My-mobile
Právě je pon 11.12.17 02:47

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Problem s Galaxy S2 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Problem s Galaxy S2
Zdravim, dnes rano sem vytahl telefon z nabijecky a po chvilce zjistim ze mi furt ukazuje ze se nabiji i kdyz v nabijecce uz davno neni, po chvilce pristala na display veta "nabijeni bylo pozastaveno. napeti je prilis vysoke" podotykam ze telefon jiz davno v nabijecce nebyl, tak sem ho chtel vypnout a ejhle nejde vzdy se jen restartuje, tak jsem skusil wipe telefonu vsechno smaznout a nic dalsiho me uz nenapadlo, chvili to vypadalo ze je to uz ok nez sem telefon pripojil k pocitaci, pote jsem ho odpojil a telefon si stale myslel ze je pripojen, a zase prisla ta hlaska sw vyskym napetim, prosim o nejakou radu co stim, predem dekuji

Edit: zapomel sem dodat ze telefon vlastne nejde vypnout, vzdy kdyz ho chci vypnout tak se jne restartuje

Edit 2: problem s napetim a neodpojovanim uz neni, po tom co sem udelal asi trikrat tovarni nastaveni a dvakrat wipe to delat prozatim prestalo, ale stale se jen restartuje a nevypne, coz mi teoreticky muze bejt jedno protoze telefon funguje normalne ale spis mi jde o to jestli neco neni v hajzlu nebo aby se neco neposralo kdy to dela tohle

čtv 24.05.12 12:54
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek Re: Problem s Galaxy S2
Asi bych ti doporučil zajít do servisu a říct jim, v čem je problém. Může to být nějaká prkotina, ale také nemusí. Mobil máš předpokládám v záruce, tak proč toho nevyužít. Ale třeba ti ještě někdo poradí. Já jen píšu, co bych udělal na tvém místě, kdybych měl nový takhle drahý mobil. :-)

Děkuji za pochopení.

sob 02.06.12 14:52
Profil Twitter
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Problem s Galaxy S2
Môže to byť aj podľa mňa v kontakte v kábli alebo mobilu, dobre nedosadne a keĎ ho odpojíš tak si to stále myslí že je pripojený. Keď tak ho skús vypnúť tak že vyberieš baterku a znovu zapnuť alebo skús vrátiť do továrneho nastavenia. Keď ani toto nepomôže buď to hoď na reklamáciu alebo vyskúšaj iným káblom pripojiť k nabíjačke/PC a zistíš či je to v kábli alebo tým svojim káblom skús či to bude robiť aj na inom telefóne a uvidíš ak nič s tohto nepomôže tak asi len tá záruka ;)

sob 02.06.12 22:37
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina