My-mobile
Právě je pon 05.12.16 21:42

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 HTC Sensation XE a problém s Beats Audio 
Autor Zpráva

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek HTC Sensation XE a problém s Beats Audio
Zdravím. Mám menší problém po aktualizaci na ICS 4.0.3 a HTC Sense 3.6 s Beats Audio ... Když killnu všechny aplikace skrz Advaced Task Killer + ES Task Killer a zapnu si v přehrávači nějaký song, tak Beats Audio je znát pěkně.
ALE jen co přepnu na jinou skladbu, či jen stopnu a pustím znovu, tak už Beats Audio jakoby šlape, ale je to jen hlasitěji, jinak basy žádné ani nic. Je to čistě víc nahlas... Nezná někdo důvod? Jestli je 4.0.3 nějakej vadnej k Beats Audio nebo nevim? Ne, že by mi o to nějak extra šlo, používám koupený PowerAMP, ale ze začátku mě to docela zamrzelo. Na ICS jsem se docela těšil, ale je děsně zpomalenej ... :-)
Předem díky ;-)

sob 12.05.12 20:24
Profesionál

Poděkovali mu: 61 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: HTC Sensation XE a problém s Beats Audio
Co jsem flashoval na EVO 3D ROM s ICS a Sense 4.0 tak zatím mám tu samou zkušenost.

pon 14.05.12 18:33
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina