My-mobile
Právě je pon 11.12.17 07:02

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 SE - Odomykanie bootloaderu a root 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek SE - Odomykanie bootloaderu a root
Nazdar. Mám SE Live with Walkman a kôli niakym inštaláciam, som si chcel spraviť root. Našiel som pár návodov, ale pri SE treba mať odomknutý bootloader. Chcel som to spraviť podľa tohto návodu:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
, ale pri kroku 3 mi nezačal automatický inštalovať ovládače. Prosil by som o niaky link a funkčnými a návod na inštaláciu tých ovládačov. Ďalej, krok 4. Držím Shift a klikám pravé tlačítko myši, no robí to to isté, ako keby som ten Shift nedržal. Dá sa inak spustiť ten príkazový riadok? Ak áno, ako. Keď budem mať už ten bootloader odomknutý, stačí to už len rootnuť, napr. cez toto: Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. , či sa to musí robiť takto:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
? Ak sa to musí robiť podľa návodu na Xperia fórum, som v ťahu. Vôbec neviem o čom sa tam točí. Nebol by niaky ľakší spôsob? Prinajlepšiom by bolo, keby mi niaka dobrá duša spravila video návod, ako na to všetko. Ak je už spôsob, ako rootnuť SE aj bez odomykania bootloaderu, pošlite mi link s návodom. Najlepšie by bolo keby som ho odomykať nemusel. Ďakujem za pomoc.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

sob 26.05.12 15:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: SE - Odomykanie bootloaderu a root
bootloader odemknout prostě musíš jinak to nepude a s tím příkazovým řádkem je to jednoduché Start - spustit - a napiš tam cmd
dále do toho budeš muset napsat přesně cestu k tomu souboru nepovedlo se mi to taky na poprvé ale s trochou trpělivosti a postupování přesně podle toho návodu sem to dal video návod bych ti udělat moh ale na to sem línej a nemám na to čas leda že bys mi slušně zaplatil XD
a k tomu kroku 3 snad ti tam píšou že ty ovladače máš v tom archivu co sis musel stáhnout ne XD
a ještě k tomu prográmku nevim nezkoušel sem to s tím postupoval sem podle návodů z xperie a po pár pokusech se povedlo nebyl to nijak velký problém rootu zdar

Naposledy upravil acey13grave dne sob 26.05.12 19:53, celkově upraveno 1

sob 26.05.12 19:37
Expert

Šak hej, ale neviem ako a kam ich nainštalovať. A čo potom s tím rootom? A toto je ten príkazový riadok?:

A potom ako a kde mám napísať tu cestu k tomu súboru?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB

sob 26.05.12 19:53
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

ano to je příkazový řádek do toho napiš cestu k tomu souboru a přesně to co píšou v návodu jelikož ti nejde ten shift mě taky nešel a ovladače ?? bude ti snad stačit toto

Máme tedy ovladač úspěšně stažený v počítači. Instalátor ovladače je většinou .exe soubor, který stačí poklepáním spustit a instalátor vše zařídí za Vás. Může se ale stát že ovladač bude ve formě .dll souborů. Tyto ovladače se dnes již téměř nevyskytují, jelikož pro běžné uživatele počítače je obtížné je instalovat. Takovéto ovladače se (podle druhu operačního systému) instalují zkopírováním .dll souborů do složky „drivers“ nebo „sys(tem)32“. Tyto složky jsou běžně skryty a tudíž je nutné povolit zobrazování skrytých souborů a složek (Ovládací panely → možnosti složky).

Po úspěšném nainstalování ovladače restartujte počítač a mělo by vše fungovat tak, jak má.

sob 26.05.12 19:57
Expert

Nemohol by si mi pomôcť? Keď si chcem dať aktualizovať tie ovládače čo sa nainštalovali pri pripojení USB kábla a držaní tlačítka + hlasitosť, mi vybehne toto:
Obrázek
prosím, pomôžte mi. Ďakujem

Obrázek
Obrázek
Obrázek

LG G2 D802 - 32GB

ned 27.05.12 11:00
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina