bych o tuto funkci měl zájem. Zatím jsem jen překopčil pár svých starších uploadů. Brzo začnu uploadovat něco nového.

No, teď něco o mě... Uploaduji už nějaký ten pátek, mám za sebou už něco přes 300 uploadů na různých warez fórech a většinou pod jiným nickem (který můžu v případě zájmu sdělit), takže zkušenosti mám. Uploadoval bych asi převážně na uloz.to a případně bych mohl i na czshare nebo na jiné (možností je spousta).

Pokud jsem na něco zapoměl, stačí mě upozornit a já to doplním. :)

Díky
Myšák :-)

Obrázek
Obrázek

ned 22.07.12 22:51
Ex-Tým

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 1
Uploader (1)

Dobrý večer,
jak je již z mých uploadů patrné, mám také zájem o tento post. Maminka mne porodila již před devatenácti lety, nečekaně a s komplikacemi. Už od mala jsem byl neposedné dítě toužící po luku a meči. Tyto dvě věci ale byly zamítnuty mým paličatým a zlým otcem, který mi místo nich koupil Tatrovku. Tak jsem celé dny trávil na pískovišti. Poté nám do okna vlětl fotbalový míč. Ten jsem si ponechal a začala má éra nadšeného, leč neschopného fotbalového obránce. Na fotbal později už nebyl čas, neboť jsem byl chycen do spárů gymnázia ve svém rodném městě. Na tomto gymnáziu jsem i přes údiv všech profesorů a infarktu našeho pana ředitele úspěšně složil maturitní zkoušku. Po výletu do Brna jsem i přijat na Masarykovu univerzitu, která je proslulá svým počtem krásných žen. Jelikož tedy budu vysokoškolákem, jsem chytrý, klidný, poslušný... Ale jen to hraju. Ve skutečnosti jsem ulítlý, otevřený ( ke všem rasám ) a s rukou dlouhou, která je vždy připravena podat pomocnou ruku. Ta poslední věta je blbost, ale i to k životu patří :) Ať to dopadne jakkoliv, všem přeji hodně štěstí.

pon 23.07.12 21:02
Hlavní admin

Poděkovali mu: 659 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

Zdravím. :)

to Arha: Již delší dobu sleduji tvou aktivitu na tomto fóru. Jelikož uploaduješ dost a kvalitně, navíc jsi rozumný chlapík (co jsem měl možnost poznat), rozhodl jsem se sledovat tě ještě do středy, budeš-li nadále uploadovat, a pak ti případně udělit funkci. Když už jsi zde přispěl, není myslím co řešit a zbytečně čekat.

Tímto ti uděluji hodnost uploadera a věřím, že se této funkce zhostíš s grácií sobě vlastní. Budeš-li mít jakékoliv dotazy, neváhej napsat.
;-)

to Supermouse: Tím, že byla již hodnost udělena, to nekončí. Uploaderů může být samozřejmě více, takže nepřestávej uploadovat a třeba ji brzy dostaneš.
:)

// Podpis v opravě.

pon 23.07.12 21:43
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 1
Uploader (1)

Děkuji. Samozřejmostí je, že můžete pokládat dotazy i mně. Jinak moje práce bude vypadat stejně jako doposud. :)

pon 23.07.12 21:58
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina