My-mobile
Právě je pát 15.12.17 05:19

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 xperia arc wifině se nedaří připojit 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek xperia arc wifině se nedaří připojit
Před aktualizací se šlo k netu připojit přes wifi bez problémů. Po aktualizaci stále přeskakuje ověřování,uloženo, problém s ověřováním a tak furt dokola a ne se k netu připojit. Doma jsem to vyřešil, že vytáhnu router ze zásuvky a po zapnutí jak nabíhá tak se to kupodivu spojí. Ještě je zajímavé, že než se k síti začnu připojovat, tak sila signálu je vynikající a jak se to pokouší připojit, tak to přeskočí na slabé. Už nevím co s tím, jestli je chyba v telefonu a reklamovat ho :-/ . Díky za nějaké nástřely.

ned 20.05.12 18:03
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek Re: xperia arc wifině se nedaří připojit
Něco podobného se mi taky stalo. Nemohl jsem se připojit k Wi-Fi. Pak jsem přeinstaloval systém a vše bylo OK. shaak mi tenkrát napsal, že to bylo zbytečné a že si mám příště stáhnout BladeWiFi Fix.apk
Třeba ti to pomůže. :-)

Děkuji za pochopení.

sob 02.06.12 14:56
Profil Twitter
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: xperia arc wifině se nedaří připojit
aj mne sa to stáva a u mňa sa to vyrieší tým že ono máš tie wifi siete uložené tak všetky odstráň zo zoznamu (dlhšie podrš prst na sieti a klikni odstrániť zo zoznamu) a s čistým zoznamom sa ešte raz pripoj a napíš heslo od wifi ak ju máš zaheslovanú, ak ti toto nepomôže tak by som to vrátil do továrnych nastavení alebo rovno prebehol cez pc companion. Ale pozor poslednými dvoma spôsobmi stratíš všetky dáta tak si ich zálohuj ;)

sob 02.06.12 22:31
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina