My-mobile
Právě je pát 15.12.17 22:39

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 
 Samsung Galaxy Ace S5830i 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Samsung Galaxy Ace S5830i
Zdravíčko.

Rád bych se zeptal na tento telefon. S5830i je ten model, kde je o par Mhz vyšší CPU. Ale mám problém. Někde jsem četl, že na základním Ace jdou většina 3D her úplně bez problému, jenomže u tohoto modelu mám problém s texturou a grafikou. U některé hry (BiA2, Dead space) mám bilo-černé textury, u jiných (The sims, CHAOS) mam kostičkovanou grafiku. Tzn : Pres celý display mám asi 40 kostiček a každá zobrazuje jinou část displaye. Tento mobil mam asi 3 dny, jsem v androidu nováček a verze androida 2.3.6.
Tak jestli náhodou nevíte, jestli je problém v tomto telefonu, a nebo jsem měl velikou smůlu, a stáhl jsem si špatné verze her. Vím, že tento telefon není na tyto hry nejlepší, ale rozjet na hratelnost by to mělo.
Taky bych ocenil pár rad ohledně Nové verze androidu na tento model. Dočetl jsem se o verzi 4.xx Cyanogen Mod, a chtěl bych se zeptat na názor a zkušenosti, popřípadě jiného ROM systému.

Děkuji Vám, kteří došly až sem, a ještě více děkuji těm, co jsou ochotní poradit.

Přejí pěkný den.

stř 25.04.12 08:12
Profesionál

Poděkovali mu: 5 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Samsung Galaxy Ace S5830i
ty textury jsou kvůli tomu že máš nejspíš špatný data.. zkus je stáhnout znova nebo na netu najít přímo pro tvůj phone

čtv 26.04.12 21:17
Nováček

No to jsem právě už zkoušel nasel jsem i par stránek primo na tento telefon, a už i vím kvůli čemu to je. Tedy možná. Něco ohledně toho, že tento telefon není nejlepší, musím nainstalovat Chainfire 3D. Ten sníží textury her, tudíž hry jsou plynulejší a mohou odstranit problém s textury. Ale abych mohl ten program nainstalovat potřebuji Root telefonu, a mě se na tomto přístroji ne a ne podařit. Nedostanu se ani do Download modu.

pát 27.04.12 01:44
Profesionál

Writer silver (1)

zkus tohle třeba to pomůže nevím

pon 30.04.12 10:46
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Problém je v tom, že Galaxy Ace S5830i má trochu odlišný hardware od předchozího modelu S5830...trochu jiný, ale podstatný. Už totiž nemá procesor od Qualcommu a ani GPU Adreno. Procesor má od firmy Broadcom s taktem 832 MHz, ale to hlavní, nemá podporu pro 3D akceleraci. Samsung se zdá udělal pěkný marketingový tah a neprozradil vše, co bylo pod pokličkou. Takže si myslím, že teď bude asi hodně lidí zklamaných, protože si budou myslet, že si koupili lepší Galaxy Ace než předtím, ale přitom je v podstatě horší :!:

Zde je názorné porovnání obou modelů:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 01.05.12 10:21
Profil Twitter
Profesionál

Writer silver (1)

je v tom rozdíl a to ten že ten klasickej ace ten první má grafiku adreno 200 a ten co máš asi nejspíš ty jí prostě nemá protože máš ten model bez akcelerace graf. což znamená že má na konci i

úte 01.05.12 11:27
Nováček

Krucis. A to se ten chlapik v prodejne tvaril ze je to vylepseny model. Takže na tento model nebude asi ani ROM co?

ned 13.05.12 10:55
Profesionál

Writer silver (1)

Proč by nebyla ? Podle mě je vždyť je to známej mobil a když ho maj i Zte-čka který nejsou až tak známí tak tohle bude mít. Stačí hledat.

Naposledy upravil RIK dne pon 14.05.12 05:09, celkově upraveno 1
Předchozí příspěvek se necituje!

ned 13.05.12 14:43
Nováček

Ahoj mam stejne problem a jsem rad ze jsem si konecne nasel nekoho kdo je na tom stejne.. rada je jedina root stahnout si 3D chainfire a pak muzes parit jen neco treba NOVU tu si vubec nezahrajes.... anik NFS shift.... ale treba sekavej Assasins crees neni problem Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

[ Post made via Android ] Obrázek

čtv 31.05.12 21:10
Profesionál

Writer silver (1)

prodej to ;)

pát 01.06.12 14:40
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

stačí pobehať forum.xda-developers.com najdi si tam svoj mobil a máš tam určite mnoho romiek pre tvoj telefón ;) možno ti to pomôže :)

pát 01.06.12 17:23
Legenda

U her to bohužel moc nepomůže, tady jde o hardwarovou záležitost...když prostě ten Ace 5830i nemá GPU, tak na tom rozjede jen jednodušší (případně starší 3D) hry...tak to prostě bohužel je.
Sice to kladawoe3 řekl tak na férovku "prodej to", ale jestli chceš na telefonu hodně pařit, tak ti bohužel nic jiného nezbude, protože na tomto si moc nezapaříš :-(...nebo ho můžeš zkusit s někým vyměnit...to bude možná i jednodušší, než experimentovat s různýma ROMkama a riskovat tak, že si ještě brickneš mobil ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 02.06.12 11:48
Profil Twitter
Nováček

mont nevis o nejaky programu na GPU jako vis co je divne krasne mi jede hero of sparta, pes 2012, doungne hunter, hawx a assasins creed mi jede jen prvni kolo a pak se seka ale mozna kdyz najdu jinaci verzi tak to bude o.k. ale strasne moc bych chtel rozjed N.O.V.U. ale ta mi jede bila... vsecko je bile... nemohl bys mi poradit??? NFS shift taky chci ale nevim kde stahnout podobnou verzi na muj tel. ja proste jsem ztoho .......... byl jsem ajik na ruskych strankach... a stahoval odnich a to same nevis o nejake tajne strance??? dekuju predem za snahu

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 03.06.12 05:49
Legenda

Jediný software (co mě napadá), který umí kouzlit s GPU, je Chainfire, ale ten už jsi zkoušel jak jsi psal výše, o ničem jiném nevím. Můžeš zkusit ještě stáhnout hry odtud z fóra, které jsou původně dělané pro Galaxy Ace S5830 (bez "i") - Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - je tam určitě i NFS Shift ;-)

Ale tak či tak na hry podstatný je hardware - a ten prostě bohužel Ace S5830i moc dobrý nemá :-(

Více info najdeš v SZ ;-)

ned 03.06.12 09:22
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina