My-mobile
Právě je pon 18.12.17 04:05

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 GO Backup 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek GO Backup
Hned, když jsem se o této appce dozvěděl, tak jsem do ní šel. Je to jednoduchá, přehledná a free ( taky mám rád věci od Go O:-) ) app na zálohu všemožných věcí ( včetně app s daty )... Nahradila mi už i titanium backup Chtěl bych se ale ještě ujistit – myslíte, že se mohu spolehnout, že všechny appky a jejich data spolehlivě zálohuje i z ext3 oddílu ( na přesun app tam používám app s2e ) a při obnovení zálohy přesun o5 tam? A taky – zálohuje spolehlivě i linky zálohovaných app na market ( provázání s ním ) ? Zkoušel jsem zatím jen jednu app a tvářilo se vše ok, ale newipoval jsem, tkže nwm, jestli se na to můžu sto pro spolehnout… Díky předem, merkurer . P.S. pokud zde už nějaký topic o této app je, tak se omlouvám, ae nic jsem nenašel O:-) market:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

[ Post made via Android ] Obrázek

You say: Iphone ! I say: Android ! You say: NDS ! I say: PSP ! You say: RAP ! I say: Metal ! You say: Justin Bieber and I will kill you... It´s me \m/
© merkurer

Naposledy upravil RIK dne ned 10.06.12 15:41, celkově upraveno 1
Odkazy patří do code.

ned 10.06.12 14:26
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Příspěvek Re: GO Backup
Zdravím tě,
nejsem si jistej, jak je tvůj příspěfvek brán, protože je v sekci poradna a ty tu jakoby sdílíš tuto aplikaci, ale to je jedno .. GO Backup zálohuje data, od sms zpráv, přes hovory, až po save z her .. S GP je to trochu jinak. GP sám pozná, jestli máš již hru zakoupenou (staženou) a po wipu ti zakoupené hry zůstanou a free hry jednoduše stáhneš znovu a poté přes GO Backup obnovíš data, ale u FiFy 12 mi obnova blbla, jelikož se aktualizovala verze hry a GO Backup si s tím nevěděl poradit.

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 10.06.12 14:32
Pokročilý

Writer bronze (1)

Zdravím :-). Díky za odpověď ;-) ! Jako hlavní předmět tohoto topicu pokládám ty otázky, proto je to v poradně O:-) a co se týče těch aplikací - to s placenými app, atp. je mi jasné. Jde mi spíš o to, že se mi je samozřejmě nebude chtít stahovat všechny z5 a proto si je celé zálohuji přes go backup. A dotaz zní, jestli je tento prográmek umí spolehlivě zálohovat i z ext3 oddílu na paměťovce ( namountovaném přes s2e ) se všemi daty, atd... ( a pak je z5 obnovit na tento oddíl ). A těmi odkazy na GP je myšleno to, že když je takto obnovím, tak jestli je bude brát GP jako nainstalované a půjdou instalovat např. updaty...?

You say: Iphone ! I say: Android ! You say: NDS ! I say: PSP ! You say: RAP ! I say: Metal ! You say: Justin Bieber and I will kill you... It´s me \m/
© merkurer

ned 10.06.12 16:34
Expert

Poděkovali mu: 34 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation bronze (1)

Jeden poznatek - 9106 SMSek se restoruje dost dlouho ^^

Dneska si každej trouba koupí tričko a jedničkama a nulama, stáhne si pár ajťáckých her a hned si o sobě myslí, že je těžkej geek...

Obrázek

ned 10.06.12 16:40
Profil Skype Facebook Zobrazit autorovy stránky
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

najlepšie urobíš ak si to zálohuješ cez titanium backup a hotovo ;)

ned 10.06.12 16:56
Pokročilý

Writer bronze (1)

3kolik: Nečekané! :-D bison: tak je to jistota no... ae pokud by tohle spolehlivě fungovalo, tak bych to používal, protože je zbytečné mít další app v mobu a tahle se mi vážně líbí O:-) kdyby se našel někdo, kdo s tímto má zkušenost, popř. by si našel chvíli času a zkusil by to, byl bych moc vděčný ( mám teď času kriticky málo :-( ) O:-) ! díky předem ;-)

EDIT: takže odpovědi, co jsem potřeboval, jsem se nedočkal, tak dám na radu kolegy nademnou... s tím go backupem jsou ty apps nejisté a není ještě tak prověřen, jako titanium backup ( + titanium backup má dost funkcí navíc ), tudíž pro zálohu apps zatím radši zůstávám u ,,jistoty" titanium backup ( protože apps jsou pro mě u zálohování asi nejdůležitější ) a vše ostatní, co TB neumí ( SMS, atp...), svěřím GO Backup... kdyby jste však náhodou někdo znali odpovědi na prvotní otázky, tak bych byl vděčný ;-) ! Díky předem, merkurer.

© merkurer

ned 10.06.12 17:23
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina