My-mobile
Právě je pon 11.12.17 16:21

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Aktualizace 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Aktualizace
Zdravím, mám velký problém s aktualizacemi z google play když mě to najede na mobilu tak třeba jednu aktualizaci stahuju jeden den, nedávno mě přišla sms že sem vyčerpal datový balíček na mobilu a že mě sníží rychlost tak to je asi tím a když se připojím na wifi tak mě google play nefunguje jakoby bych neměl internet v mobilu napíše buď časový limit vypršel nebo žádné připojení.Nevím vůbec co dělat v podstatě nemůžu nic aktualizovat.Díky všem

ned 20.05.12 13:04
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Aktualizace
resil jsem podobny problem, ale nevyresil. me osobne pripada, jakoby tel ztracel signal a nedokaze obnovit stahovani a jede odznovu a to nekolik hodin v kuse. zkousel jsem stahovat vic souboru najednou nebo jeden a s nim zaroven surfovat a pokazde to trvalo nechutne dlouho a vysledek zadny. pak jsem zkusil pouze 1 a nevypinat market a stale zustal u prave stahovane polozky a svete div se, bez problemu. u wifi taktez, s tim rozdilem, ze slo i vic souboru najednou a mohl jsem i netit.

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 20.05.12 13:45
Profil Twitter Facebook
Nováček

Takže jestli sem dobře pochopil, když mě najede aktualizace mám nechat zaplej market a třeba když se mě bude aktualizovat facebook tak mám zůstat na aplikaci na marketu na facebooku jakoby na té stránce kde jede aktualizace?

ned 20.05.12 16:59
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

zkus to, treba to pujde. rozhodne bud nekde s dobrym pokrytim signalu operatora.
urcite nas oba potesi, pokud nekdo prijde s resenim nebo vysvetlenim, proc se to tak deje...

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 20.05.12 19:17
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 66 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Jo tohle se mi občas stává na SE Ray. Hláška "časový limit vypršel" je nejspíš proto že není například dostatečný signál a tak mobil neobdrží platnou IP. Nakonec jsem zjistil že mám poškozenou WI-FI anténu v mobilu, nechal jsem opravit ( nestalo to tolik ) a šlape jak hodinky.

úte 22.05.12 08:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

A to mám normálně skočit do prodejny mobilů? A kolik tě to stálo?

//EDIT

Opravdu bych viděl někde problém tam, protože když se připojím na moji wifi co mám doma a pak dám třeba prohlížeč tak mě to napíše že stránka není dostupná prostě nejde net v mobilu ale normálně na ntb de takže je chyba v telefonu, a nedá se to nějak nastavit u oprátora?Já měl totiž datový balíček v mobilu a teď sem ho vyčerpal a už se jakoby nemužu připojit na net bez wifi.Ale bohužel ani wifi nejde celkem mě to dost štve:/

úte 22.05.12 15:16
Profesionál

Poděkovali mu: 66 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Neskákej do prodejny mobilů ale normalne zajdi do nějakého mobil servisu a řekni že co s tím máš a že si myslíš že je to WI-FI anténou.

stř 23.05.12 10:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina