My-mobile
Právě je sob 16.12.17 11:50

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Xperia mini data od gameloft a jiných her 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Xperia mini data od gameloft a jiných her
Zdravím lidi mám už nějakou dobu xperii mini (těmto věcičkám celkem rozumím, JSEM GAMER :D, ale to sem nepatří :D) a myslím, že mám problémy se stahováním dat od gameloft a někdy i jiných her, dám něco od gameloftu stahovat a za 2 min. napise "An error has occured, check your connection or is your internet connection stable " , nevím proč, ale myslím, že s tím moc lidí nemá problémy, jo a někdy, když kopíruju data na microSD kartu tak např. klidně i 15 souborů si řekne, že nejdou zkopírovat a na celé data se můžu vykašlat, nevím v čem je chyba možná v tom, že mám třeba šedivku z Německa (nevěřím, že je to zrovna tím) děkuju.
A omlouvám se, kdyby se to tu už řešilo.

pát 01.06.12 19:11
Profil Steam
Profesionál

Poděkovali mu: 18 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

Příspěvek Re: Xperia mini data od gameloft a jiných her
Ahoj, data zkus kopírovat přes jiný file manager a to stahování zkus vyzkoušet na jiné wifi, např. v McDonaldu, nebo u kamaráda, protože to hází error se stabilitou.

[ Post made via Android ] Obrázek

Naposledy upravil maggič dne pon 01.01.2018 25:00, celkově upraveno 15496273651

pát 01.06.12 19:19
Nováček

Mno do Mekáče nechodím :), protože u nás žádný není :D (V Uherském Hradišti) a kámoš nemá wifi a u otce mě to dělá tky fakt ten mobil někdy shodím ze skály :D

pát 01.06.12 19:24
Profil Steam
Profesionál

Poděkovali mu: 18 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

No myslel jsem někam, kde je free wifi, třeba nějaká kavárna a vyzkoušej ten jinej file manager na přesouvání dat.

[ Post made via Android ] Obrázek

Naposledy upravil maggič dne pon 01.01.2018 25:00, celkově upraveno 15496273651

pát 01.06.12 19:51
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

S tou wi-fi to nejsi žádná výjimka ;-)...u mě je to uplně běžná věc, a to můžu mít klidně mobil vedle routeru...data k Modern Combat 3 jsem stahoval na 12 pokusů :D...bylo to nervy
Co se týče chyb při kopírování na kartu - to máš na mysli, když to normálně kopíruješ z PC do mobilu přes mass storage? Jestli ano, tak bych pro začátek zkusil třeba jinou paměťovku ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 02.06.12 00:51
Profil Twitter
Nováček

jj kopírování z PC do Android/data nebo gameloft složek např..A přemýšlím o koupi 8 GB karty mam 4 GB Kingston od nokie 5530 Xpress music.

sob 02.06.12 08:22
Profil Steam
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

No jestli si budeš kupovat 8GB, tak bych si radši ještě třeba stováka připlatil a koupil zrovna microSDHC 16GB...a rozhodně jedině class 10, budeš mít jistotu, že nebude pomalá ;-)...cenově se to teďka myslím hýbe kolem 3 - 4 stovek. A jestli ti to bude i pak dělat problémy, tak se to asi bude muset řešit jako problém telefonu ;-)

Vybírat můžeš třeba zde: (doporučil bych hned první Kingston nebo druhou A-Data)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 02.06.12 10:04
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina